X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się pochwalę, że w tym roku wzięłam się za siebie i schudłam z 72 kg na 53 :) to był dla mnie mega wyczyn, ale po tych poronieniach chociaż to mi się udało

    ANkaG, Frelcia, blue00, olik321, Lunaris, Flowwer, Anna Stesia, Czrna 81, Emiilka, Izape_91, Jeżowa, nowa na dzielni, pasiasta, Jedna_z_Wielu, Bocianiątko, Koteczka82, agnieszka00, KateHawke, Motylek85, Amy333, Kaczorka, problemik, carolla90, Bergo2, Izolda90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym tak chciała Luna ale ciągle se mówię że przecież zaraz zajdę w ciążę i o to bez sensu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 21:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ja przed ślubem schudłam 12kg a teraz znowu kluska .

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    To ja się pochwalę, że w tym roku wzięłam się za siebie i schudłam z 72 kg na 53 :) to był dla mnie mega wyczyn, ale po tych poronieniach chociaż to mi się udało
    Wow jak to zrobiłaś? ja mam na liczniku już 70kg przy 162cm. nie marzę że zejdę poniżej 60 ale tak zrzucić chociaż z 5-8kg... wydaje mi się że na płodność to też by dobrze zrobiło pozbyć się brzucha i udek...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Fasolka mi zaczęła jakieś numery wywijać. Uspokoję się (lub nie) jak pójdę do lekarza. Póki co był u mnie ksiądz z koledą i zaproponował namaszczenie chorych.
    Wybacz, ale rozbawiła mnie propozycja księdza :D

    Mam już pierwszą wizytę u lekarza za sobą, drugą betę zresztą też.
    Ale już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. :)
    A kiedy masz wizytę u lekarza?

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Boicuś mnie okropnie cale piersi bola,ale to tak naprawde ostro. Ale nie nakrecam sie, jakos tak jestem praktycznie pewna ze nic jutro nie wysikam.
    Wy tu tyle o testach piszecie a ja kurcze nawet zadnych firmowych nie kupuje, mam tylko te gratisowe co na Allegro do owulakow dołączają.

    Amy, ja miałam 5 tych gratisowych i 1 Bobo.
    Zaczęłam testować od tych gratisowych z allegro i 10dpo był cień cienia (uznałam go za biel). A 12dpo była już kreska blada ale widoczna. Za to 15 dpo zrobiłam 2 testy - bobo i gratisowy allegro i oba pokazały piękne kreski. :)

    Na pamiątkę zostawiam bobo bo ładniej się prezentuje i data na nim jest ladnie widoczna.
    Frelcia wrote:
    Voila
    ab216d14a87ebe63med.jpg

    3c51e735fe507c0dmed.jpg
    Zdecydowanie czarna :) Wyglądasz w niej nieziemsko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 21:15

    Amy333 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia jak po wizycie ?


    Frelcia ale z Ciebie pupcia :D Jak dla mnie możesz iść bez hihihihi


    Lunaris masz zwiększoną powierzchnię erotyczną, chłop przynajmniej 2x w te same miejsce nie całuje :D Ja całe życie borykałam się z niedowagą

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna no kurde, to co, chyba serduszko? No jak dla mnie to się udało!! :)

    Frelcia obydwie fajne, pierwsza bardziej docenia kobiety, drugą faceci ;). Tak mi się wydaje. Ja sylwestra mam w tym roku mega ochotę spędzić w domu we dwójkę i tak robimy. Zamawiamy górę sushi, wskakujemy w dresy i tak świętujemy :D

    blue00, Lunaris, pilik lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Lunaris masz zwiększoną powierzchnię erotyczną, chłop przynajmniej 2x w te same miejsce nie całuje :D Ja całe życie borykałam się z niedowagą

    ...bo nie znajdzie drugi raz tego samego miejsca :P hehehe

    siada mi na głowę chyba -jak powrót do pracy nie pomoże to znajdę sobie jakieś zajęcie poprawiające samopoczucie bo psycha mi siądzie.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Luna no kurde, to co, chyba serduszko? No jak dla mnie to się udało!! :)

    Frelcia obydwie fajne, pierwsza bardziej docenia kobiety, drugą faceci ;). Tak mi się wydaje. Ja sylwestra mam w tym roku mega ochotę spędzić w domu we dwójkę i tak robimy. Zamawiamy górę sushi, wskakujemy w dresy i tak świętujemy :D
    Ten facelle Luny to chyba nie z tego cyklu.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane :* przy mojej 2,5 rocznej małej mam sporo ruchu i po prostu przestałam żreć jak świnka, a kocham fast foody i słodycze. A teraz zero i samo szło w dół. Też zawsze odkladalam odchudzanie, właśnie dlatego, że chcieliśmy drugie dziecko. Ale wyszło jak wyszło, to trzeba było dupe ogarnąć:D a też jestem niska, 163

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kochana daj mi czas do jutra, to zrobię aktualny test ;) tamten był z kiedyś kiedyś

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja im więcej mam zmartwień tym więcej wpieprzam :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam spać dziewczyny, dam Wam znać jak poranny bobo test. Trzymajcie za mnie proszę kciuki tak mocno, jak ja za Was :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 21:45

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia bordowa sukienka wymiata :)

    Luna trzymam kciuki za test <3

    Problemik ja 2.01 też powtarzam betę, musi być dobrze! :)

    Luna1993, problemik lubią tę wiadomość

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Torbiel taka sama, nic sie nie ruszyło po @. Dostałam orgametril aż 6 tabsów na dobę przez 2 tygodnie. Zwolnienie do 19 i 20 stycznia do kontroli. Stodowala kkedya któraś z was ten lek ?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuciłam avatar co by zaczarować przyszłość i spełnić życzenie Flower:)
    Frelcia, też zmieniam zdanie, w bordowej wyglądasz super. Nawet mój mąż kątem oka widział i zapytał co to za zdjęcia i powiedział, że bordowa:)

    Lunaris, Bocianiątko, Bunia86, Emiilka, Flowwer, KateHawke, Czrna 81, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, jak dla mnie bordowa wygrywa :) na wieszaku wyglądała niepozornie, ale na Tobie rewelacja :) i dodatki pasują.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laski!

    Po przeczytaniu, komentuję.
    Problemik, rewelacja to jest właśnie taki mały CUD trzymam kciuki za wtorkową bete :D
    Iza - nie ma bata musi się udać w tym cyklu, to samo tczy się blue <3

    Frelacia ja osobiście wybrałabym czarną koronkową, jest śliczna, ale buty do niej kompletnie nie pasują, wybrałabym czarne.
    Ta pierwsza kompletnie nie w moim guście, takim falbankom mówie stanowczo nie. Dzisiaj mierzyłam w jednym sklepie i dla mnie jest to beznadziejne.

    I ja też jutro idę z męzem i jeszcze ze dwiema parami na bal, a kto bogatemu zabroni, trzeba jakoś przywitać nowy rok! :D

    problemik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To ja im więcej mam zmartwień tym więcej wpieprzam :/
    Otóż to, ja sobie muszę marchwekę kupić i ją wpieprzać :P

‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ