X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwny wykres a wczesne mierzenie temp.
Odpowiedz

Dziwny wykres a wczesne mierzenie temp.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agu27 Przyjaciółka
    Postów: 396 39

    Wysłany: 4 lipca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Ostatnie 2 cykle mam dziwne wykresy temperaturę mierze o 4 bo co drugi dzień tak wstaje do pracy. Temperaturę mierze 3 mies pierwszy cykl w którym była mierzona o 7-8 był normalny wykres a następne cykle już nie gdy mierzyć zaczęłam o 4. Teraz mam raz wyższa raz niższa i znów wyższa i niższa. Czy to jest kwestia tego że śpię 3-4 h? Nie wiem już co o tym myśleć a później mierzyć nie mam jak na 5.20 w pracy już jestem

    Starania od 02.2017
    Insulinooporność
    PCOS
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 4 lipca 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie.Zazwyczaj temp mierzyłam o 7.Wtedy przed owulacją wahała się w granicach 36.1 -36.3.Po owulacji 36.4-36.8.Teraz temp mierze i 5.30 bądz 6,bo córka wstaje wcześniej i temp przed owulacją mam 35.8-36 max.Po owulacji nie przekroczyła 36.4
    .Ja śpię normalnie około 23 zasypiam,wtedy temp wynosi 36.8.A rano spada znacznie.Również martwią mnie te niskie temp.

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • Agu27 Przyjaciółka
    Postów: 396 39

    Wysłany: 5 lipca 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z tych wykresów nic nie da się wyczytać wyglądają jak bezowulacyjne i już sama nie wiem kiedy co i jak

    Starania od 02.2017
    Insulinooporność
    PCOS
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ