Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ja sobie dziś zrobiłam niezły zapas w sklepie, w sam raz będzie na następny cykl :-) może jeszcze lykniemy przed Twoja owulka? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 21:54

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAhahaha chłopy to jednak dzieci :D gra w jakąś gre o wojnie i mi tłumaczy klaruje. Z tym że zapodział mi dziś gdzieś termometr i proszę go żeby go znalazł bo ja spod koca nie wyciągam nawet małego palca u stóp.... No i szuka go już od ostatniego filmiku który KONIECZNIE musiał zobaczyć minęło już 40 min ;) ale po drodze naliczyłam filmików 5 :D

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja mam stacje benzynową naprzeciwko idealnie dla alkoholika- alkohol całą dobę dostępny;)

    Ja mam pod domem Biedronkę, ale niestety czynną do 21:00... Czyli za późno :(

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Ja mam pod domem Biedronkę, ale niestety czynną do 21:00... Czyli za późno :(
    Ja to samo. Ale już późno :) Pamiętam mój ex dzwonił do taksówkarza żeby kupił mu piwa :D

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wczoraj zapisałam na siłownię, ciekawa tylko jestem, kiedy będę chodzić...

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Ja się wczoraj zapisałam na siłownię, ciekawa tylko jestem, kiedy będę chodzić...
    Zazdroszczę. Ja to nigdy nie miałam serca do sportu.

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Zazdroszczę. Ja to nigdy nie miałam serca do sportu.
    A ja zawsze coś robiłam w młodości: biegalam, grałam w siatkówkę, trenowalam taniec towarzyski... A później posadzilam sobie kolana i tyle z mojego sportu wyszło :-P musze się trochę poruszać i ujedrnic, bo straszny flak się ze mnie zrobił
    Morwa, będę sobie chodzić na bieżni najwyżej :-) a mają tez zajecia dla ciężarnych, jak coś ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 22:06

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    A ja zawsze coś robiłam w młodości: biegalam, grałam w siatkówkę, trenowalam taniec towarzyski... A później posadzilam sobie kolana i tyle z mojego sportu wyszło :-P musze się trochę poruszać i ujedrnic, bo straszny flak się ze mnie zrobił
    Morwa, będę sobie chodzić na bieżni najwyżej :-) a mają tez zajecia dla ciężarnych, jak coś ;-)
    Ja jestem po operacji łękotki i pękniętej rzepki. A lewe kolano mnie boli od kilku dni :/ Nic nie mówie bo P jak się dowie to będzie mi marudzić... Nie dbasz o siebie itd. Wg muszę na nieo poskarżyć nie chce serduszkować ze mną. Dziś na siłę musiałam się prosić :D Czytał komentarze pod moim wykresem, studiował go i jak wyczytał że może kropek już tam we mnie mieszka... Wykręca się i mówi że nie chce mu czegoś "popsuć" ;)

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Ja jestem po operacji łękotki i pękniętej rzepki. A lewe kolano mnie boli od kilku dni :/ Nic nie mówie bo P jak się dowie to będzie mi marudzić... Nie dbasz o siebie itd. Wg muszę na nieo poskarżyć nie chce serduszkować ze mną. Dziś na siłę musiałam się prosić :D Czytał komentarze pod moim wykresem, studiował go i jak wyczytał że może kropek już tam we mnie mieszka... Wykręca się i mówi że nie chce mu czegoś "popsuć" ;)
    Witaj w klubie, jestem po trzech operacjach ;-)

    Morwa, to do dzieła! Będziemy się wzajemnie mobilizować :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, chociaż ja gdzies słyszałam, ze Ty aktywna jesteś, za samochodami biegasz... :-)

    Morwa, Madlene84 lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ppaulina wrote:
    Ja to samo. Ale już późno :) Pamiętam mój ex dzwonił do taksówkarza żeby kupił mu piwa :D

    Ale oni biorą 20 zł za sam dowóz. Wiesz ile piw można za 20 zł kupić? :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczęta, przeciągnęło mi się. Uciekam. Buziaki dla Was :*

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Ale oni biorą 20 zł za sam dowóz. Wiesz ile piw można za 20 zł kupić? :P
    hahaha no tak :D nie kalkuluje się :D za 20 zł w biedronce 2 czteropaki Calsbergów :D haha ja tam piwoszem nie jestem ale P po pracy lubi więc zapas jest tylko czemu to takie gorzkie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 22:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc niepokorna :) do jutra :)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A mój mąż nie ma w kolanie więzadła krzyzowego tylnego :p zespół sobie je jak grał w nogę a potem nie naprawial i się rozeszło całkowicie. Jak miał artroskopie robioną to lekarz powiedział "przykro mi ale pana więzadło się chyba rozpuścilo " . Fajnie potem o kulach śmiał po piwo:p
    Mi podczas ost artro powiedział, że mam kolano 80-latki, bo nie mam już prawie chrząstki. Najgorsze, że powiedział mi, że na pewno sie pogorszy, jak będę w ciąży :-/

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Mi podczas ost artro powiedział, że mam kolano 80-latki, bo nie mam już prawie chrząstki. Najgorsze, że powiedział mi, że na pewno sie pogorszy, jak będę w ciąży :-/
    Tak niestety to prawda mi też się pogorszyły stawy kolanowe podczas ciąży.

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jedz dużo galarety babciu:p
    Jem jak dzika... Niestety, sport nie zawsze jest zdrowy :-) prowadzą badania na zwierzętach i wstrzykuja komórki macierzyste do stawów, podobno działa. Czekam :-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kotowa pijesz nadal inofolic? Czy do owu pilas?
    Piłam do owu, a powinnam pić cały cykl?

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, teraz biorę zwykły kwas foliowy. W sumie z owulacją nie miałam jakiś specjalnych problemów. Jeśli mógl pomoc, to pomógł do owulacji :-) Doczekasz się :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, a kiedy wyniki? Mam nadzieje, ze będzie dobrze :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ