X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Interpretacja wyników nasienia M
Odpowiedz

Interpretacja wyników nasienia M

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dzisiaj przyszły wyniki nasienia mojego męża. Powiedzcie mi proszę, co one oznaczają. Koncentracja 11,5mln a norma 15 mln/ml. Jest oligospermia,to wiem ale wyszło również w morfoligii: plemniki prawidłowe: 4,30% a nieprawidłowe 95,70%. Czy to jest powód do obawy?

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy lekarz widział te wyniki? masz jakiś opis do tego? 95 % nieprawidłowych to dość sporo. ja nie pamiętam jak to u nas było, ale tam miał coś takiego jak badanie po 4 godzinach czy coś takiego i tam też miał sporo obumarłych i lekarz powiedział że wyniki spoko. musisz zapytać lekarza lepiej, albo skocz na temat męskie sprawy, tam może dziewczyny bardziej obeznane

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz jeszcze nie widział wyników, długi termin na wizytę :( dzięki za podpowiedź!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ