Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwny wynik testu
Odpowiedz

Dziwny wynik testu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 11 września 2013, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może któraś z Was miała podobny problem :
    Jakiś dziwny ten test mój - po 4 min spojrzałam a tu przy T jest taki cień z dwóch stron- a przy C jest widoczna krecha- ale wokół jest rozmyty, nigdy takiego nie miałam..może jakiś trefny ??

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aher Autorytet

Wysłany: 12 września 2013, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pierwszy pozytywny był dziwny i niejasny do odczytu, ale co do Twojego ciężko stwierdzić jak się go nie widzi. Powtórz :)

m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 13 września 2013, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam po prostu betę, i wyszła ujemna :(

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • karolca Przyjaciółka

Wysłany: 21 września 2013, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ujemna raczej nie może wyjść? po prostu wynik negatywny.
    A ten test może być wadliwy. Nawet na ulotce jest napisane, że w takim przypadku zaleca się powtórzyć.

• monalisa Autorytet

Wysłany: 1 października 2013, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój również kochane wyszedł blado bardzo blado przy T

Anielka27 lubi tę wiadomość

bontbhr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2013, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:

jak nie ma @ powtórz test za 2 -3 dni (polecam bobo-test)

ps. pooglądaj sobie galerię wykresów ciążowych ile tam jest ledwo widocznych drugich kresek a jednak testy pozytywne) :) trzymam kciuki :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 10:34

• misiaa Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2013, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    Masz gdzieś zdjęcie tego bladeego testu bo mi też wyszedł dzisiaj blado, w sumie to taki cień zauważyłam i niewiem co mam myśleć? :)

misiaa

34bwrjjgk872glsj.png
  • limonka Koleżanka

Wysłany: 26 listopada 2013, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Hej dziewczyny może któraś z Was miała podobny problem :
    Jakiś dziwny ten test mój - po 4 min spojrzałam a tu przy T jest taki cień z dwóch stron- a przy C jest widoczna krecha- ale wokół jest rozmyty, nigdy takiego nie miałam..może jakiś trefny ??

a jakiej firmy to był test?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.