Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣
Odpowiedz

🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣

Oceń ten wątek:
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 14 kwietnia, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uprzejmie donoszę, że UFFF! Infekcji nie ma, jest zielone światło i data transferu! 📅
    16.04 zaczynam cyclogest, 19.04 dokładam prolutex i… 21.04 lądowanie zarodka 🥹. Czy się popłakałam? Oczywiście. Niepotrzebny stres się zrobił… Doktor mówi, że to może być reakcja na np otoczkę tabletki? Że coś się podrażniło.
    @clara miałam tak przy luteinie ale luteiny już nie mam.
    Lisiku możesz zapisać datę transferu ❤️

    Ann35, aszin, clara, Sakaaira, Biochemiczka, Motylek93, Jupiter, Aga_92, Zielone.Słońce, brilka, Kingus 1, snieżka, Lisik, Liora , Sylaada, BuBu90, Mania90, Migotka96, Loraa, Księgowa, Jaszczureczka, Piret lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka92 wrote:
    Uprzejmie donoszę, że UFFF! Infekcji nie ma, jest zielone światło i data transferu! 📅
    16.04 zaczynam cyclogest, 19.04 dokładam prolutex i… 21.04 lądowanie zarodka 🥹. Czy się popłakałam? Oczywiście. Niepotrzebny stres się zrobił… Doktor mówi, że to może być reakcja na np otoczkę tabletki? Że coś się podrażniło.
    @clara miałam tak przy luteinie ale luteiny już nie mam.
    Lisiku możesz zapisać datę transferu ❤️

    Toż to już za chwilę! Ale super 🤗 Będę trzymać kciuki

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Aaagaa Ekspertka
    Postów: 123 219

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich, czytam co u Was , ale strasznie ciężki ten tydzień, ciężko się nawet skupić żeby z sensem coś napisać 🤷‍♀️

    Bajeczko niech ten tydzień szybko zleci i juz zaczynam trzymac kciuki za kropka na pokładzie 🍀❤️

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 4.2025

    PCOS
    Nieregularne cykle
    Cykle bezowulacyjne
    ❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
    💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS

    ❌️Morfologia 2%
    ❌️Ruch postępowy a+b 23,77
    💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany

    5 cykli stymulowanych ❌️
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 209 301

    Wysłany: 14 kwietnia, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakaaira ale piękny wynik!! ♥️♥️ u nas też właśnie lekarz chce zapłodnić wszystkie. Trzymam kciuki żeby jak najwięcej dotrwało dalej 🤞🏻🤞🏻

    Bajka, czas na radosny tydzień przygotowań! :) i mam nadzieję że newsy wynagradzają Ci dyskomfort z wychodzeniem z pracy

    Sakaaira, Bajka92 lubią tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - ?)
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, cudowne wieści 🥰 zaciskam kciuki i czekamy 😘

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Imazolka a ja cierpliwie wysyłam wymiary, dodatkowe zdjęcia i schodzę z ceny bo ustawiam troszkę wyższe na początek. Drukuję te etykiety, przyklejam i niosę na pocztę i stoję w kolejce za rzeczy warte 12 zł 😂 ale przynajmniej mam poczucie że ktoś te rzeczy chce i się ucieszy a ja mam pustą szafę.
    Super że wreszcie wychodzicie do programu. Czyli chyba tak długo w końcu nie czekaliście? I akurat to zapalenie się udało wyleczyć ☺️

    Bajka piękne wieści! 😍🥰 wpisałam datę, nie dziwię się że się popłakałaś. Szczęścia i powodzenia!

    Saakaira czyli jak na razie piękny wynik, oby tak dalej! A pisałaś że wyczerpaliście wszystkie opcje prze ivf ale jednak niepłodność nie wytłumaczona. A histero miałaś robione? Bo nie widzę w stopce. O USG pod kątem endometriozy?

    Szamanka powodzenia jutro! 🤞

    Księgowa a co tam u ciebie? Zaglądasz do nas czasem? 😉

    Sakaaira, Bajka92 lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka92 wrote:
    Uprzejmie donoszę, że UFFF! Infekcji nie ma, jest zielone światło i data transferu! 📅
    16.04 zaczynam cyclogest, 19.04 dokładam prolutex i… 21.04 lądowanie zarodka 🥹. Czy się popłakałam? Oczywiście. Niepotrzebny stres się zrobił… Doktor mówi, że to może być reakcja na np otoczkę tabletki? Że coś się podrażniło.
    @clara miałam tak przy luteinie ale luteiny już nie mam.
    Lisiku możesz zapisać datę transferu ❤️

    Czekam na Twojego kurczaczka jeszcze w kwietniu Bajko 😍🐣

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 292 499

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lisik podziwiam dziewczyny tutaj, które same bardzo drążą temat i robią kolejne badania. Ja w tym temacie potrzebowałam kogoś, kto nas naprowadzi. Wyczerpaliśmy to, co zaoferował nam lekarz prowadzący. Pytałam go o histero w zeszłym roku, właśnie dowiadując się tutaj na forum, ale powiedział, że nie ma wskazań w moim przypadku. Więc mu w tym temacie zaufałam. W kwestii USG pod kątem endometriozy - podejrzewał, że mogę ją mieć jednak nic nie było widać. Dlatego polecił mi to pod kątem endometriozy głębokonaciekającej i jak się okazało nic tam nie ma, macica prawidłowo zbudowana itd. Ogólnie to myślę, że tak bardzo nie drążę bo brat mojego męża z żoną też starali się o ciążę 5 lat (udało się naturalnie)- nie poznali konkretnej przyczyny, poza obniżonymi parametrami nasienia. U nas te parametry też bywają różne więc chyba sobie trochę w głowie założyłam, że być może przyczyna jest gdzieś tam właśnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 21:50

    Lisik lubi tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 14 kwietnia, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik wrote:
    @Imazolka a ja cierpliwie wysyłam wymiary, dodatkowe zdjęcia i schodzę z ceny bo ustawiam troszkę wyższe na początek. Drukuję te etykiety, przyklejam i niosę na pocztę i stoję w kolejce za rzeczy warte 12 zł 😂 ale przynajmniej mam poczucie że ktoś te rzeczy chce i się ucieszy a ja mam pustą szafę.
    Ja próbuje na vinted pozbyć się rzeczy po młodym... średnio to idzie, nawet 5 zł za sztukę nikt nie chce...po 3zl to jeszcze coś schodzi, ale nadal za dużo tego mi zalega ...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Mania90 Przyjaciółka
    Postów: 114 66

    Wysłany: 14 kwietnia, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka92 wrote:
    Uprzejmie donoszę, że UFFF! Infekcji nie ma, jest zielone światło i data transferu! 📅
    16.04 zaczynam cyclogest, 19.04 dokładam prolutex i… 21.04 lądowanie zarodka 🥹. Czy się popłakałam? Oczywiście. Niepotrzebny stres się zrobił… Doktor mówi, że to może być reakcja na np otoczkę tabletki? Że coś się podrażniło.
    @clara miałam tak przy luteinie ale luteiny już nie mam.
    Lisiku możesz zapisać datę transferu ❤️


    Trzymam ogromne kciuki ❤️

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    2016 - naturals 👶(córka) ❤️
    2017 - poronienie zatrzymane 💔
    2017 - zapalenie przydatków
    2018-2019 - x2 cp usunięty prawy jajowód
    2018 - drożność jajowodu( niedrożny)
    2019 - procedura in vitro 3 podejścia wynik - 0 💔

    2020 - kolejna procedura 4 mrożonki
    Procedura udana - 👶(córka) ❤️

    2025 - usunięta nisza po cc
    2026 - procedura w nowiu
    04.2026 - podany zarodek klasy 3.1.1 wynik - 0 💔
    04.05.2026 - transfer 4bb z 6 doby
    08.05.2026 - 4dpt ⏸️ kreseczki ♥️ cudzie trwaj 🫶
    13.05.2026 - cudu nie ma 💔
    03.06.2026 - brak podejścia, zarodek nie przetrwał 💔
    💔💔💔

    Zawsze będziesz moim ulubionym „co by było, gdyby”


    🧑 - wiek 36 lat,jeden jajowód, niedrożny
    🧔 - 41, zdrowy
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 549 525

    Wysłany: 15 kwietnia, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka92 wrote:
    Uprzejmie donoszę, że UFFF! Infekcji nie ma, jest zielone światło i data transferu! 📅
    16.04 zaczynam cyclogest, 19.04 dokładam prolutex i… 21.04 lądowanie zarodka 🥹. Czy się popłakałam? Oczywiście. Niepotrzebny stres się zrobił… Doktor mówi, że to może być reakcja na np otoczkę tabletki? Że coś się podrażniło.
    @clara miałam tak przy luteinie ale luteiny już nie mam.
    Lisiku możesz zapisać datę transferu ❤️

    To już zaraz! Jest dreszczyk ekscytacji? 😁

    Lisik to podziwiam za determinację 😂 ale jakoś ten czas na L4 trzeba wygospodarować haha
    Właśnie trochę czekaliśmy. W styczniu się zapisaliśmy, ale mówiono nam, że na październik a tu niespodzianka. Już przebieram nóżkami 🤣

    clara, Bajka92 lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 209 301

    Wysłany: 15 kwietnia, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki! Już po i w drodze do domku. Bardzo szybko po obudzeniu doszłam do siebie, praktycznie w 30 min. Szkoda mi było dziewczyny która była po mnie bo po przebudzeniu wpadła w panikę. Mam nadzieję, że wszystko dobrze.

    Dowiedziałam się od lekarza, który robił zabieg że pobrano 16 komórek ale jeszcze nie wiedzą ile dobrych. Dowiem się od swojego jak przyjdzie do pracy po 15. Oczywiście zapomniałam poprosić o l4 bo dlaczego nie 😅 będę musiała swojemu powiedzieć później żeby wystawił.

    Bajka92, clara, Lisik, Sakaaira, Liora , Motylek93, Mania90 lubią tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - ?)
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sakaira ja też ufam przede wszystkim lekarzowi... Nie wiem, jak na tym wychodzimy, ale fajnie było opowiedziane w podkaście dr. Płodność, zgadzam się z tym, że dziś mamy dostęp do sieci, diagnozujemy bardzo zaawansowane kwestie na mniej zaawansowanych etapach, bo możemy, bo mamy zdolności finansowe. Lekarz natomiast idzie pewnym protokołem i ja ufam jego wiedzy i doświadczeniu. Przynajmniej temu lekarzowi w klinice :D Bo jak poprzedni leciał stymulacje i nie robił nic ponadto... to mam dziś trochę poczucie straconego czasu.

    @Szamanka wow widzę tu zadaniowy tryb in-vitrowy :D Punkcja załatwiona, do domku, odpoczywaj! Pij dużo wody, elektrolity, białeczko, bez względu na wszystko pamiętaj, że Twój organizm odwalił kawał roboty!

    @Vergeetku szukam jakichś wieści od Ciebie, bo nie byłam na bieżąco ale nie znajduję. Zostawię tylko <3 jeżeli gdzieś podczytujesz.

    @Sylada jak się czujesz? Jak mdłości?

    @Liora pytałaś wcześniej czy testowałam te opaski- finalnie nie, a przy zwiększeniu dawki estrofemu znowu mnie dopadły. Na szczęście szybko puściły. Jaki u Ciebie dalej plan?

    Oczywiście, jak doktor wczoraj powiedział, że "no powodzenia bla bla bla i czekamy na człowieka" to drgnęła w sercu nadzieja. I chociaż obiecywałam sobie mieć w nosie, to no nie da się. Im więcej razy obrócę w głowie "data transferu", "wyjazd", "weryfikacja", tym bardziej czuję się z tą kwestią związana, tym bardziej zaczyna się tam gdzieś tlić nadzieja... Malutka ale niech się pali.

    @clara a jak u Ciebie?

    clara, Sakaaira lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 15 kwietnia, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bajka Dobrze! :) Czuję, że w "brzuszku" ciągle się coś dzieje 🤭 I powiem Wam, że wcale się nie dziwię, że tak trudno odróżnić wczesną ciążę od zbliżającego się okresu. U mnie po transferze te odczucia są bardzo zbliżone. Gdyby to były naturalne starania, dałabym sobie rękę uciąć, że zaraz dostanę okres, to jest totalnie szalone 😅 Bywa mi niedobrze, zwłaszcza przy szybszym spacerze albo tak po prostu, losowo w ciągu dnia. Na razie bez wymiotów i mam wielką nadzieję, że tak już zostanie 🙃

    clara, PaulinKA, Sakaaira, Liora , Bajka92, Aaagaa lubią tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 15 kwietnia, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiku, ależ oczywiście, ze Was podczytuje! Nie jestem na biezaco, bo nie wyrabiam na zakrętach, ale czasem tu zaglądam, co u Was i zostawiam ślady w postaci "polubien".

    A ze staraczkowych rzeczy to nic nowego w sumie. Dzisiaj bylam na kontroli, edno jakie bylo takie jest (6,3-7,2mm). Jestem juz po owulacji, ale.. o dziwo mam jeszcze jeden pęcherzyk 17mm i Pani Doktor uznala, ze on ma szansę pęknąć i jesli chcemy to mozemy sie jeszcze starać. Chociaż raczej sie na to nie nastawiam, zrobilam co moglam do tej "wlasciwiej owulacji". No i teraz grzecznie czekam, bo ustaliłyśmy, ze zrobie bete 10 i 12dpo, z uwagi na te moje dziwne, dlugo utrzymujące sie kreski (kiedys Wam wstawiałam, ostatnio znow mialam taka sytuacje). Chcemy wychwycić czy mam pecha do testow, dochodzi do zapłodnienia czy co sie dzieje.

    Bajka, trzymam kciuki! 🍀

    clara, Liora , Lisik, Bajka92 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 15 kwietnia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tymi lekarzami z kliniki....ja się Bajeczko bardzo cieszę, że masz kogoś komu czujesz, że możesz ufać i jest to zdecydowanie inny poziom niż wcześniej. Jednocześnie przyznam, że ja totalnie nie żałuję* żadnego nadmiarowego badania czy wydanych pieniędzy. Gdybym ufała klinice nie miałabym

    - diagnozy endometriozy ~ dzięki diagnozie miałam 3 miesięczne wyciszenie przed transferem
    - nie poszłabym do immunologa ~ dzięki współpracy z nim dostałam kwit na rezygnację z Encorton, który jest standardem w mojej klinice a zniszczyłby moją walkę o stabilizację glikemii przed
    - nie zrobiłabym biopsji endometrium, która mnie uspokoiła wiedziałam, że to nie będzie element niepowodzenia
    - już nie mówiąc o samodzielnym pilnowaniu parametrów typu ferrytyna, witamina D3 (a się pochwalę, że mam obecnie 49,9 dzięki dodatkowemu wsparciu lekiem od prowadzącego, ale dopiero po mojej prośbie, aby coś z tym zrobić na podstawie wyniku ze stycznia)

    Oczywiście się nie dowiem czy bez tych działań, pewnej nadgorliwości by się udało czy nie. Jednak totalnie nie żałuję i bardzo się cieszę z tego, że ta wiedza od całego grona cudownych kobiet z forum pchała mnie, aby robić więcej.



    (*mówię ogólnie o sytuacji i nie jest to nic personalnego do żadnej z Waszych historii, bo każda jest inna ❤️)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 14:20

    PaulinKA, clara, Aga_92, Lisik lubią tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, myślę, że warto znaleźć złoty środek, żeby nie zwariować. Nie dawać komuś pełnej kontroli nad naszym losem, żeby potem sobie nie wyrzucać, że zrobiło się za mało. Ja chwilowo staram się ufać lekarzowi, ale to trudne, jak czytam forum i porównuję historie. Choćby cały czas myślę o tym, że on twierdzi, że nie mamy wskazań na zapładnianie w 2 procedurze więcej niż 6 komórek. Dojdziemy to tego, jak przyjdzie czas, ale pewnie będę chciała to skonsultować z innym lekarzem jeszcze, bo mam wrażenie, że inne kliniki są bardziej liberalne w tym zakresie.
    A, no i lekarz mi mówił, że mam nie czytać forum ;)

    Edit: Och, ile to już tych "powodzenia" w gabinecie słyszałam, zawsze potem mi głupio przyznać się, że nie wyszło :D
    Nie wiem, po ilu nieudanych próbach człowiek staje się robotem, żeby przetrwać, ale myślę, że na tym etapie nie warto się jeszcze otaczać skorupą i odbierać sobie tych chwil radości i nadziei :)🍀Ja, żeby nie zwariować, powtarzam sobie, że przyjdzie czas na smutki i rozpacz i próbuję nie zatruwać tym sobie chwil normalności.

    Sylaada, jak patrzę na Ciebie i Paulinkę, to Was podziwiam, że tak szybko się zabrałyście za taką głęboką diagnostykę. Może gdybym szybciej tu trafiła, to też bym więcej miała pobadane. W tej chwili czuję, że nie mam już ani sił ani środków, żeby się głębiej diagnozować. Zbliża się odbiór mieszkania i mam tylko nadzieję, że starczy nam na wprowadzenie się. Pojebane jest to wszystko. Wypierałam możliwość, że znajdę się w tym miejscu i naglę budzę się z ręką w nocniku. Miałam już do tej pory dawno urodzić! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 15:30

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Murena96 Autorytet
    Postów: 305 454

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, jutro u mnie drożność. Jakoś nie czuje w związku z tym nic, trzeba zrobić i tyle.
    Dzisiaj rano zrobiłam bete, wiem że to proforma bo przecież okres był a i tak serce trzepocze czekając na wynik.
    Głupia babska głowa 🤣

  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 15 kwietnia, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanka super że ty już po ☺️ odpoczywaj sobie teraz i czekamy na wieści 🥰

    Księgowa czyli jednak to endometrium już ruszyło po prostu a nie tylko w jednym cyklu. To dobry znak 😉 a jak jesteś zajęta to chociaż może ci te starania nie siedzą cały czas w głowie? W każdym razie my tu zawsze za ciebie trzymamy kciuki i cieszę się że współpraca z lekarką przynosi skutki!

    Sylaada bardzo mi się podoba twój post jaka diagnostyka w czym ci pomogła. Mi też badanie kirów zaskutkowało odstawieniem encortonu, a rezonans endometriozy operacją.

    Murena to dobrze że się nie boisz na zapas. Będzie dobrze, musi być odhaczone 😉 a potem dalej. Jakie u was plany staraniowe ?

    Clara ja bardzo czekam aż nam się objawisz z wynikiem transferu 😉

    A ja dzisiaj byłam u fizjo uro gin i potwierdziła moje dobre samopoczucie, także mam się ruszać,mobilizować blizny ale też z umiarem ćwiczenia no i jak się czuję na siłach wracać do starań to czemu nie. Owulak jeszcze na razie słabo wybarwiony więc może jeszcze nie dziś te starania.

    Księgowa, Bajka92, Sylaada, Aga_92, Liora lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Mania90 Przyjaciółka
    Postów: 114 66

    Wysłany: 15 kwietnia, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś się orientuje po jakim czasie od odstawienia leków przychodzi okres? My to mamy przekichane. Jak czekamy to go nie ma, a jak nie potrzeba to przylazi 🤦

    2016 - naturals 👶(córka) ❤️
    2017 - poronienie zatrzymane 💔
    2017 - zapalenie przydatków
    2018-2019 - x2 cp usunięty prawy jajowód
    2018 - drożność jajowodu( niedrożny)
    2019 - procedura in vitro 3 podejścia wynik - 0 💔

    2020 - kolejna procedura 4 mrożonki
    Procedura udana - 👶(córka) ❤️

    2025 - usunięta nisza po cc
    2026 - procedura w nowiu
    04.2026 - podany zarodek klasy 3.1.1 wynik - 0 💔
    04.05.2026 - transfer 4bb z 6 doby
    08.05.2026 - 4dpt ⏸️ kreseczki ♥️ cudzie trwaj 🫶
    13.05.2026 - cudu nie ma 💔
    03.06.2026 - brak podejścia, zarodek nie przetrwał 💔
    💔💔💔

    Zawsze będziesz moim ulubionym „co by było, gdyby”


    🧑 - wiek 36 lat,jeden jajowód, niedrożny
    🧔 - 41, zdrowy
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ