X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dobra już nic nie pisze :( posprzatalam dom, zrobiłam obiad na dwa dni, ozdobilam dom na święta i zaleglam.
    Pewnie usiądziesz na wygodnej kanapie i zaczniesz czytać jakie i w którym dpo nastapily pierwsze objawy ciąży :P

    _Hope_, Luna1993 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower i 15.08 to też urodziny mojego małego brata :-) szczęścia jeszcze raz <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 19:47

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo a może poczekasz do 28 sierpnia - moje urodziny :)

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Pewnie usiądziesz na wygodnej kanapie i zaczniesz czytać jakie i w którym dpo nastapily pierwsze objawy ciąży :P
    To już wertowalam kilka miesięcy temu jak myślałam że zachodzenie w ciążę jest łatwe...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower albo oddam Tobie moja datę porodu 08.08.2018 Cudowna prawda?
    Ja zdałam prawko 08.08.08 Ślicznie się prezentuję :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Pewnie usiądziesz na wygodnej kanapie i zaczniesz czytać jakie i w którym dpo nastapily pierwsze objawy ciąży :P
    Hahhhaa :) kocham Twoje poczucie humoru :)
    Ja jeszcze nic nie zrobiłam. Cały weekend poza domem i dopiero dziś kończę antybiotyk. Nie mam sily i święta mam chwilowo w dupie. Piwa mi się chce :) ale prochy biorę :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    To już wertowalam kilka miesięcy temu jak myślałam że zachodzenie w ciążę jest łatwe...
    Ja już Tobie pisałam że będzie ciążunia... Pffff sama Ciebie nakręcam :P :D

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale 08.08.18 albo 18.08.18 też fantastyczne daty urodzin :) Szkoda, że to tak ciężko wycelować. Znacie w ogóle kogoś, kto urodził lub urodził się w terminie?

    mi88 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FLO, z calego serca Ci gratuluję! :*
    Sierpień, to piękny miesiąc :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Flower albo oddam Tobie moja datę porodu 08.08.2018 Cudowna prawda?
    Ja zdałam prawko 08.08.08 Ślicznie się prezentuję :D
    My bralismy slub 08.08 <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrz Flo, teraz każda chce Ci oddać swój szczęśliwy dzień :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • hinka Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jak was czytam od razu jakoś tak mi raźniej :) tak baaardzo chcę mieć w końcu radosne święta ;) ostatnie dwa grudnie przeplakalam że się nie udało...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 20:01

    Hanka 33 lata, 26 Cykl starań , 2 razy hsg, słaba morfologia plemników, niepłodność wtórna, w po histerolaparoskopia - elektrokoagulacja ognisk endometriozy, clostilbegiyt, duphaston, fertilman, - wszystko bezskutecznie..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja już Tobie pisałam że będzie ciążunia... Pffff sama Ciebie nakręcam :P :D
    Jest mi przykro. Jestem przewrazliwiona teraz i dopatruje się najmniejszych symptomow ale to faktycznie głupota. Naczytalam się że dziewczyny miała tyle objawów przed testowaniem że ja się martwię że oczywiście ja nic nie będę miała i będzie znowu biały test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ale 08.08.18 albo 18.08.18 też fantastyczne daty urodzin :) Szkoda, że to tak ciężko wycelować. Znacie w ogóle kogoś, kto urodził lub urodził się w terminie?
    18.08.18 termin nawet lepszy!
    Ja urodziłam dzień po terminie ale moja szwagierka w dzień terminu ;-)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam 10 dni po terminie z pierwszego usg i 3 dni po terminie z daty om.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Jest mi przykro. Jestem przewrazliwiona teraz i dopatruje się najmniejszych symptomow ale to faktycznie głupota. Naczytalam się że dziewczyny miała tyle objawów przed testowaniem że ja się martwię że oczywiście ja nic nie będę miała i będzie znowu biały test.
    Niech Tobie Agniechaaaa napisze ile miała objawów - pierwszy przykład.
    Idę dalej sprzątac bo nawet nie ma się gdzie położyć.

  • hinka Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś jest z Poznania? Chodzi mi o to czy inseminacja jest jeszcze na fundusz robiona bo ponoć już nie....??? :(

    Hanka 33 lata, 26 Cykl starań , 2 razy hsg, słaba morfologia plemników, niepłodność wtórna, w po histerolaparoskopia - elektrokoagulacja ognisk endometriozy, clostilbegiyt, duphaston, fertilman, - wszystko bezskutecznie..
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam tylko na chwileczkę żeby powiedzieć: Kwiatuszku!!! Aż się
    popłakałam. Tak się cieszę! <3 <3 <3 trzymam dalej kciuki :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hinka wrote:
    Jejku jeszcze się tu gubię jak to forum działa i jak odpisywać. Nie wiem jak zrobić żeby mieć pod kreską te informacje co wy.. Ja miałam badane wszystkie hormony,monitoring owulacji i tu jest okej. Było jeszcze badane nasienie, hsg robione 2 razy a teraz 10 grudnia jeśli jutro będzie okres to idę na histerolaparoskopie.... Jutro sądny dzień ale czuję że @nadejdzie jestem czasem mega załamana.... U nas nasienie 2%morfologii więc może to być przyczyna ale przy pierwszym hsg była też niedroznosc przy drugim już było ok ale pod większym ciśnieniem... A może mam jakieś zarosty nie wiem... Dowiem się za tydzień... Potem zostaje już tylko inseminacja jeśli laparoskopia wyjdzie okej bo kończą nam się pomysły... Gratuluję tobie Flowwer i zazdroszczę :)
    Wejdź w ustawienia. Społeczność. I tam jest podpis na forum :)
    Edit. Widzę że sama sobie poradzilas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 20:05

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to data om? To ignorancja przeze mnie przemawia

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ