X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fałszywie pozytywny test?
Odpowiedz

Fałszywie pozytywny test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sylabrzeska67 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 8 marca 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O godz 15 wykonałam test ciążowy firmy pre test za namowa męża, dla świetego spokoju chcoiaz wiem ze powinnam z porannego moczu. Wyszła blada druga kreska... zszokowana pobiegłam do apteki zrobiłam bobo test i drugiej kreski brak, nawet nie ma cienia. Jestem w 11 dniu po owulacji. Co o tym myśleć?

  • sylabrzeska67 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Link do zdjęcia testu

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/e976f6e82f5e02e9

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem pozytywny test jak nic! Ten drugi może być mniej czuły, ewentualnie mocz bardziej rozcieńczony

    Karoola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pre test ma to do siebie ze, wykrywa wczesna ciaze a bobo test juz taka po terminie miesiaczki :)

  • sylabrzeska67 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 8 marca 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu kolejny 3 test znowu pozytywny?

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/378bb99b99502e7e

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 8 marca 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Pre test ma to do siebie ze, wykrywa wczesna ciaze a bobo test juz taka po terminie miesiaczki :)

    Oj nie. Bobo to najczulszy test wszechświata, chociaż ma czułość 25 - ale jednocześnie on często fakszuje wynik. Wg mnie pretest jest wiarygodny.

    Ewelape1504 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pozytyw jak byk! Gratulacje!

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 8 marca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylabrzeska67 wrote:
    Tu kolejny 3 test znowu pozytywny?

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/378bb99b99502e7e

    Bez dwóch zdań :) myśle, że można już powoli gratulować :)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • sylabrzeska67 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 10 marca 2020, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj z porannego moczu zrobiłam kolejne dwa testy Pink test wyszła bardzo bladziutka druga kreseczka Novatest już trochę wyraźniejsza

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 10 marca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A betę zrobiłaś?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • sylabrzeska67 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 10 marca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A betę zrobiłaś?

    Tak dzisiaj rano, czekam na wynik

  • sylabrzeska67 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 10 marca 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ile się czeka na wynik?

  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 10 marca 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylabrzeska67 wrote:
    Wiecie ile się czeka na wynik?

    Ja czekałam 2 godziny

  • sylabrzeska67 Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 10 marca 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 158

    Bardotka#, golonat lubią tę wiadomość

  • Anka 37 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 10 marca 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylabrzeska67 wrote:
    Beta 158
    Gratuluję 😁😁😁 trzymam kciuki za przyrost bety 😉

  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Mam pytanie o testy. Zrobiłam dzisiaj w południe, niestety nie z porannego moczu i na pięciu (na pięć) pojawiła się druga kreska. Mój ginekolog może mnie przyjąć dopiero 14 stycznia, więc skorzystałam z teleporady. Lekarz na mnie nakrzyczał i stwierdził, że ciąża to nie choroba, a pozytywne testy wcale nie świadczą o ciąży i że testować to powinnam dopiero z dwa tygodnie po przewidywanej miesiączce. Dzisiaj 28 dc. Testowałam, bo jutro sylwester i nie wiedziałam, czy mogę się napić, czy lepiej się wstrzymać. Czy któraś z Was miała fałszywie pozytywny test?

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jeden fałszywy może się zdarzyć, ale nie pięć. Może idź na bete? A ten lekarz to gbur i idiota 🤦‍♀️

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dusiaa wrote:
    Hej,

    Mam pytanie o testy. Zrobiłam dzisiaj w południe, niestety nie z porannego moczu i na pięciu (na pięć) pojawiła się druga kreska. Mój ginekolog może mnie przyjąć dopiero 14 stycznia, więc skorzystałam z teleporady. Lekarz na mnie nakrzyczał i stwierdził, że ciąża to nie choroba, a pozytywne testy wcale nie świadczą o ciąży i że testować to powinnam dopiero z dwa tygodnie po przewidywanej miesiączce. Dzisiaj 28 dc. Testowałam, bo jutro sylwester i nie wiedziałam, czy mogę się napić, czy lepiej się wstrzymać. Czy któraś z Was miała fałszywie pozytywny test?

    Hej. Najlepiej idź na betę. Czasem zdarzają się pozytywy jak są jakieś problemy z hormonami, ale może to też oznaczać ciążę. Testy czy betę można robić w dowolnym dniu cyklu, tylko testy najwcześniej po kilkunastu dniach od owu mogą wyjść pozytywne, a czasem wychodzą dopiero po spodziewanej miesiączce. A beta od razu mówi czy ciąża czy nie. I warto sobie też zbadać progesteron, jak są jego braki to ma to duży wwpływ na ciążę.

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • DorotaS Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny mam pytanie, moze ktoras z was tez tak miala i moze mnie uspokoic. Mianowicie w 21 dc pojawilo sie u mnie plemienie, brazowe bylo bardzo skape. Trwalo dwa dni. Doslownie pare kropelek. Pomyslalam, ze zrobie test. Zrobilam dwa negatywne. Mysle ok. Potem po dwoch dniach pojawilo sie znow na troche. Moze 2 godzinki. Minely 3 dni od ostatniego plemienia. Kupilam znow test (bobo test) i az prawie zawalu dostalam. Na T zatrzymala sie na chwile kreska. Ale szybko zniknela. Czy ktoras z was miala doczynienia z tym testem i poprostu dzieje sie tak za kazdym razem czy moze mam za pare dni powotorzyc test ? Za dwa dni mam termin spodziewanej miesiaczki, ale boje sie ze zaczne sie stresowac i nakrecac i jeszcze przez ten stres cos mi sie stanie . Mam 27 lat i fajnie by bylo byc juz w ciazy, ale nie chce sie nakrecac za bardzo .

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaS wrote:
    Hej. Dziewczyny mam pytanie, moze ktoras z was tez tak miala i moze mnie uspokoic. Mianowicie w 21 dc pojawilo sie u mnie plemienie, brazowe bylo bardzo skape. Trwalo dwa dni. Doslownie pare kropelek. Pomyslalam, ze zrobie test. Zrobilam dwa negatywne. Mysle ok. Potem po dwoch dniach pojawilo sie znow na troche. Moze 2 godzinki. Minely 3 dni od ostatniego plemienia. Kupilam znow test (bobo test) i az prawie zawalu dostalam. Na T zatrzymala sie na chwile kreska. Ale szybko zniknela. Czy ktoras z was miala doczynienia z tym testem i poprostu dzieje sie tak za kazdym razem czy moze mam za pare dni powotorzyc test ? Za dwa dni mam termin spodziewanej miesiaczki, ale boje sie ze zaczne sie stresowac i nakrecac i jeszcze przez ten stres cos mi sie stanie . Mam 27 lat i fajnie by bylo byc juz w ciazy, ale nie chce sie nakrecac za bardzo .
    Fabryczne kreski się zdarzają. Nie stresuj się, wiemy że to zabrzmi okropnie ale czy będziesz wiedzieć wcześniej czy później to nic nie zmieni. Jeśli ma się coś stać to się stanie. Ja ciążę wykryłam 5 dni przed spodziewanym okresem. To było najgorsze 5 dni w moim życiu. Bóle silne jak na okres i strach że poronie.
    Póki co jestem już 1,5 tyg po spodziewanym okresie i wszystko jest dobrze. Zrób dla świętego spokoju ten test nawet i jutro, ale myślę że w dniu @ najbezpieczniej

    DorotaS lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ