Forum W oczekiwaniu na testowanie fertilsafe plus żel intymny
Odpowiedz

fertilsafe plus żel intymny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • B4sik Nowa

Wysłany: 20 września 2019, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny cze któraś z Was miała do czynienia z tym żelem fertilsafe plus? I może coś o nim powiedzieć?

• Beti82 Autorytet

Wysłany: 20 września 2019, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beznadziejny.Poszperaj gdzies jeszcze tu wątek jest na jego temat.
    Większosc dziewczyn w tym ja ma problem bo bardzo szczypie po nim...
    Sklad tez był porownywany i podobno gorszy od poprzednika

w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Pati96 Autorytet

Wysłany: 21 września 2019, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie jest spoko. Używam go i jest wszystko dobrze. Przy aplikacji żelu chwilę szczypie ,ale u mnie to jest dosłownie kilka sekund. U męża też nic się nie dzieje. Widziałam, że dziewczyny niektóre pisały, że coś się dzieje. Ale u mnie nic takiego nie ma miejsca ,może to zależy od osoby.🤷‍♀️

Filip 28.06.2020 (4680 g i 63 cm) 🥰

23.04.2019 - poronienie zatrzymane 8 tc [*]

Niedoczynność tarczycy,PCOS,MTHFR 1298A-C homo,PAI-1 4G

Euthyrox 50
  • Olaa..32 Autorytet

Wysłany: 24 września 2019, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie też spoko, po aplikacji czuje takie jakby uczucie zimna, ale nie szczypie, nic mi się po nim nie dzieje

21 lat

Starania o pierwsze dziecko 👶

Lipiec 2019 - poronienie zatrzymane [*] 💔

Wróć do Nas aniołku! 👼
    2 cs po poronieniu

Termin @: 5-7.10
  • Ochmanka Autorytet

Wysłany: 30 września 2019, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fertilsafe nie wiem jak się sprawuje ale jego poprzednik czyli conceive raz użyty przyniósł mi ciążę 😊 nie twierdzę że jest to złoty środek ale myślę że przy leniwych plemnikach i problemach ze śluzem może dużo pomóc.
    Powodzenia!

K5IHp2.png

starania od 09.2018
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    10.2019 - 7tc [*]
  • raisa122 Debiutantka

Wysłany: 30 listopada 2019, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dopiero zaczęłam przygodę z tym żelem wiec trudno mówić o efektach..ale przyznam ze seks jest duzo przyjemniejszy...czekam na @ to się wypowiem czy pomoże zajść w ciąże...

• MeMyself Debiutantka

Wysłany: 30 listopada 2019, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez próbowaliśmy dwa razy i trochę szypie. Mąż niezbyt go lubi. Pożyjemy, zobaczymy. 🙄 Sprawdziłam z ciekawości i ładnie się rozciąga tak jak śluz płodny. 😁

2cs - szczęśliwy 🤰🏻
    📌PCOS
    Brak owulacji ❌
    Clo 💊
    Miovelia 💊
    Metformax 💊
  • Sapcia Nowa

Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    My z mężem stosujemy ten żel od niedawna i bardzo nam obojgu odpowiada. Początkowo rzeczywiście jest dziwne uczucie, ale trwa chwilkę. Żel jest dość wodnisty, bezzapachowy i nie jest lepki, co jest na plus. :)

81c5fh4.png
  • AleOla26 Ekspertka

Wysłany: 18 grudnia 2019, 01:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam i ani ja ani partner nie mamy uczucia dyskomfortu, jest nawet przyjemniej. Planowałam conceive plus zakupić ale był problem z dostępnością.
    Nie używam jednak go do środka pochwy a jedynie na zewnątrz by nawilżyć siebie i partnera:)

08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.