X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mogę wykorzystać tylko 30% budynku bo jest w nie takiej strefie zagospodarowania jak powinien...a to mnie nie urządza w żadnym wypadku :/
    O matko jakie to skomplikowane :( odwołuj się! Trzeba walczyć o swoje, szczególnie że włożyłaś już pracę w to miejsce.

    Frelcia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Mogę wykorzystać tylko 30% budynku bo jest w nie takiej strefie zagospodarowania jak powinien...a to mnie nie urządza w żadnym wypadku :/

    Frelcia nie obraź się ale nie wiedziałaś o tym wcześniej zanim zaczełas inwestować ? chyba najpierw trzeba mieć wszystkie papiery, pozwolenia ?

    _Hope_ lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Frelcia nie obraź się ale nie wiedziałaś o tym wcześniej zanim zaczełas inwestować ? chyba najpierw trzeba mieć wszystkie papiery, pozwolenia ?
    Nie, nie wiedziałam. Nawet mój architekt/projektant/rzeczoznawca i strażak nie wiedzieli. Na tej ulicy jest mnóstwo firm i nie wiem jakim cudem dostali przekwalifikowanie.

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nie, nie wiedziałam. Nawet mój architekt/projektant/rzeczoznawca i strażak nie wiedzieli. Na tej ulicy jest mnóstwo firm i nie wiem jakim cudem dostali przekwalifikowanie.

    uuuu to na Twoim miejscu oberwało by sie całej czwórce której zleciłam coś i tego nie dopilnowali...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    O matko jakie to skomplikowane :( odwołuj się! Trzeba walczyć o swoje, szczególnie że włożyłaś już pracę w to miejsce.

    Bardzo skomplikowane. Dostaliśmy "po pysku" z miejsca z którego w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. No ale ja nie zamierzam się poddawać. Jutro idę rozmawiać z burmistrzem.

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    uuuu to na Twoim miejscu oberwało by sie całej czwórce której zleciłam coś i tego nie dopilnowali...
    No właśnie... ja mogłam tego nie wiedzieć, bo i skąd? ale oni.... aaaa szkoda słów :(

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, a może być tak, że pod żłobek są jakieś dodatkowe obostrzenia?

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Frelcia, a może być tak, że pod żłobek są jakieś dodatkowe obostrzenia?
    W sensie takim czy w budynku mieszkalnym można taką działalność prowadzić? można, tylko musi być budynek zaadaptowany pod tego typu działalność. Tu się rozchodzi o teren na jakim jest budynek. TYLKO to jest dla mnie chore bo z jednej i drugiej strony na tym samym terenie są prowadzone działalności i to działalności uciążliwe a mnie robią problem....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, miałam robić test jutro, ale jak zwykle nie wytrzymałam i zrobiłam 2 dni temu quixx- cień pod światło, a dzisiaj rano Pink test- bardzo blada (ale rozowa) kreska od razu (tak blada, że nie wiem czy coś oznacza). Ładnie ja widać dopiero teraz jak test wysechł. Te Pink nie oszukują? Zaraz zeświruję :D na betę nie mam jak dzisiaj pójść, najszybciej w poniedziałek. Brzuch boli jak na @, wykres chyba ładny, siusiam ciągle i jestem zmęczona. Help :(

    ANkaG lubi tę wiadomość

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    KOTECZKO ja byłam wczoraj u lekarza bo tez sie zle czuje i przepisala mi sterydy i Augmentin(antybiotyk) ale zaleciła że jesli podejrzewam ze moge byc w ciazy to zebym nie brała tego antybiotyku tylko potwierdziła ewentualna ciąże i dopiero wziela antybiotyk. Jedynie sterydy wziewne mozna bo praktycznie nie wchłaniają się do organizmu.
    A "bezpiecznym" antybiotykiem w ciązy który mozna brac jest DUOMOX - tak mi wczoraj powiedziała pani dr.

    Meska u mnie jeszcze za wcześnie żeby potwierdzić ciążę bo dopiero 23dc dzisiaj. Ja mam antybiotyk z tej samej grypy co Duomox więc wzięłam bo za chwilę płuca wypluje. Trudno co ma być to będzie.

    Pigułka gratulacje :-)

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Kochane, miałam robić test jutro, ale jak zwykle nie wytrzymałam i zrobiłam 2 dni temu quixx- cień pod światło, a dzisiaj rano Pink test- bardzo blada (ale rozowa) kreska od razu (tak blada, że nie wiem czy coś oznacza). Ładnie ja widać dopiero teraz jak test wysechł. Te Pink nie oszukują? Zaraz zeświruję :D na betę nie mam jak dzisiaj pójść, najszybciej w poniedziałek. Brzuch boli jak na @, wykres chyba ładny, siusiam ciągle i jestem zmęczona. Help :(
    To zapewne zaskoczyło :) Skoro nie możesz pójść na betę to nie zostaje nic innego jak sikać codziennie i czekać do bety. Powodzenia :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Kochane, miałam robić test jutro, ale jak zwykle nie wytrzymałam i zrobiłam 2 dni temu quixx- cień pod światło, a dzisiaj rano Pink test- bardzo blada (ale rozowa) kreska od razu (tak blada, że nie wiem czy coś oznacza). Ładnie ja widać dopiero teraz jak test wysechł. Te Pink nie oszukują? Zaraz zeświruję :D na betę nie mam jak dzisiaj pójść, najszybciej w poniedziałek. Brzuch boli jak na @, wykres chyba ładny, siusiam ciągle i jestem zmęczona. Help :(
    O matko zeswirowalabym do poniedziałku z tą beta :P rób testy jutro jeszcze. To że brzuch boli jak na @, to akurat częste w ciąży. Masz jakiegoś dupka/lutke?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    O matko zeswirowalabym do poniedziałku z tą beta :P rób testy jutro jeszcze. To że brzuch boli jak na @, to akurat częste w ciąży. Masz jakiegoś dupka/lutke?
    Nie mam, jak zaskoczy to mam zrobić dwie bety i wtedy pędem do gina po luteine, tak mówił. Więc w poniedziałek pójdę na betę (chyba że znajdę gdzieś gdzie w weekend robia), a jutro sikam ż rana, mam jeden test facelle jeszcze w domu :D zastanawia mnie, dlaczego w ogóle nic a nic nie bolą mnie piersi, w poprzednich ciazach bolały :/ ale z drugiej strony mam ładnie temperatury wiec nie zapowiada sie na okres chyba. mogłam poczekać z tymi testami, mam karę za swoją niecierpliwość ;) trzymajcie za mnie kciuki !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piguła gratulacje! :)

    Co do własnej działalności, to faktycznie elastyczność to super sprawa (ja 3lata jestem na swoim), ale niestety w kwestii wychowawczego niestety jesteśmy poszkodowane :/ No i jak nam się uda, to będę musiała niedługo kogoś zatrudnić, bo mam szkodliwe warunki pracy a z tym różnie bywa (już miałam próby zatrudnienia kogoś j dramat totalny) i martwię się jak to będzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Nie mam, jak zaskoczy to mam zrobić dwie bety i wtedy pędem do gina po luteine, tak mówił. Więc w poniedziałek pójdę na betę (chyba że znajdę gdzieś gdzie w weekend robia), a jutro sikam ż rana, mam jeden test facelle jeszcze w domu :D zastanawia mnie, dlaczego w ogóle nic a nic nie bolą mnie piersi, w poprzednich ciazach bolały :/ ale z drugiej strony mam ładnie temperatury wiec nie zapowiada sie na okres chyba. mogłam poczekać z tymi testami, mam karę za swoją niecierpliwość ;) trzymajcie za mnie kciuki !
    Trzymam kciuki oczywiście :) W Diagnostyce zrobisz betę w sobotę jeśli masz gdzieś niedaleko, do 12-14 mają otwarte zwykle

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna kciuki zaciśnięte!!!

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigula gratuluję!

    Luna mi na quixxach nigdy nic nie wyschlo ani nie wyszło pod światło!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • pigula_91 Koleżanka
    Postów: 59 79

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, cały czas zerkam na test czy aby na pewno nie mam zwidów :)

    Luna kciuki zaciśnięte. U mnie też zero objawów poza lekko cięższymi piersiami i małym pobolewaniem podbrzusza. Ja mam tylko jutro możliwość zrobienia bety, następną dopiero za tydzień i nie wiem czy jest w ogóle sens robić bo wynik będzie niemiarodajny ale może choć trochę uspokoi gdyby było dobrze.


    A ( 02.08.2018)
    F ( 24.03.2020)

    Aniołek 8tc ( 28.08.2017)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope tak wlasnie czytalam, ze one sa raczej nieomylne. Czekam do rana, ale ciagle o tym mysle i nie wiem jak wytrzymam :D

    Pigula jeśli Cię to ma uspokoić to zrób, za tydzień możesz zrobić 2 razy. Ale jak test wyraźny to ja bym się nie martwiła, tylko cieszyła :*

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 30 listopada 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna powtórz jutro test :)
    Ja pink testom nie ufam i już nigdy ich nie kupię. W poprzednim cyklu dwa testy pink pokazały ciążę, a ciąży nie było.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ