X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne krwawienie, pomocy
Odpowiedz

Dziwne krwawienie, pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nela Nelka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , 9 grudnia miałam okres , staram sie o dziecko . Okresu nie odstałam jeszcze ale od wczoraj dziwnie coś rodzaju plamienia lub krwawienia mam . Nie jak okres tylko co jakiś czas plamy malutkie jaśniejsze niż okres. co mi może być ? przedwczoraj robiłam test wyszedł negatyw a od wczoraj to coś , co to ? przejmować się ? raz już poroniłam w czerwcu

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak sytuacja?

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ