X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fałszywie pozytywny test?
Odpowiedz

Fałszywie pozytywny test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Emsi :) Przyjaciółka
    Postów: 103 130

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Fabryczne kreski się zdarzają. Nie stresuj się, wiemy że to zabrzmi okropnie ale czy będziesz wiedzieć wcześniej czy później to nic nie zmieni. Jeśli ma się coś stać to się stanie. Ja ciążę wykryłam 5 dni przed spodziewanym okresem. To było najgorsze 5 dni w moim życiu. Bóle silne jak na okres i strach że poronie.
    Póki co jestem już 1,5 tyg po spodziewanym okresie i wszystko jest dobrze. Zrób dla świętego spokoju ten test nawet i jutro, ale myślę że w dniu @ najbezpieczniej


    A jak teraz sie czujesz? Czy masz nadal bole podbrzusza? Ja tez wykrylam ciaze przed terminem @. I jak tylko mnie troche brzuch zaboli to zaraz sie stresuje. Codziennie robilam teraz testy i codziennie druga kreska ciemniejsza. A na bete ide w srode bo wczesniej mi z praca nie pasuje 😌

    29.12.2020 👼💔

    8.01.2022 ⏸
    2.02.2022 mamy serduszko ❣️
    30.03.2022 nasz mały chłopczyk 💙

    Czekamy na Ciebie Stefanku 💕

    17.09.2022 nasz Promyczek juz z nami 💙
  • Raspberry Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 lipca 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, to mój pierwszy post na forum :) Staramy się od początku roku razem z mężem, brałam długo tabletki anty i pod odstawieniu okresy przychodziły jak chciały (35-45 dni), od 2 miesięcy jestem na clo + duphaston ( brany 16-26 dc) na wspomożenie owulacji i skrócenie cykli (bez zastrzyków z pregnylu, po prostu te dwa leki).
    W obecnym i poprzednim robione mniej więcej od 11-12 dni po owulacji testy pink test (te strumieniowe o czułości 10) wychodzą mi pozytywnie (innych firm nie, albo jakieś pod światło slabiuchy po czasie). I to tak dzień po dniu, przez kilka dni... W obu cyklach sprawdzałam betę koło 30-32 dnia cyklu (+-2 tyg od owulacji) i wynosila <0.2, czyli negatyw jak w mor.. strzelił, a tego samego dnia pink testy z 2 kreskami ciemnymi jak dojrzała rzodkiewka :P... Dziś właśnie sprawdzałam z krwi, wyszła <0.2, a rano test był pozytywny. Wychodzą mi takie od 3 dni już (wszystkie z porannego siusiu). Moja ginekolog kazała czekać aż temperatura spadnie, no i na okres, bo powiedziała, że przy takim poziomie w krwi nie było nic, a i marna szansa, że będzie w tym cyklu już. Zignorowała pytanie o ten pozytywny sikaniec.

    Czy macie może pomysł, czemu te pink testy wychodzą pozytywne? Czy to może być od nie wiem, bakterii w moczu (mam lekki bakteriomocz)?

    Leczę się na niedoczynność tarczycy, przyjmuję Euthyrox 112, ale poza tym żadnych innych leków. Czytałam, że to nie ma wpływu, ale teraz już sama nie wiem..

    Bo jeśli to by była jakaś torbiel, to chyba to hcg pokazałoby się i w krwi, prawda?

    Ja już zgłupiałam totalnie :(

    Pozdrawiam!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ