X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie endometrium w 18 dc
Odpowiedz

endometrium w 18 dc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • evelisia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    W 18 dc miałam robione usg. Czy endometrium szerokości 8,6 mm nie jest za cienkie jak na ten dzień cyklu? Co to znaczy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy od tego, kiedy była / będzie owulacja.

  • evelisia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy owulacji czułam koło 11-12 dnia, cykle mam ostatnio 22-23 dniowe. Dzisiaj jest 22 dc i boli mnie brzuch na dole i mam już żółte geste upławy jak przed okresem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ