X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyjechałam do Londynu ze 3 lata temu z myślą żeby być jeżdżącą opiekunką. W planach miałam studia medyczne i chciałam zobaczyć czy to coś dla mnie praca z chorymi czy nie. Bo jedne studia juz skończyłam z ochrony środowiska a praca mnie w tym kierunku nie pociagala.

    Ni wiec pracuwalam w Kingston Upon Thames 6 dni w tygodniu jeżdżąc samochodem od 7 rano do 21:30 za jakieś 450£ tygodniowo. Po odjeciu kosztów samochodu mieszkania itp zostawało mi 100£. Wiec po 10 tyg wróciłam do polski :-) ludzie byli przemili i super doświadczenie ale za duży wyzysk.

    A z tym gościem poznałam się na moim pierwszym interview w Londynie. I czekałam rok aż przyjmie mnie do pracy. Na live in. W planach było dołożenie pieniędzy na studia i powrót do polski. Koszty prawie r żadne tak ze spokojnie te 200£ tyg mogłam odkładać i wyjeżdżać do polski i pomagać znajomym itp. Jest bardzo normalnie. Bardzo czysto ( sprzątam codziennie:-) ciepło (w porównaniu do innych mieszkań to naprawdę rzadkość ze nie śmierdzi nie ma grzyba i się nie lepi) mam go już dosyć bo charaktery mamy różne. On się naprawdę niczym nie interesuje i to jest strasznie męczące. Poza tym jest ok.

    No ale na studia się nie dostałam rozpadł mi się związek po 12 latach a tu w Londynie udało mi się przedłużyć umowę o rok.

    No i poznałam mojego m.. i wszystko się zmieniło. Zczyscilismy z radoscia nasze konta wiec planujemy nad jakimś nowym życiem gdzieś razem. Mamy projekt w polsce związany z moja ochrona środowiska. Energetyczne ekologiczny ale to zależy czy znajdziemy partnerów do współpracy. No a w tym tygodniu chce się pobawić na giełdzie i zobaczę jak mi pójdzie. Znajomi robią niewielki profit 70-100£ dziennie czasem stratę. Jak by mi się udało to na chleb w polsce by było. Tesknie za dziadkami w polsce. Wiec chce tam wrócić jak najszybciej.

    O i tak w skrócie u mnie. A u Was? Jak sobie radzicie w dwóch słowach?

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, dzięki że pytasz :) u mnie spoko - jeśli mój stan by porównać do sinusoidy to teraz jestem na samym szczycie - od piątku wprost tryska humorem.
    co mnie trochę zaczyna niepokoić, bo jakieś to trochę podejrzane :P

    w piątek byłam na monitoringu- pecherzyk pęknięty. Z moich analiz wynika, ze w piątek w godzinach przedpołudniowych była owulacja :P bo w czwartek i jeszcze w pt rano czułam ciągnięcie I uczucie balonika w prawym jajniku. A po południu już był pęknięty.
    <3 co prawda nie było za dużo, ale za to w odpowiednim czasie, więc chociaż tyle dobrego.

    She, jak tam się czujesz? odpoczelas przez weekend? :)

    Amore, 450 tygodniowo to wcale nie tak mało - ale pewnie te dojazdy sporo kosztowały.
    podziwiam Cię za tą opiekę nad starszymi - ja opiekowalam się kiedyś pół dnia taka starsza Panią, w zastępstwie. jednym słowem to nie dla mnie... tylko doła miałam przez kilka dni, ze starość jest taka straszna :(
    powodzenia na giełdzie - to poważna sprawa, co? :)

    tak w ogóle to Londyn jest super <3 Mam do niego ogromny sentyment, siedziałam tam prawie rok, kilka lat temu :)

    ...tak w ogóle to brakuje tu nam na wątku "świeżej krwi" :P dziewczyny nas czytające, a ukrywajace się (na pewno takie są) - pokażcie się! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 16:57

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opieka była spoko. Ci starsi anglicy są tak przecudni ze praca z nimi to sama przyjemność. Serio. A też nie było nudno bo u każdego spędzałam od 15 do 45min. Tyle że ten samochód wynajem paliwo mandaty :-) tak tak 2 w każdym miesiącu po 60£ a uszkodzony samochód tak tak 160£ wymiana przedniego zderzaka z lampą :-) także za to co z siebie dawałam za 100£ na koncie to nie dla mnie. Wtedy zależało mi oszczędzić jak najwięcej a nie się wykończyć czy dotrwac do pierwszego.

    Z giełda plany są poważne. :D trochę się poce myśląc o wrzuceniu tam oszczednosci no ale ludzie tak robią i żyją wiec zobaczymy.

    xvqvdqg.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mu pozostało tylko czekanie na @. Coś czuję, że znów się nie udało. Mówi się trudno i walczymy dalej.
    dziś nasza 2 rocznica ślubu :) raczej nie ma opcji , żebyśmy się gdzieś razem wybrali, mężulek pracuje do późna. Pewnie coś ugotuje dziś, świece i winko , no wiecie ;) te sprawy
    w czwartek jedziemy do rodziców, najpierw moi kilka dni później teście. tu zostaniemy trochę dłużej bo mój ma tam trochę roboty. Nie jest to może normalny urlop ale cieszę się, że odpoczniemy psychicznie od normalnej pracy ;) może nie będziemy tyle myśleć o staraniach itd.

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wam miłego dnia :)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore
    W takim razie szacun dla Ciebie. Jestem pod wrażeniem. Trzeba mieć naprawdę wielkie serce by pracować w takim zawodzie, jak Twój.
    PS: Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Wyślę Ci wtedy wiadomość prywatną :)

    Monika
    Ogromnie się cieszę, że masz dobry humor i niezależnie od tego, czy to dziwne, czy nie ten stan masz zachować :D
    Niczym się nie martw. Ważne, że <3 było, a nie ważne jak dużo :)
    Świeża krew ha ha :D Ale racja... przydały by się jakieś nowe staraczki :P

    akilegna
    Tobie również dobrego dnia :*



    Ja wczoraj przeżyłam ciężki dzień, bo moja córka była po raz pierwszy szczepiona. Po samym kłuciu popłakała chwilkę, a potem zasnęła. Ale po powrocie z zakupów widać było, że rozbolał ją brzuch i tak płakała, że nie można było jej uspokoić. Płakała bite 2 godziny. Nawet rozebrałam ją i siebie do nagusa by pokangurować, ale tak się nadymała, że aż była cała sina i aż się na mnie zsiusiała. Mówię Wam... koszmar. I cały dzień było mi źle, bo widziałam, że jest zupełnie inna... smutna, przygaszona, zupełnie nie ona... Ale dzisiaj już jest taka, jak zawsze – radosna :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore
    Wysłałam wiadomość na priv :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thx :-)

    Niepokorna ja to bym zawału dostała bardzo się ciesze ze juz po i mała dobrze się czuje..

    Akilegna oby przeczucia Cię myliły tule i myślę o Tobie

    She mam nadzieje ze leniuchujesz gdzieś w cieniu na lezaku..

    Monika to bardzo dobre wieści :-) trzymam kciuki za 2 tyg :-)))

    xvqvdqg.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore
    E tam... dałabyś radę kochana. Jeszcze nie raz mała będzie miała kolkę lub cokolwiek innego, gdzie ciężko będzie ją uspokoić.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie przez najbliższe 2 tygodnie mało będę do Was zaglądała i mało się wypowiadała, bo dzisiaj wieczorem przylatują do Julii obie babcie z Polski. Zostają aż do 1 maja także będzie bardzo rodzinnie :D Także w razie czego pamiętajcie o mnie i do spisania :D

    Amore, Monika*** lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest czy ta owulacja jest 14 dni wstecz od pierwszego dnia kolejnego cyklu? Bo jak tak liczę to wychodzi mi ze ani razu nie miałam <3 w tym dniu. Zawsze dzień przed lub dzień po. Może tu mój błąd. I lepiej <3 codziennie ? Dzisiaj 12dc :-D

    xvqvdqg.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore to nie tak , że 14 dni itd. Każda kobieta ma określoną długość swojej fazy lutealnej, czyli ilość dni od owulacji do ostatniego dnia cyklu. Moja np.wynosi 13 dni i wtedy faktycznie mam owu 14 dni wstecz od 1 dnia kolejnego cyklu. Prowadząc kalendarzyk możesz sobie ta fl obliczyć.

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie plemniki żyją kilka dni , więc brak ❤ akurat w dniu owu nie powinien przeszkadzać

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane melduję się z patologii ciąży, małemu drastycznie zaczęło spadac tętno podczas wizyty u gin, ilość wod też zmniejszona i karetka do szpitala. Reraz sytuacja jest już opanowana ale że to ciąża donoszona to lekarze zadectdowali o wywolywaniu porodu, wiec bardzo możliwe że jutro synek będzie juz z nami :) Trzymajcie kciuki za nas :*

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo pewnie ze trzymamy!!!! <3 <3 <3

    xvqvdqg.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia powodzenia, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! <3

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje ze Kacperek od dzisiaj jest juz z nami! 2790 g i 53 cm szczęścia :)

    Amore, Kotowa, Monika***, NIEPOKORNA, triss, kalika lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!! <3 <3 <3 <3

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, super! Gratulacje! <3

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia gratulacje!!! :) <3

‹‹ 781 782 783 784 785 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ