X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny. Naprawdę się cieszę. Zawsze jestem zachowawcza i spokojna, ale teraz nie mogę opanować łez...

    Flowwer, Motylek85, Karolina90, KateKum, nenusia, ANkaG, Czrna 81, olik321, JustynaG, KateHawke, Jeżowa, Jedna_z_Wielu, Izolda90, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola jutro w pracy będę siedziała jak na szpilkach : D musisz mi tu posiać wirusami przed testem !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola aaaaa :D ale mi się buzia śmieje. Przypomnij mi Pan P. Zdążył wam włączyć wam jakieś leczenie?

    Floweer właśnie na morfologie czeka się 7 dni roboczych, czyli w przyszły czwartek dopiero.

    Jakie fajne zakończenie grudnia :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ale podstawową prolaktynę masz w normie, po co badać po obciążeniu., Ponoć teraz się nie bada, bo podwyższona świadczy tylko o tym, że jesteś podatna na stres nic więcej. Ja mam podstawową 25 a miałam 50, to u mnie jest co zbijać ale u Ciebie wydaje mi się, że nie w tym porblem.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola cudowne wiadomości ............ gratuluję :)

    Iza za Ciebie mocno trzymam kciuki :)

    Izape_91, Rucola lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro jadę na pobranie do badań genetycznych. Zobaczymy co w trawie piszczy

    Izape_91, Flowwer, KateHawke, reset lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola, cudownie!
    Tak się cieszę!
    Aaaaa! Wiedziałam, że ten katar to zwiastun dobrych zmian! I jak szybko to podziałało! Coś wspaniałego!
    No i przy taaakich krecha to o betę się nie bój!
    :D

    Rucola lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Flo już wszystko wiem, i dalej nie jest za ciekawie
    11 września prolaktyna podstawowa 14 a po obciążeniu 645
    po 3 opakowaniach bromka powtórzyłam i wynik po obciążeniu 325 czy jakoś tak.
    Lekarz powiedział, że i tak dużo zbiliśmy, ale ze chyba on już nie bedzie mi tego zbijał.
    Dał skierowanie na FT4 i TSH, bo muszę iść na kontrole o endo.

    Nie przepisał mi CLO... nie wiem czy przepisze. On mało gada ogólnie. I nie lubi jak się dopytuję.


    Uwielbiam takich dr ;) ehhhh Mój dr z kliniki mówił mi że przez stymulacje obchdzimy skutki uboczne wysokiej prolaktyny czyli brak ovu. Więc twojego dr nie rozumiem ;) a ja mam bardzo wysoką prl.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Rucola aaaaa :D ale mi się buzia śmieje. Przypomnij mi Pan P. Zdążył wam włączyć wam jakieś leczenie?

    Floweer właśnie na morfologie czeka się 7 dni roboczych, czyli w przyszły czwartek dopiero.

    Jakie fajne zakończenie grudnia :)
    Od @ miałam włączyć cyklosporynę i azatioprynę. Aktualnie byłam tylko na encortonie :)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiecie mi jakie badania mogę zrobić? Dziś dostałam @ w 10dpo... czyli miałam 9 dniową fazę lutealną :/
    W pierwszą ciąże zaszłam praktycznie od razu, w 3 cyklu po odstawieniu tabsów a w 2cs. Cała ciąża idealna, zero plamień, krwawień, wszystkie badania doskonałe, wspaniałe samopoczucie, poród sn w 40+3.
    Teraz wciąż karmię piersią więc mam świadomość że to może obniżać moją płodność. Cykle mam długie i nieregularne 28-44 dni. Staramy się od sierpnia, pierwsze dwa cykle nieudane (w drugim rowniez faza lutealna 9 dniowa) w trzecim zaszłam w ciąże ale straciłam ją. Stwierdziliśmy że staramy się bez przerwy no i jak widać ten cykl też nieudany... mierzyłam temp w tym cyklu, było sporo górek i dolinek ale skok dało się zauważyć. Te kiepskie pomiary zwalałam na wstawanie w nocy do córki.
    Zastanawiam się co robić, czy już rozpocząć jakąś diagnostykę czy na razie się jeszcze wstrzymać bo skoro za pierwszym razem wszystko poszło tak doskonale to chyba mój organizm dobrze działa. Myślałam żeby na wiosnę spróbować odstawiac już córeczkę, bo jednak kp może być główną przyczyną tych moich nieregularnych cykli. Ale jak o tym pomyślę to płakać mi się chce, bardzo lubię kp i widzę jak moje maleństwo tego potrzebuje, nie chcę jej tego zabierać. Miałam nadzieję że uda mi się zajść w ciąże pomimo kp ale jak widać jest z tym problem :/

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika dobrze że przypomniałaś o katarze Rucoli !!! Mówiłam że to dobry znak przy immuno problemach ;)

    Ja cały czas mam nos zapchany i kicham jak alergik ;)

    Rucola, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Rucola, cudownie!
    Tak się cieszę!
    Aaaaa! Wiedziałam, że ten katar to zwiastun dobrych zmian! I jak szybko to podziałało! Coś wspaniałego!
    No i przy taaakich krecha to o betę się nie bój!
    :D
    Tak, dokładnie mój 2-dniowy katarek :P dzięki Nika. Za Mocarza trzymam bardzo mocno kciuki :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek, a może poczekaj z sikiem do soboty? Jak jest ciąża to nie ucieknie, a jak musi przyjść @ to też przyjdzie a my będziemy przez następne 2 tygodnie zaklinać ten ocalały test, żeby Ci 2 krechy pokazał. Zresztą - ja jestem za testowaniem tylko w soboty - każdy inny dzień się nie nadaje. Nie dałoby się funkcjonować w pracy ani po dobrych ani po złych wiadomościach

    Izape_91, Motylek85, Czrna 81, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Uwielbiam takich dr ;) ehhhh Mój dr z kliniki mówił mi że przez stymulacje obchdzimy skutki uboczne wysokiej prolaktyny czyli brak ovu. Więc twojego dr nie rozumiem ;) a ja mam bardzo wysoką prl.

    mam też kiepski progesteron i estradiol... W styczniu zapiszę nas do kliniki do Lublina, już nie ma przeproś. Potrzebuje konkretnego lekarza. Dawałam szanse jednemu drugiemu trzeciemu, ale słabo to idzie. Żadnych konkretów...

    KateKum trzymam kciuki żeby wyniki były dobre !

    Kingulla, przy długich staraniach warto zbadać, bo są przypadki że akurat to blokuje możliwość zaciążenia. Różne są zdania na ten temat jak wszędzie :)

    Motylek ja to mam w garderobie czarny gorset i majtki i też pończochy samonośne ale używam od czasu do czasu, żeby się nie przejadło : D ale zawsze jest fajnie. Lubie takie przebieranki bo czuję się sexi że ho hoo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2017, 20:53

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Floweer właśnie na morfologie czeka się 7 dni roboczych, czyli w przyszły czwartek dopiero.


    Co? Serio? Oni na liczydle to liczą przez tydz ;) ja miałam wynik po 2h :O

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Tak, dokładnie mój 2-dniowy katarek :P dzięki Nika. Za Mocarza trzymam bardzo mocno kciuki :*
    Dzięki. Wszelkie formy mentalnego wsparcia welkam tu! No przynajmniej dopóki jakiś sensowny lekarz nie powie mi, że jest w porządku.

    Co za miesiąc u Ciebie! Pierwszy katar! Pierwsza ciąża! Same atrakcje, nie?! Święta do tego jeszcze!

    Rucola, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    mam też kiepski progesteron i estradiol... W styczniu zapiszę nas do kliniki do Lublina, już nie ma przeproś. Potrzebuje konkretnego lekarza. Dawałam szanse jednemu drugiemu trzeciemu, ale słabo to idzie. Żadnych konkretów...

    KateKum trzymam kciuki żeby wyniki były dobre !

    Kingulla, przy długich staraniach warto zbadać, bo są przypadki że akurat to blokuje możliwość zaciążenia. Różne są zdania na ten temat jak wszędzie :)

    Motylek ja to mam w garderobie czarny gorset i majtki i też pończochy samonośne ale używam od czasu do czasu, żeby się nie przejadło : D ale zawsze jest fajnie. Lubie takie przebieranki bo czuję się sexi że ho hoo :D

    A jakie masz AMH ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny i jeszcze jedna z moich obserwacji, bo obserwuję się od roku bardzo dokładnie. Ile razy badałam progesteron 7dpo zazwyczaj dokładałam też estradiol. Progesteron z reguły był byle jaki, po stymulacji nieco lepiej, estradiol był zawsze powyzej 250, często 260 czy 270.
    W aktualnym cyklu mój estradiol 7dpo wyniósł tylko 160. Wydaje mi się, że to bardzo pomogło. Tu mam nieco informacji na ten temat
    źródło : http://www.nasz-bocian.pl/node/219

    KateHawke lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola pisałaś, że przebadałaś wszystko. Napisałabyś konkretniej CO? czy to jest to wszystko co masz w stopce? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko śpi czas się rozkoszować chwilą dla Nas i czas począć syna ;) Mąż chciałby syna więc niech mu będzie a potem też sobie zmienię Avatarem a co tam hihi

    Izape_91 lubi tę wiadomość

‹‹ 474 475 476 477 478 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ