Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Interpretacja testu
Odpowiedz

Interpretacja testu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Proszę o radę. Jestem 11 dni po owulacji. Wczoraj zrobiłam test ciążowy - wyszła bladziutka druga kreska. Dziś powtórzyłam test w nadziej na wyraźniejsza kreskę, a ta jest jeszcze słabsza... :( czy jest możliwość, żeby ten wczorajszy test wyszedł błędnie czy po prostu dziś zastosowałam innej firmy, nie wiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2021, 17:47

  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 5 września 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, masz moze zdjecie testu?
    Czy przyjmowalas zastrzyk ovitrelle?

  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 5 września 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj robiłam test( kolejny) , była bladziutka kreska tak jak na poprzednich, ku mojemu zdziwieniu nie ciemniala , dzis z rana znowu zrobiłam i totalna biel😔

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przyjmowałam zastrzyków. Mam zdjęcie, ale niestety nie umiem tutaj dodać. Można tutaj na forum jakoś to zrobić?

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś test tej samej firmy? Może miał mniejsza czułość? Też trochę tak sobie tłumaczę... :(

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/809dfaf0cd3d8.jpg.html
    O. Ogarnelam już 😀

  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 5 września 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann0490 wrote:
    https://zapodaj.net/809dfaf0cd3d8.jpg.html
    O. Ogarnelam już 😀
    Myślę, że to ciąża. Widziałam coś podobnego u siebie, a może nawet bledszy cień i pojechałam od razu na betę. 35,6. Jedź jutro do laboratorium.

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet mimo, że dzisiejsze testy wyszły słabiej...? Te 3 obok siebie to są z dziś. Nie wiem co myśleć :( do tego od czwartku lekko plamie i boli mnie jajnik i lekko podbrzusze...

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serengeti wrote:
    Myślę, że to ciąża. Widziałam coś podobnego u siebie, a może nawet bledszy cień i pojechałam od razu na betę. 35,6. Jedź jutro do laboratorium.
    https://zapodaj.net/09ee575a99274.jpg.html tutaj zdjęcie testów z dziś. I o dziwo jest bledziej niż wczoraj

  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 5 września 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann0490 wrote:
    https://zapodaj.net/09ee575a99274.jpg.html tutaj zdjęcie testów z dziś. I o dziwo jest bledziej niż wczoraj

    Po pierwsze nigdy nie porownuj testów różnych firm każdy rodzaj testu inaczej się wybarwia. Po drugie koniecznie podjedź na bete, miałam taka sytuację w zeszłym miesiącu pierwszy test 10 dpo był bladzioch 11 dpo ciemniejszy bladzioch 12dpo biało u mnie skończyło się to ciaza biochemiczna pierwsza beta 10 Po dwóch dniach 3 😔 tylko ze ja mialam testy tej samej firmy. Mam nadzieję że u Ciebie będzie szczęśliwe zakończenie 🤞🤞

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 5 września 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak miałam, skończyło się biochemem. Ale tak jak Ivanka pisze - najlepiej robić testy tej samej firmy

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę wystraszylyscie mnie... :( przyglądam się terwz tym testom z dziś, to na dwóch z trzech coś widzę jednak... Ale czy ja już sobie nie wmawiam 🤔

  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 5 września 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann0490 wrote:
    Robiłaś test tej samej firmy? Może miał mniejsza czułość? Też trochę tak sobie tłumaczę... :(
    Tak. wszystkie testy robiłam tej samej firmy, tu test z wczoraj https://zapodaj.net/c81689f39499d.jpg.html
    a dzis niestety nie ma śladu po niczym

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MelekAbla wrote:
    Tak. wszystkie testy robiłam tej samej firmy, tu test z wczoraj https://zapodaj.net/c81689f39499d.jpg.html
    a dzis niestety nie ma śladu po niczym
    Na tym samym teście? Ja wczoraj miałam podobna kreskę, a dziś na 3 innych albo w ogóle brak albo ledwie coś widać. Też obawiam się najgorszego :( miejmy nadzieję, że będzie dobrze

  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 5 września 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann0490 wrote:
    https://zapodaj.net/09ee575a99274.jpg.html tutaj zdjęcie testów z dziś. I o dziwo jest bledziej niż wczoraj
    Widać, że to różne testy, więc wiesz... Zrób betę i progesteron.

  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 5 września 2021, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kiedy masz planowy termin @?

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 5 września 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MelekAbla wrote:
    Na kiedy masz planowy termin @?
    Na środę. Wieeem, że za szybko... Ale coś mnie tknęło wczoraj, a zwykle mam dobrą intuicję.

  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 5 września 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planujesz zaczekac do środy czy lecisz na betę?

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 6 września 2021, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MelekAbla wrote:
    Planujesz zaczekac do środy czy lecisz na betę?
    Czekam... Ciągle lekko plamię - może to okres się rozkręca... :(

  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 6 września 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac jak sytuacja sie rozwinie🤞🏼

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ