Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Morwa Morwa nie wierzę żeby się udało, to by było zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe :p ale Kotowa mam nadzieję, że z naszej dwójki, chociaż Tobie się poszczesci 23.02 :)
    Cigaretta, a jak się żadnej nie poszczesci, to znów będziemy razem chlac wino, będzie dobrze ;-) trzymam za Ciebie kciuki

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, mam taką nadzieję.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, lecę spac. Właśnie zostałam natarta przez męża maścią rozgrzewajaca i wskakuje pod kołdrę. Nie wiem czemu, ale zawsze bardziej się przykłada do posmarowania klatki piersiowej ;-) dobranoc

    Madlene84, Zetka lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Cigaretta, a jak się żadnej nie poszczesci, to znów będziemy razem chlac wino, będzie dobrze ;-) trzymam za Ciebie kciuki
    No pewnie, że tak ! ;) przecież nie będziemy się załamywać ;) szczerze mówiąc, to ja już się przyzwyczaiłam do rozczarowań, od dwóch lat co miesiąc to samo..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrej nocki Kotowa, obyś się jutro już lepiej czuła <3

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Kotowa :*

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    No pewnie, że tak ! ;) przecież nie będziemy się załamywać ;) szczerze mówiąc, to ja już się przyzwyczaiłam do rozczarowań, od dwóch lat co miesiąc to samo..
    U mnie sporo krócej, ale jest mi też coraz lzej, mam w Was świetne wsparcie :-*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja szybko dzisiaj nie zasnę mimo zmęczenia. Idę postrzelać do ludzi w grze, może mi ulży :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Kotowa :) :*

    Kotowa lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA wrote:
    Dobra, ja szybko dzisiaj nie zasnę mimo zmęczenia. Idę postrzelać do ludzi w grze, może mi ulży :D
    Albo strzel sobie kielicha :-) i na stres, i na sen pomoże :-) dobranoc :*

    Morwa lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja pamiętam, że TY kiedyś pisałaś o tym czystku, mój tata właśnie go dzisiaj kupił i będę pić bo jestem na tydzień akurat u rodziców :) może mi tez poprawi sluz...chociaż tak jak Wam pisałam, meża nie ma a mi się pojawił piękny rozciągliwy śluz...i bądź tu mądrym...

    dobra Kochane, ja tez spadam, bo musze się przyzwyczaić dopiero do tego rannego wstawania...na dodatek gardlo mnie boli, głowa...blee

    do jutra <3

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, możesz sobie zawsze wyobrażać, że dana postać to ktoś, kogo nienawidzisz :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uciekam spac, jutro kolejny ciężki dzień.
    Dobranoc

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, ja już po porannym bieganiu i po prysznicu ;) teraz moge jechać na praktyki. Trzymajcie kciuki ! ;)

    Madlene84, slomkaaa lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, trzymam kciuki za ostatnie dwa dni :)
    Kotowa, kuruj się :)
    Już się nie mogę doczekać Waszego poniedziałkowego testowania.

    Aneczko, kciuki za jutro, będzie dobrze.

    Nusia, może babki dietę na początku, oby :) A stres zawsze jest niestety :/

    Ja wczoraj miałam kryzys, ciężko mi było wybierzecie w pracy tyle godzin. Ale mam nadzieje ze to chwilowe :)

    Miłego dnia :)

    Kotowa lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 lutego 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 17 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :*

    Czytam na biezaco, ale znowu nie mam weny do pisania. Jakos mi zle ostatnio znowu. Nie wrocilam do pracy, dalam wymowienie. Poszukam czegos innego, mam miesiac.
    Mysle o Was i pamietam :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, w tym cyklu po pierwsze postanowiłam nie brać Duphastonu w ogóle. A Metformax będę brała podwójnie. A Clostilbegyt się zastanawiam, czy brać od 3-7 dnia tak, jak lekarz kazał, czy to przesunąć od 5-9 dnia?? Jak myślicie?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ