Forum W oczekiwaniu na testowanie endometrium w 18 dc
Odpowiedz

endometrium w 18 dc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • evelisia Nowa

Wysłany: 4 lipca 2018, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    W 18 dc miałam robione usg. Czy endometrium szerokości 8,6 mm nie jest za cienkie jak na ten dzień cyklu? Co to znaczy?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy od tego, kiedy była / będzie owulacja.

• evelisia Nowa

Wysłany: 4 lipca 2018, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy owulacji czułam koło 11-12 dnia, cykle mam ostatnio 22-23 dniowe. Dzisiaj jest 22 dc i boli mnie brzuch na dole i mam już żółte geste upławy jak przed okresem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.