X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwnie dlugi cykl
Odpowiedz

Dziwnie dlugi cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 6 maja 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Prosze o interpretacje mojego cyklu. Moje cykle zawsze trwaja 32 dni dzisiaj jest 40 dc a ovu zaznaczylo mi dzien @ w 50 dc. Czy powinnam juz zrobic test ciazowy jezeli moje cykle zawsze trwaja 32 dni czy poczekac i zglosic sie do lekarza? Mysle ze jezeli bylby to bezowucacyjny to wredna juz przyszlaby a tu dalej nic. Prosze o opinie :)

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zatestować i jak biel iść do dr na usg bo jeśli faktycznie ovu była jak jest zaznaczona to powinno widać ciałko żółte.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 6 maja 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kochana jutro z rana testuje :)

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 maja 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze takie długie cykle oznaczały torbiel wiec warto iść do dr i w nowym cyklu oznaczyć podstawowe hormony z prolaktyną ona czesto miesza w cyklach.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 7 maja 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana prolaktyna i progesteron sa u mnie w normie. Badalam niedawno :) w zeszlym roku mialam wycinanego torbiela - Torbiel gruczołu przedsionkowego większego (Bartholina). Jak na razie nie powtorzylo mi sie , oby nie wrocilo!! Pozdrawiam

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdrowie kobiet w ciąży. Na co zwrócić uwagę?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, kiedy powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie, ponieważ w dużej mierze przekłada się ono na zdrowie rozwijającego się dziecka. Przeczytaj, na jakie aspekty zdrowotne szczególnie zwrócić uwagę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ