Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne krwawienie, pomocy
Odpowiedz

Dziwne krwawienie, pomocy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nela Nelka Nowa

Wysłany: 12 stycznia 2019, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , 9 grudnia miałam okres , staram sie o dziecko . Okresu nie odstałam jeszcze ale od wczoraj dziwnie coś rodzaju plamienia lub krwawienia mam . Nie jak okres tylko co jakiś czas plamy malutkie jaśniejsze niż okres. co mi może być ? przedwczoraj robiłam test wyszedł negatyw a od wczoraj to coś , co to ? przejmować się ? raz już poroniłam w czerwcu

• AnitaK Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2019, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak sytuacja?

Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    Marzec 2018 - Liwia <3
    13 grudzień 2019 - Daria <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego