X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test?
Odpowiedz

Ile dni po owulacji wyszedł wam pozytywny test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 300 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo wrote:
    Ja dziś mam termin miesiączki. Testuje już od kilku dni i cały czas jedna kreska. Mam krótkie cykle 25-26 dni. Czy test pink 10 powinien już pokazać ciążę? Czytałam że kreski na tych testach są bardzo blade. U mnie biało jak śnieg 😕
    Jak w terminie miesiączki to już powinna być kreska. ja z kolei słyszałam że te Pinki lubią pokazywać różne cienie mimo braku ciąży

  • Emimo Autorytet
    Postów: 1124 637

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnego cienia bialutko. Okres raczej zawsze w terminie. Idę zaraz testować dalej. Jak nic nie wyjdzie i nie będzie @ idę jutro na betę

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 300 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2023, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta prawdę Ci powie 🙂 daj znać!

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1154 525

    Wysłany: 11 sierpnia 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 11 dpo i biel ..

  • rudepozostanie Debiutantka
    Postów: 13 9

    Wysłany: 13 sierpnia 2023, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam się 🤗 Z tego co piszecie mogę testować za 6dni.. nie mogę myśleć o niczym innym.. Chociaż mam przeczucie, że ten cykl stracony.. Trzymam kciuki za Was🍀💚

  • Paolka123 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogłybyście zerknąć na mój wykres.. jak dla.mnie nadzieji chyba już niema ale ciekawa jestem co sądzicie 🌹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2023, 18:38

  • Marcycha Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2023, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja po lekko ponad dwóch latach starań (dwa dni temu skończone 34 lata) (z przerwami) pierwszy raz w życiu zobaczyłam delikatną drugą kreskę, ale naprawdę bardzo delikatną. Test robiłam strumieniowy Pinkiem w 14/15 dniu po owu. Nie wiem dokładnie kiedy była jednak test był dzień po terminie spodziewanej miesiączki. Standardowo miałam 3 dni przed brunatne plamienia, aż mnie zdziwiło, że zaczynają maleć zamiast zamienić się w okres. Dziś zrobiłam betę (29 dzień) 17,5, trochę mało, ale kto wie, czekam na rozwój wydarzeń. Objawów nie czuję żadnych. To co zauważyłam między owu, a spodziewają miesiączką to 3 dniowe przeziębienie.

    rudepozostanie lubi tę wiadomość

  • AsiaEm Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 sierpnia 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny :) jestem tutaj nowa, nigdy jeszcze do Was nie pisałam. Tak w ogóle to dopiero ostatnio odkryłam, ze jest tutaj takie forum ze skarbnicą wiedzy od Was i masą wsparcia oraz życzliwości, za co Wam dziękuję!
    Mam do Was pytanie, czy po 11-12 dniach po owulacji test już będzie pokazywał ewentualną ciąże? Bo u mnie tylko jedna kreska i pewnie jak zwykle byłabym przekonana, ze to kolejna porażka, gdyby nie moje dziwne samopoczucie? Cały dzień mam mdłości, ale ze w 25 dc mdłości? To chyba nie, prawda? I łamie mnie w kościach, jestem wyczerpana i od dwóch dni bardzo boli mnie głowa. Ból głowy to u mnie zawsze zwiastun okresu. No ale reszta? Zaczynam sobie wkręcać a nie chce kolejny raz przez to przechodzić. Wiec ponawiam pytanie, czy jeszcze jest szansa na drugą kreskę czy sprawa raczej przesądzona?
    Ściskam Was wszystkie ❤️

  • rudepozostanie Debiutantka
    Postów: 13 9

    Wysłany: 20 sierpnia 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcycha wrote:
    Hej, ja po lekko ponad dwóch latach starań (dwa dni temu skończone 34 lata) (z przerwami) pierwszy raz w życiu zobaczyłam delikatną drugą kreskę, ale naprawdę bardzo delikatną. Test robiłam strumieniowy Pinkiem w 14/15 dniu po owu. Nie wiem dokładnie kiedy była jednak test był dzień po terminie spodziewanej miesiączki. Standardowo miałam 3 dni przed brunatne plamienia, aż mnie zdziwiło, że zaczynają maleć zamiast zamienić się w okres. Dziś zrobiłam betę (29 dzień) 17,5, trochę mało, ale kto wie, czekam na rozwój wydarzeń. Objawów nie czuję żadnych. To co zauważyłam między owu, a spodziewają miesiączką to 3 dniowe przeziębienie.
    Czyli można już powoli gratulować? Po tak długiej drodze mam taką nadzieję 💚 Czekam na informację😇

  • rudepozostanie Debiutantka
    Postów: 13 9

    Wysłany: 20 sierpnia 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaEm wrote:
    Witam Dziewczyny :) jestem tutaj nowa, nigdy jeszcze do Was nie pisałam. Tak w ogóle to dopiero ostatnio odkryłam, ze jest tutaj takie forum ze skarbnicą wiedzy od Was i masą wsparcia oraz życzliwości, za co Wam dziękuję!
    Mam do Was pytanie, czy po 11-12 dniach po owulacji test już będzie pokazywał ewentualną ciąże? Bo u mnie tylko jedna kreska i pewnie jak zwykle byłabym przekonana, ze to kolejna porażka, gdyby nie moje dziwne samopoczucie? Cały dzień mam mdłości, ale ze w 25 dc mdłości? To chyba nie, prawda? I łamie mnie w kościach, jestem wyczerpana i od dwóch dni bardzo boli mnie głowa. Ból głowy to u mnie zawsze zwiastun okresu. No ale reszta? Zaczynam sobie wkręcać a nie chce kolejny raz przez to przechodzić. Wiec ponawiam pytanie, czy jeszcze jest szansa na drugą kreskę czy sprawa raczej przesądzona?
    Ściskam Was wszystkie ❤️
    Myślę, że szansa jest zawsze. Nikt Ci nie da 100% pewności. Testuj w dniu spodziewanej albo zrób betę i dawaj znać. Będę trzymać kciuki🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2023, 13:22

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ