Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwny okres, dużo brązu mało krwi
Odpowiedz

Dziwny okres, dużo brązu mało krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1834 2236

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w moim przypadku okres trochę się „poprawił” gdy zaczęłam przyjmować najpierw kwas foliowy, a potem suplementy. Wcześniej miałam bardzo bolesne i obfite, a teraz jest lżej, w 4dc zostają jedynie plamienia. Zmieniłaś coś ostatnio? Przyjmowałaś? Chorowałaś?
    Oczywiście każde niepokojące zmiany powinnaś skonsultować ze swoim lekarzem :)

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    06.2024 - 🩵
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1834 2236

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś zalecane badania w 3dc? Warto też zbadać tę tarczycę, szczególnie przy staraniach. Ja mam niedoczynność tarczycy i insulinooporność, przed wyciszeniem chorób nawet nie ruszaliśmy ze staraniami, bo w moim przypadku to było bez sensu. Skonsultuj się z lekarzem, on na pewno powie coś mądrzejszego ode mnie :)

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    06.2024 - 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa wrote:
    Hej dziewczyny,

    W poniedziałek jak w zegarku dostałam okresu co mnie oczywiście zasmuciło😞Zauważyłam że ten i poprzedni okres jest nieco inny. Krwawienie jest pierwszego dnia, takie średnie ale oczywiście z dużym bólem brzucha i krzyża. Następnego dnia jeszcze trochę jest krew ale bardziej pojawia się już brązowy jakby śluz/plamienie,które utrzymuje mi się jakieś 2 dni po czym zanika. Dzisiaj 4 dzień okresu a ja praktycznie już nic nie mam co jest dziwne bo przeważnie okres utrzymuje się u mnie tak max do 5-6 dni. Zaczęłam się trochę niepokoić i myśleć czy może w tym jest jakaś przyczyna naszych niepowodzeń i powinnam wykonać jakies badania. Czytałam że to może mieć związek z tarczyca? Miała tak któraś z Was?

    Hej

    Miałaś w międzyczasie jakaś infekcje?
    Robiłaś w ostatnim czasie, jak zaczęły Cie niepoic miesiączki, usg ?
    Może mimo wszystko warto zrobić wymazy na tzw MUCHe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2023, 16:06

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ