X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test?
Odpowiedz

Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • 94Magda Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 29 maja 2023, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie. Ciekawa jestem kiedy najwcześniej można testować żeby nie robić sobie złudnych nadziei

  • kejti_m Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 maja 2023, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w dniu wczorajszym 9 dpo bardzo jasna ale dobrze widoczna kreska, a dzisiaj mam 10 dpo, powtórzyłam test i kreska nadal jest także pozostaje zrobić betę

    👩‍❤️‍👨
    Starania od 2021

    👱🏼‍♀️27l.
    TSH, ft4, antyTPO ✅
    Cytologia ✅
    Cykle owulacyjne ✅
    Na chwilę obecną brak przyczyny niepłodności 😔

    👨🏻‍🦱38l
    Badanie nasienia ✅
    TSH ❌ antyTPO ❌
    Hashimoto 🙊

    28.05 - moje pierwsze w życiu ⏸️🥹
    31.95 - beta 101,5
    02.06 - beta 302
    14.06 - USG, pęcherzyk ciążowy 17mm, brak pęcherzyka żółtkowego 😞
    28.06 - zarodek z bijącym ❤️
    31.07 - prenatalne OK✅
    23.08 - mamy chłopca 🥰
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3019 2346

    Wysłany: 29 maja 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    94Magda wrote:
    Tak jak w temacie. Ciekawa jestem kiedy najwcześniej można testować żeby nie robić sobie złudnych nadziei
    13 dpo już miałam mocna kreskę, na drugi dzień beta ponad 300. Testowałam facelle paskowym i doz strumieniowy 😃 najlepiej zacząć testowanie od 12 dpo

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • 94Magda Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 29 maja 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czułyście jakieś objawy czy tak po prostu zrobiłyście test?

  • kejti_m Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 maja 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynym objawem jaki mnie skłonił do zrobienia testu to była dwudniowa biegunka, która na szczęście chyba już minęła 😅 poza tym jedynym objawem jaki mam to ból piersi:)

    👩‍❤️‍👨
    Starania od 2021

    👱🏼‍♀️27l.
    TSH, ft4, antyTPO ✅
    Cytologia ✅
    Cykle owulacyjne ✅
    Na chwilę obecną brak przyczyny niepłodności 😔

    👨🏻‍🦱38l
    Badanie nasienia ✅
    TSH ❌ antyTPO ❌
    Hashimoto 🙊

    28.05 - moje pierwsze w życiu ⏸️🥹
    31.95 - beta 101,5
    02.06 - beta 302
    14.06 - USG, pęcherzyk ciążowy 17mm, brak pęcherzyka żółtkowego 😞
    28.06 - zarodek z bijącym ❤️
    31.07 - prenatalne OK✅
    23.08 - mamy chłopca 🥰
  • LillY Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 30 maja 2023, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 5 dni mam bol podbrzusza niby jak na miesiączkę ale to nie to sam i bol w pachwinie, bol krzyża jak w pierwszej ciąży. Zwykle mam bol brzucha w dzień spodziewanej miesiączki a tu jeszcze tydzień i już mnie boli. Spać mi się chce mam katar kaszel i wyskoczyła mi opryszczka (3 raz w życiu może) nie chce sobie wmawiać ale ten cykl jest jakiś inny niż zawsze. Na dodatek śniło mi się dziś ze wnoszę po schodach synka i na ostatnim mam już taki duży brzuch ze nie mogę iść już dalej. Do testowania jeszcze tydzień a ja już świruje

  • Jagaja Przyjaciółka
    Postów: 95 32

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillY wrote:
    Ja od 5 dni mam bol podbrzusza niby jak na miesiączkę ale to nie to sam i bol w pachwinie, bol krzyża jak w pierwszej ciąży. Zwykle mam bol brzucha w dzień spodziewanej miesiączki a tu jeszcze tydzień i już mnie boli. Spać mi się chce mam katar kaszel i wyskoczyła mi opryszczka (3 raz w życiu może) nie chce sobie wmawiać ale ten cykl jest jakiś inny niż zawsze. Na dodatek śniło mi się dziś ze wnoszę po schodach synka i na ostatnim mam już taki duży brzuch ze nie mogę iść już dalej. Do testowania jeszcze tydzień a ja już świruje

    świrowanie jest mi bardzo bliskie. Ja jestem jakieś 11dpo, zrobiłam test i nic, żadnego nawet cienia. Może jeszcze za wcześnie?? Ale objawy mam jak na okres. Mogę ryczec na zawołanie :D

    PaniGeneral lubi tę wiadomość

    28.10.2022 pierwsze II
    3.11 💔
    18.01.2023 ponownie II
    22.01 💔
    kwiecień/maj/czerwiec kolejne starania
    27.06.2023 kolejne II
    28.06 beta 24
    30.06. beta 66
    06.07 beta 1018

    Acard+duphaston
  • LillY Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 2 czerwca 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 24 dc, zwykle mam 28 dniowe, trudno mi ocenić kiedy była owu bo ten cykl jest jakiś dziwny, śluz płodny zaobserwowałam odrazu po miesiączce która była mega skąpa i miała jednodniowa przerwę. Było dużo ❤️❤️❤️ wiec mam nadzieje. Robiłam kilka testów owulacyjnych w różnych terminach i wszystkie były pozytywne. Wiec już sama nie wiem. Ale od tygodnia mam różne objawy typu bóle jajników ciągniecie w podbrzuszu dziwne kłucie bóle krzyża, piersi bolesne twarde ciężkie powiększyły się, a dziś te objawy ustępują. Po szklance wody chodzę 3 razy do toalety jakbym wypila litr wody. Do tego mleczno wodnisty śluz i wrażenie ciągłej wilgoci co chwila sprawdzam czy to nie okres. Zwykle mam bóle okresowe w dzien w którym dostaje okres a nie 11 dni przed, ale mówię ten cykl jest jakiś inny. Prócz tego zrobiły mi się zajady może 3 raz w życiu i mam mokry kaszel niewiadomo skąd a pamietam ze w pierwszej ciąży pierwszym objawem był dziwny bol pleców i mokry kaszel.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2023, 09:35

  • aldonaviktoria Koleżanka
    Postów: 52 33

    Wysłany: 25 lipca 2023, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillY wrote:
    Ja dziś 24 dc, zwykle mam 28 dniowe, trudno mi ocenić kiedy była owu bo ten cykl jest jakiś dziwny, śluz płodny zaobserwowałam odrazu po miesiączce która była mega skąpa i miała jednodniowa przerwę. Było dużo ❤️❤️❤️ wiec mam nadzieje. Robiłam kilka testów owulacyjnych w różnych terminach i wszystkie były pozytywne. Wiec już sama nie wiem. Ale od tygodnia mam różne objawy typu bóle jajników ciągniecie w podbrzuszu dziwne kłucie bóle krzyża, piersi bolesne twarde ciężkie powiększyły się, a dziś te objawy ustępują. Po szklance wody chodzę 3 razy do toalety jakbym wypila litr wody. Do tego mleczno wodnisty śluz i wrażenie ciągłej wilgoci co chwila sprawdzam czy to nie okres. Zwykle mam bóle okresowe w dzien w którym dostaje okres a nie 11 dni przed, ale mówię ten cykl jest jakiś inny. Prócz tego zrobiły mi się zajady może 3 raz w życiu i mam mokry kaszel niewiadomo skąd a pamietam ze w pierwszej ciąży pierwszym objawem był dziwny bol pleców i mokry kaszel.
    i co z tego wynikło? (nie udostępniasz wykresu więc pozostaje mi zapytać tutaj..?)

    ściskam 🤗 wtorkovo

    🧔🏼Mąż 40 l ❌️ 🪱🪱🪱❓️
    👩🏼‍🦰moì 40 l ✅ owulacje, etc. wszystko si qu'a la font 😁

    I 🤰✝️ Faustynka 👼🏼
    II 🤰❤️ 17maj'05 Wiktoria 👧🏼
    III 🤰✝️ Daniel 👼🏻
    IV 🤰✝️ Rita 👼
  • aldonaviktoria Koleżanka
    Postów: 52 33

    Wysłany: 25 lipca 2023, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam u Dziewczyn pozytywne testy hcg nawet w 9dpo — dlatego robiąc dziś test facielle (czułość >10mlU) mam w głowie że w tym cyklu już wynik przesądzony...😔
    korci mnie żeby zrobić testy lh; wiem że mają inne przeznaczenie ale fakty mowia same za siebie: testy lh często wychodzą przy okazji ciąży!
    to chyba takie harakiri dla głowy a z drugiej strony lata starań robią swoje🤷🏻‍♀️

    🧔🏼Mąż 40 l ❌️ 🪱🪱🪱❓️
    👩🏼‍🦰moì 40 l ✅ owulacje, etc. wszystko si qu'a la font 😁

    I 🤰✝️ Faustynka 👼🏼
    II 🤰❤️ 17maj'05 Wiktoria 👧🏼
    III 🤰✝️ Daniel 👼🏻
    IV 🤰✝️ Rita 👼
  • LillY Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 25 lipca 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aldonaviktoria wrote:
    i co z tego wynikło? (nie udostępniasz wykresu więc pozostaje mi zapytać tutaj..?)

    ściskam 🤗 wtorkovo

    Co z tego wynikło ?! W tamtym cyklu nic. Objawy urojone 🤣 ale za to w tym cyklu jestem po teście i są dwie kreski. Okres spóźnia się trudno ocenić ile bo ostatni zaczął się 3 dniowym plamieniem i nie wiem czy mam to zaliczyć do miesiączki czy nie. Jeśli chodzi o objawy to od ponad tygodnia mam straszne bóle krzyża i miednicy, po nocy ledwo wstaje z łóżka, później ten bol ustaje. Nasila się jeśli dłużej posiedzę nieruchomo. Czuje tez ciągniecie w pachwinach i takie dziwne rozciąganie. Trochę jak pierwsze skurcze porodowe ale bardzo delikatne. Śluz od owu biały gesty i dość sporo. W dzień spodziewanej miesiączki lekko żółty i ciągnący ale tylko przez chwile. Szyjka twarda dość wysoko ale jeszcze nie do końca zamknięta. Piersi zawsze bolały od owu i ustępowały w dniu miesiączki, tym razem bolały mnie tylko jeden dzień a do teraz nie mogę tego nazwać bólem. Są mozw ciut większe i sutki delikatnie wrażliwe ale jedynie przy dotyku. Do toalety latam stanowczo zbyt często. Śpię całkiem dobrze ale jak na mnie zbyt wcześnie budzę się wyspana. Zmęczenia w dzień jeszcze nie odczuwam. Mdłości czy jakieś dziwne zachcianki narazie tez mnie nie dotyczą. Chociaż ogórki w każdej postaci jem od tygodnia codziennie. Jutro zrobię drugi test dla pewności, a betę dopiero w poniedziałek bo jestem na urlopie i w polsce nie mam za bardzo jak zrobić badań.

    🥰🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2023, 19:25

  • M0210 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 30 lipca 2023, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spojrzycie na mój wykres? Robię testy i póki co biel Ariela...

  • M0210 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 30 lipca 2023, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f640501e58d2fc1f4b430fd1af13129b.png

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 30 lipca 2023, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie nic się nie wyświetla...

    preg.png
  • M0210 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 30 lipca 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krewetka04 wrote:
    Niestety u mnie nic się nie wyświetla...


    Wysłałam Ci zaproszenie. Nie wiem dlaczego nie wyświetla się ten wykres :( w ustawieniach jest dostępny dla każdego, dodałam też przed chwila do tablicy wykresów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

  • Ewwww Przyjaciółka
    Postów: 116 126

    Wysłany: 5 sierpnia 2023, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Mi wyszła 8, 9 dni po blada kreseczka, a ok 13 dni po już taka wyraźna, beta w tym dniu ok 400 . Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze. Ostatnio była ciąża biochemiczna. A wcześniej bardzo długo nic :(

    Ewwww

    Ja 33, on 35
    starania od ok 3 lat

    1ciaza- maj 2023 💔 6tc

    28.07.2023- ⏸️ bHCG 5,52
    02.08.2023 bHCG 395,66
    09.08.2023 bHCG 8096,58 ; USG- pęcherzyk ciążowy 5tc0d
    25.08.2023 - mamy serduszko <3 [7t2d]
    02.10.2023 - usg prenatalne [12t+5d]
  • Olka27 Znajoma
    Postów: 22 11

    Wysłany: 7 sierpnia 2023, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejti_m wrote:
    U mnie w dniu wczorajszym 9 dpo bardzo jasna ale dobrze widoczna kreska, a dzisiaj mam 10 dpo, powtórzyłam test i kreska nadal jest także pozostaje zrobić betę

    Ja też jestem 9 dpo i strasznie się boje że jak zrobię to się rozczaruje 🥺 jutro 10dpo chce spróbować 😁

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 7 sierpnia 2023, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w każdej ciąży cienie wychodziły już 9-10dpo, w biochemicznej dopiero 12

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1126 637

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam termin miesiączki. Testuje już od kilku dni i cały czas jedna kreska. Mam krótkie cykle 25-26 dni. Czy test pink 10 powinien już pokazać ciążę? Czytałam że kreski na tych testach są bardzo blade. U mnie biało jak śnieg 😕

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ