X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami żałuję że czas wolno płynie...chciałabym mieć już testowanie za sobą:(

    Ps czy implantacja musi być odczuwalna i widoczna na bieliźnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 19:13

    hinka lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usiadłam sobie do kompa, włączyłam OF... dobrze że sobie usiadłam!
    :D <3 FLO !!! <3 :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d5d71a9e901f.jpg

    nowa na dzielni, summer86, StaraczkaNika, Anna Stesia, Rucola, Czrna 81, KateKum, lamka, emi2016, Flowwer, Bocianiątko, Maja84, Yoselyn82, Sarna84 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Tylko od 2 połowy marca! Bo wcześniej są Ryby, a rybki są kochane, ale delikatne, i trzeba z nimi delikatnie. Za to później są Baranki, a baranki cenią szczerość i są mocne... Ej! Jesteś baranek?

    Ja tez jestem rybka i to dokładnie z połowy marca ; p a moja siostra koziorozec ma ciężki charakter harpagan z niej okropny : p ale daje z życiu radę, ja za to jestem delikatna masz racje, ale ostatnio nie daje sobie w kasze dmuchać; D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Ja jestem rybka i coś w tym jest. Kiedyś mój przełożony krzyczał na kogoś w pracy przy mnie, więc powiedziałam że wychodzę bo nie mam zamiaru tego słuchać. A później mu powiedziałam że gdyby na mnie ktoś podniósł głos, to biorę torebkę i idę do domu ;-) Nigdy tego nie zrobił :-) A co powiesz o koziorożcach? Mój syn ma ten znak i jest niestety bardzo wrażliwy, obawiam się że będzie miał w życiu ciężko...
    Rybki to też dobry znak - z każdym się dogadują. A Koziorożce kojarzą mi się z indywidualistami i uparciuszkami. W szkole to są często te dzieciaki, co już w 1 klasie wiedzą, kim chcą być i do tego dążą, i mają gdzieś, jak ich ktoś chce przekonać do swojej racji

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Czasami żałuję że czas wolno płynie...chciałabym mieć już testowanie za sobą:(

    Ps czy implantacja musi być odczuwalna i widoczna na bieliźnie?

    Frelcia to jest bardzo indywidualne. Tylko część kobiet ma plamienia implantacyjne.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja tez jestem rybka i to dokładnie z połowy marca ; p a moja siostra koziorozec ma ciężki charakter harpagan z niej okropny : p ale daje z życiu radę, ja za to jestem delikatna masz racje, ale ostatnio nie daje sobie w kasze dmuchać; D
    Ja obserwacje prowadzę na młodzieży jeszcze nie skażonej prawdziwym życiem - a potem to wiadomo - każdy musi sobie albo twardą dupkę albo szczelnh pancerzyk wyrobić, jeśli natura nie obdarzyła!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Dziewczyny wiem że dzisiejszy dzień należy do Flo ale mam pytanie. Patrząc na to jak szybko wychodzą dziewczynom testy zastanawiam się czy nie przyspieszyć terminu mojego testowania. Wpisalam się co prawda na 10 grudnia ale to już będzie 33 dc. Patrząc na moje 3 ostatnie cykle średnia długość cyklu wychodzi mi 29,6 dni jak myślicie kiedy mogę zrobić test żeby wyszedł wiarygodny?

    Teoretycznie skoro większość cykli masz 29 dniowych to 29 dnia powinien być już wiarygodny. Niektóre dziewczyny wolą robić dopiero jak się okres spóźnia, ja jestem spokojniejsza jak zrobię przed terminem okresu bo trochę rozwiewają mi się nadziej ;). Powkurzam się trochę ale okres mnie już nie dołuje.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Frelcia to jest bardzo indywidualne. Tylko część kobiet ma plamienia implantacyjne.
    Czytałam dzis o tym - dokładnie ok. 25%. Ja jestem w większości i nic takiego nie zaobserwowałam :) A potem kinder niespodzianka

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie zaczęła pachwina boleć..aż do kolana. Mam nadzieję że znowu się coś nie pokielbasilo we mnie:/

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Flower gratuluję ❤ wspaniałe wiadomości. Bardzo sie cieszę ❤

    Iza trzymam kciuki,a może tym razem się udało? Wysyłam dobre fluidy :)

    Kochana kiedy kolejna wizyta?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Dziewczyny wiem że dzisiejszy dzień należy do Flo ale mam pytanie. Patrząc na to jak szybko wychodzą dziewczynom testy zastanawiam się czy nie przyspieszyć terminu mojego testowania. Wpisalam się co prawda na 10 grudnia ale to już będzie 33 dc. Patrząc na moje 3 ostatnie cykle średnia długość cyklu wychodzi mi 29,6 dni jak myślicie kiedy mogę zrobić test żeby wyszedł wiarygodny?
    W mikołajki! Może Mikołaj przyniesie drugą krechę ;)

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Czasami żałuję że czas wolno płynie...chciałabym mieć już testowanie za sobą:(

    Ps czy implantacja musi być odczuwalna i widoczna na bieliźnie?
    Widzę że strasznie mocno się nakręcasz...
    Nie zrozum mnie źle, ale akie nakręcanie się nie jest dobre. Lepiej się zaskoczyć.

    _Hope_, Luna1993, Maja84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno Was nie czytałam... I tu takie cudne wieści!! Dziewczyny GRATULACJE :* :* :*

    Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ale mnie zaczęła pachwina boleć..aż do kolana. Mam nadzieję że znowu się coś nie pokielbasilo we mnie:/
    Wykonczysz się jak będziesz analizować każdy objaw.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ale mnie zaczęła pachwina boleć..aż do kolana. Mam nadzieję że znowu się coś nie pokielbasilo we mnie:/
    A mogę Ciebie postraszyć???
    U mnie jak tak bolało to podejrzewali ciąże pozamaciczną i miałam laparotomie.:P
    Więc objawom mowimy STOP!

    A jeśli masz za dużo czasu na przemyślenia to zapraszam domnie na generalne porządki, ja osobićie dostaję już pierdol_ca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 19:41

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A mogę Ciebie postraszyć???
    U mnie jak tak bolało to podejrzewali ciąże pozamaciczną i miałam laparotomie.:P
    Więc objawom mowimy STOP!

    A jeśli masz za dużo czasu na przemyślenia to zapraszam domnie na generalne porządki, ja osobićie dostaję już pierdol_ca

    Dobra już nic nie pisze :( posprzatalam dom, zrobiłam obiad na dwa dni, ozdobilam dom na święta i zaleglam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szczęśliwa data to 08.08 - zdałam prawko w tym czasie, testpokazal mi dwie kreseczki. I przynajmniej mialam nadzieje że za rok urodzę w tym czasie ale jednak nie :-(
    No cóż...

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Termin mam na 15 sierpnia ;)
    Wymarzony termin, urodziny mojego M ;). Co za emocje! Ale wszystkie wiedzialysmy, że tak to się skończy :). Kibicuje za piękny przyrost poniedziałkowy!

    Czrna 81, Flowwer lubią tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • hinka Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Coś więcej napiszesz o historii leczenia
    ? Jakieś badania czy monitoring był ?
    Jejku jeszcze się tu gubię jak to forum działa i jak odpisywać. Nie wiem jak zrobić żeby mieć pod kreską te informacje co wy.. Ja miałam badane wszystkie hormony,monitoring owulacji i tu jest okej. Było jeszcze badane nasienie, hsg robione 2 razy a teraz 10 grudnia jeśli jutro będzie okres to idę na histerolaparoskopie.... Jutro sądny dzień ale czuję że @nadejdzie jestem czasem mega załamana.... U nas nasienie 2%morfologii więc może to być przyczyna ale przy pierwszym hsg była też niedroznosc przy drugim już było ok ale pod większym ciśnieniem... A może mam jakieś zarosty nie wiem... Dowiem się za tydzień... Potem zostaje już tylko inseminacja jeśli laparoskopia wyjdzie okej bo kończą nam się pomysły... Gratuluję tobie Flowwer i zazdroszczę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 19:49

    Hanka 33 lata, 26 Cykl starań , 2 razy hsg, słaba morfologia plemników, niepłodność wtórna, w po histerolaparoskopia - elektrokoagulacja ognisk endometriozy, clostilbegiyt, duphaston, fertilman, - wszystko bezskutecznie..
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teź nie miałam plamienia i faktycznie nie ma co się nakręcać, chociaż sama to czasami robię.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ