Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Idzie styczeń ❄️, Nowy Rok 💫, będę w ciąży 🤰, ale szok 🙆‍♀️
Odpowiedz

Idzie styczeń ❄️, Nowy Rok 💫, będę w ciąży 🤰, ale szok 🙆‍♀️

Oceń ten wątek:
  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 840 1317

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie kojarzę chętnej na luty 🤔 liczyłam na tytuł związany z sikaniem na cukier 🙈

    Ja dziś byłam na monitoringu. Na prawym jajniku jeden dominujący pęcherzyk 12mm, na lewym dwa 10 i 9 🤔 jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to w piątek 3 i ostatnia iui ✊️✊️✊️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2024, 12:00

    jo_ana, lady_in_black, kleopatr4, Hania123, Tedka lubią tę wiadomość

    👩34 ❤️🧔‍♂️35

    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Dobrze, że już jesteś Synku 🥰

    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5513 6253

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda ja też coś widzę 🤞🏻

    Nina kciuki za iui, do trzech razy sztuka ✊🏻🍀

    Gregorka, Cichawoda lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    https://zapodaj.net/plik-c7vaI054Bs

    12 dpo.
    Sama nie wiem czy można się tu czegoś doszukwiać 😓

    Widzę! Biegnij na betę, da ci pewność ☺️

    Trzymam kciuki ❤️

    Gregorka, Cichawoda lubią tę wiadomość

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A ja moje panie jadę jutro do gin na monitoring. Zobaczymy czy pękł ☺️

    Wczoraj i dzisiaj boli mnie niemiłosiernie ten prawy jajnik ☺️ tylko kurde wczoraj się nie przytulaliśmy 🫣 mam nadzieję, że jeszcze jest szansa 😬

    Gregorka, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 992 2247

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    https://zapodaj.net/plik-c7vaI054Bs

    12 dpo.
    Sama nie wiem czy można się tu czegoś doszukwiać 😓
    Widać kreske🤩 Koniecznie powtórz ❤️

    Cichawoda, Barborka28 lubią tę wiadomość

    3×IUI❌️
    IVF
    ❄️ 7/8 tydzien 💔
    👼👼
    FET 🩵🤱
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 992 2247

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmadziax wrote:
    A ja moje panie jadę jutro do gin na monitoring. Zobaczymy czy pękł ☺️

    Wczoraj i dzisiaj boli mnie niemiłosiernie ten prawy jajnik ☺️ tylko kurde wczoraj się nie przytulaliśmy 🫣 mam nadzieję, że jeszcze jest szansa 😬
    Mocne kciuki trzymamy ✊️✊️❤️

    xmadziax, Barborka28 lubią tę wiadomość

    3×IUI❌️
    IVF
    ❄️ 7/8 tydzien 💔
    👼👼
    FET 🩵🤱
  • Siri Autorytet
    Postów: 1773 1942

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda ja tez widze kreseczke ✊🏻✊🏻✊🏻🍀🍀🍀

    Nina mocne kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻🍀🍀🍀

    Wszystkie dziewczyny z 🐒 i bielami na testach przytulam wirtualnie ❤️

    Propozycje na watek swietne 😁 ja jestem slaba w wymyslaniu tytulow, wiec ta przyjemnosc zostawie bardziej uzdolnionym 😅

    Milego popoludnia 🌸

    Gregorka, Cichawoda lubią tę wiadomość

    age.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2047 766

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł luty czas doskonały by z cukrem zacząć zabawy

    Kto w lutym cukru nie zaleje ten w marcu pokłada swe nadzieje

    Mamy w lutym walentynki w listopadzie dojdą przesyłki

    Gregorka, kleopatr4, Tedka, rybka8 lubią tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1496 1545

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    https://zapodaj.net/plik-c7vaI054Bs

    12 dpo.
    Sama nie wiem czy można się tu czegoś doszukwiać 😓
    Kochana! Mamy to✊🏼 teraz oszczędzaj się, konsultuj z gine i sprawdzaj proga.

    Cichawoda lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Hania123 Autorytet
    Postów: 2860 3078

    Wysłany: 29 stycznia 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda dla mnie jak byk jest ciąża, leć jutro na betę ❤️

    Tak-ja dawałam propozycje tytułów z sikaniem 😅 ale kto miał prowadzić to nie kojarzę

    2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒2023💓
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    29.05.2022〰️ START IVF1️⃣
    4x〰️FET❌💔💔💔💔💔
    ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
    09.01.2023〰️Start IVF2️⃣
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    27.01.2023〰️ET 4.1.1
    7dpt-13.7, 10dpt-40.6, 12dpt-93.0, 13dpt-165.6, 15dpt-386.4, 18dpt-1056.0
    16.02.2023〰️Mamy pęcherzyk ciążowy 🫶🏻
    23.02.2023〰️Jest 💓
    27.04.2023〰️110g zdrowego Synka💙
    01.08.2023~1340g Leosia🧸
    21.08.2023~2023g Synka✨
    05.09.2023~2500g 🥰
    28.09.2023~3056g Cudu❤️

    💙03.10.2023💙Leon 3270g 🧸
    age.png
  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-sDPhI2FOcD

    Dzisiejsza powtórka 😀
    Chyba zaczynam wierzyć 🥰

    Gośka29, Gregorka, Roszponka, xmadziax, kleopatr4, lawendowePole, Siri, Nina_02, Hania123 lubią tę wiadomość

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3020 2097

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    https://zapodaj.net/plik-sDPhI2FOcD

    Dzisiejsza powtórka 😀
    Chyba zaczynam wierzyć 🥰
    Pięknie 🍀
    Który dpo ?

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Pięknie 🍀
    Który dpo ?
    Dziś 13 😀

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2047 766

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    https://zapodaj.net/plik-sDPhI2FOcD

    Dzisiejsza powtórka 😀
    Chyba zaczynam wierzyć 🥰
    Gratulacje a betę będziesz robić jeszcze czy odrazu do gin?

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 992 2247

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    https://zapodaj.net/plik-sDPhI2FOcD

    Dzisiejsza powtórka 😀
    Chyba zaczynam wierzyć 🥰
    Piękna kreska 🤩🤗❤️ Gratulacje ❤️❤️❤️

    Barborka28 lubi tę wiadomość

    3×IUI❌️
    IVF
    ❄️ 7/8 tydzien 💔
    👼👼
    FET 🩵🤱
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 992 2247

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ❤️ 🤗

    Pięknego dnia życzę ❤️ z rana byłam na pobraniu,mam nadzieję,że tsh nie skoczyło i kortyzol z prolaktyna będą w granicach normy ✊️

    Ściskam wszystkie z 🐒⏸️🤰⚪️❤️

    Barborka28 lubi tę wiadomość

    3×IUI❌️
    IVF
    ❄️ 7/8 tydzien 💔
    👼👼
    FET 🩵🤱
  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Gratulacje a betę będziesz robić jeszcze czy odrazu do gin?
    Na betę polecę jutro i w piątek 😀
    W przyszłym tygodniu na pewno też z raz powtórzę, szczególnie że w poprzednim cyklu był biochem gdzie beta sięgła do prawie 1500 ... Strasznie się boję powtórki i ciężko mi się cieszyć z tej drugiej kreski 😔

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Roszponka Autorytet
    Postów: 607 811

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda, po cichu gratuluję 😉 u mnie chyba kolejny bezowulacyjny, po pozamacicznej wszystko mi się rozwaliło...

    start: 06.2021

    10/11/12.2022 clo+ovi❌
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb

    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód

    08.2024🍀🍀🍀🍀
    11.10 FET 5aa
    17.10 ⏸️
    21.10 250,0
    23.10 462,9 (84,4%)
    25.10 1099,0 🎉
    06.06 36+5 PPROM, CC 50cm, 2450g
    age.png
    Po ciąży usg, rezonans, onkolog🫥
  • xmadziax Autorytet
    Postów: 1072 1226

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    https://zapodaj.net/plik-sDPhI2FOcD

    Dzisiejsza powtórka 😀
    Chyba zaczynam wierzyć 🥰

    Piękna kreseczka ❤️

    11.03⏸️🩷🩵 8 CS
    8+5💔
    23.04 łyżeczkowanie (10+1) 🕊️
    •22.05 1 cykl
    •17.06 skromne ⏸️🙏🏻
    •1.07. zarodek 0,26cm 🥹🤞🏼
    • 22.07. 2,13cm bąbelka z ❤️
    • 19.08. 6,28cm dzidziusia 164bmp❤️
    •21.08 papp-a: niskie ryzyka
    •16.09 165g chłopca 🩵
    •14.10 340g 👦🏻🩵
    •22.10 połówkowe 429g małego gimnastyka 🩵
    •28.10 wizyta ✅
    •18.11 (25+5) 817g uparciucha 🩵👦🏻
    •16.12 (29+5) 1400g główką do góry 🦊🩵
    •23.12 (30+5 ) III prenatalne 1404g (inny sprzęt)
    •2.01 (32+1) 1600g 🩵
    •13.01 (33+5) 2120g ułożenie miednicowe
    •27.01 (35+5) 2325g, czekamy na termin CC 🫣
    •3.02 (36+5) 2470g
    •10.02 (37+5) 2606g
    18.02 cc 🫣🩵👦🏻
    event.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2047 766

    Wysłany: 30 stycznia 2024, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    Na betę polecę jutro i w piątek 😀
    W przyszłym tygodniu na pewno też z raz powtórzę, szczególnie że w poprzednim cyklu był biochem gdzie beta sięgła do prawie 1500 ... Strasznie się boję powtórki i ciężko mi się cieszyć z tej drugiej kreski 😔
    Rozumiem ale trzeba myśleć pozytywnie nie może być cały czas pod górkę. Wierzę że będzie dobrze

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ