X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne pierwsze objawy ciąży
Odpowiedz

Dziwne pierwsze objawy ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkie staraczki i zafasolkowane! Moja sytuacja wygląda tak, że moje ostatnie cykle trwały 25-26 dni, ten trwa teraz już 31 dni, mam od dnia spodziewanej @ bole w podbrzuszu, lecz nie miesiaczkowe, jest to takie mrowienie, jakby pieczenie i bol jajnika lewego, z którego miałam owulacje (potwierdził to lekarz, gdy byłam u niego 6 grudnia tj.19 dc i powiedział że owulacja z lewego już BYŁA). Robiłam test clearblue w południe z pierwszego moczu 29 dnia cyklu (nie na czczo), lecz czytalam o nim wiele opinii że wychodzi negatywny mimo pozytywu w środku, więc jako ciekawska babka otworzyłam swój negatywny test i ujrzałam drugą jasną kreskę. Powtórzyłam innym testem wieczorem, ale był całkowicie negatywny zamierzam zrobic kolejny test, gdy wstanę rano, tym razem na czczo. Nie czuje się ani trochę miesiaczkowo, poza tym rozpieraniem, ciagnieciem, czy czym to jest boli mnie dol plecow, innych objawów nie mam. 27 dnia cyklu miałam bardzo mała ilość lekko różowego śluzu, który jeśli już mi się wcześniej przydarzył, kończył się następnego dnia miesiączka, a od tego dnia nie ma nic, sluz mam mleczno-przezroczysty, konsystencji kurzego białka (wybaczcie za doslownosc) :) ktoś może powiedzieć co o tym myśli lub podzielic sie swoimi doswiadczeniami?
    :) Niestety pomiarów temperatury nie mam. A no i piersi dziś wrażliwe mi się zrobiły choć przed @ są normalne, w ciągu cyklu bolą mnie sutki w dni plodne, to jedyna rzecz jaka się z nimi dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test wyszedł negatywny, miesiączki wciąż brak, bole nie ustały lecz wciąż nie są to bole miesiaczkowe, a takie rozpierajace. Proszę niech ktoś się wypowie, czy to możliwe, żeby test wyszedł pozytywny załóżmy dopiero za dwa dni (tj. 33dc)? :(

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz tutaj tyle historii czytalam, ze wszystko jest mozliwe..Masz mozliwosc pojsc zbadac krew? na BetaHcg? ten wynik da Ci znacznie wieksza pwnosc niz testy sikane.. one czesto wariuja.. idz na bete..

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chciałabym pójść, ale jestem za granicą i narazie nie bardzo kto ma ze mną pójść, bo niestety jezyka nie znam, dlatego jestem zmuszona bawić się tymi sikaczami.. chciałam podpytac jak to waszym zdaniem wygląda, z prawdopodobieństwem. Bo serduszkowalismy 7,9,11,15,18,19 i 22 dc, gdzie dnia owulacji dokładnie nie znam, ale 19 dnia cyklu lekarz powiedział mi że owulacja była z lewego już. @ nie daje o sobie wciąż w ogóle znać, a nie wydaje mi się żeby było coś nie tak, bo niczego hormonalnego nie używałam juz sporo czasu, a i lekarz na wizycie powiedzial ze wszystko jest w porzadku. Gdyby nie te negatywne testy, dałabym rękę że się udało :/

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tymi objawami jest tak, ze czesto psychika swoje robi(ja co miesiac jetsm w ciazy;) )..no ale tu juz dlugo @ nie ma, wiec cos moze byc na rzeczy.. z tymi testami to tak jest, ze nia mozna im do konca ufac..wiec nie pozostaje nic innego jak czekac I testowac dalej :)I oczywiscie dawaj znac co I jak. trzymam kciuki!!!

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyszła, nie wiem co spowodowało takie wariactwa w moim organizmie. Trochę narobiły mi nadziei, ale wierzę w to, że jeszcze mnie los obdaruje pięknymi dwiema kreseczkami :)

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obdaruje napewno

    Angelika:) lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ