X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ja bym chciała a on nie...
Odpowiedz

ja bym chciała a on nie...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wulkan86 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze to i nie tylko mój problem,a może tylko ja tak mam...zyje w nowym zwiazku od prawie 4 lat...a dzidzi brak,brak bo odkad sie poznalismy brałam tabsy,a potem plastry.brałam dokładnie od stycznia 2012 do pażdziernika 2015 r.wkoncu przestałam brać.dlaczego?dziwne kołatania serca,trudnosci w oddychaniu itp.rozmowa,że koncze,wizyta u gine i od tamtej pory jak zbliża sie jego stacja to co?szybki wyskok.z jednej strony rozumiem ja nie ma stałej pracy by iśc na zwolnienie a potem na wychowawczy...a on roboty sie nie kwapi,choć wie jak bardzo chce miec z nim dziecko...niby jakis dochod mam,ale on mysli tylko by wyremontowac poddasze naszego mieszkania,zmienic auto,itp,a nie patrzy że mam juz prawie 30 lat a szanse maleją...już 3 miesące wyskakuje,a ja mam nadzieje,że moze jakby sie cos przydażyło to wziołby sie w garść,bo w sumie ja dochód mam,moze nie ma szału ale pensja jest,już nie wiem jak tłumaczyć,ciągle słysze tylko,że jak pójde do pracy,popracuje,i bede bezpieczna to wtedy coś może...nie chce go łapać na dziecko ale moze to byłby bodzic dla niego do działania a dla nas do umocnienia tego co nie zawsze było mocne...

    Wybuchowa niczym Etna
  • Kacha91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy dziecko jest odpowiednie do umocnienia związku. A co jeśli on ucieknie na wieść, że jesteś w ciąży? Skoro nie jest gotowy nie powinnaś go zmuszać, szczególnie gdy nie masz stałej pracy. Wyobrażasz sobie sama wychowywać dziecko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to on tez nie ma pracy?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 5 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie zgoda na dziecko powinna byc z obu stron zeby naprawde to mialo sens

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • wulkan86 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sęk w tym,że on by chciał,tylko nie garnie sie by ogarnąc to co jest do ogarniecia,a powinno byc dawno ogarnietę,marzenia marzeniami,miał odłozona jakąs sumę pieniedzy i tak bimbał rok czasu,a przez 4 lata to pracował z przerwami,raz rok pracował,to sie zwolnił bo kręgosłup go bolał i szukał u siebie choroby,potem był za granicą półtora miesiaca i rok siedział,potem popracował 3 miesiace i znów siedział aż do teraz,kasa się skonczyła,to widzi co się dzieje,jak pracował,to nie było awantur,bo jak ma ich nie być skoro ja utrzymuje już od kilku miesiecy dom.ciągle sie zasłania,że jak bedzie zarabiał 4 tysiace to wtedy bedzie dziecko,a mnie szlak trafia,bo jakoś przestaje w to wierzyć...powtarza że mu motywacja potrzebna zeby do roboty iść,że potrzebuje kopa,więc dziecko dałby mu chyba najwiekszego kopa.no i mogłoby sie przytrafić,nie wiem czy czasem coś się własnie nie przytrafiło,bo odkąd przestałam brać plastry w październiku to miesiaczki mam razcej regularne,27,30,28-każdy trwa 5-6 dni max.owulację mam w połowie mniej więcej,ostatnio @ była 16,01-teraz powinna wyst,13,02-a kochaliśmy się 29,01 i 31,01-był to 14 i 16 dzien cyklu.Dodam ,że od srody mam dziwne bole na dole brzucha,bolał mnie prawy jajnik-takie kłucie,dotego chodziłam wzdęta jak balon,jakieś zaparcia mam,czego nie miałam,w czwartek zakręciło mi się w głowie,że wow,no i takie uczucie,że ciągle bym do łazienki siku biegała,i od wczoraj wzięło mnie jakieś przeziębienie,brzuch nadal jak balon i ten dziwny ból na dole brzucha,najbardziej wieczorem i w nocy czuje,a jak kicham to aż ciągnie....co wy na to?

    Wybuchowa niczym Etna
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 6 lutego 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrob test moze sie dowiesz?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wulkan86 ... nie boisz się, że zajdziesz w ciążę i Twój facet po prostu ucieknie ... ?? nie obraź się broń Boże .. po prostu zmartwiła mnie Twoja sytuacja.. chodzi mi to, że po prostu Twój mężczyzna może nie być gotowy ... aktualnie nie jest gotowy do tego, aby podjąć się pracy, a co dopiero wziąć odpowiedzialność za dziecko....

  • wulkan86 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie boje sie bo kiedys rozmawialismy co by bylo jakby sie przydazylo,powiedzial ze by sie cieszyl,ale zeby szczgolnie sie staraz akurat w tym momencie to jeszcze nie.sam mowi z mu potrzeba kopa i motywacji,wic mialby go w 100 %

    Wybuchowa niczym Etna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba, że w ten sposób :)

    I co? Robiłaś dodatkowe testy ? :)
    Aż ciekawa jestem czy Ci się udało!
    Trzymam kciuki!

  • wulkan86 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xmilkax33333 wrote:
    Chyba, że w ten sposób :)

    I co? Robiłaś dodatkowe testy ? :)
    Aż ciekawa jestem czy Ci się udało!
    Trzymam kciuki!


    chodze ostatnio taka zakrecona jestem że dzis zapomniałam,i trochę sie boję,że może znów wyjdzie negatywny...ale dziś pare razy w głowie mi sie zakreciło,znów miałam problem by zasnąc,i o 01,30 wstawałam szperac w lodówce.a @ brak....no i jakieś cycki takie inne...

    Wybuchowa niczym Etna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć po testy! :) Ja już dawno bym ze sto zrobiła hihi :)

  • wulkan86 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 20 lutego 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nic z tego :(

    Wybuchowa niczym Etna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas decyzja o dziecku była jak najbardziej wspólna. Nie jesteśmy po ślubie, jesteśmy zaręczeni i mieszkamy razem, więc pewnie nie jedna osoba się zdziwi, że o dziecko się już staramy. Kiedyś sobie tak siedzieliśmy na balkonie i patrzyliśmy na dzieci bawiące się na placu zabaw i wtedy od słowa do słowa stwierdziliśmy razem, że fajnie byłoby już mieć własne. Postanowiliśmy się nie spinać tylko odrzucić wszelkie zabezpieczenia i metodą będzie co będzie. Ale jak nic się nie zadziało przez 5 miesięcy, mój T stwierdził, ze trzeba zacząć liczyć dni tak, żeby nie ominąć tych najważniejszych.

    I powiem szczerze, że wsparcie partnera podczas starania o dziecko jest bardzo ważne. W Waszej sytuacji chyba bym się nie spieszyła z tym dzieckiem do póki któreś z Was nie podejmie pracy stałej. Mówisz, ze chcesz wpaść, żeby miał motywację do tej stałej pracy. Ale dla niego motywacją powinna być już sama chęć ząłożenia tej rodziny a nie dopiero jak już dziecko się pojawi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ja w pewnym sensie też jestem w takiej sytuacji... tylko że w moim przypadku chodzi o trzecie dziecko... mam już dwóch mężczyzn ale marzy mi się jeszcze dziewczynka. Jesteśmy razem 9 lat mieszkamy razem dochód mamy ale jakoś zawsze znajdzie się ale... ahhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale osobiście uważam że nie ma co kombinować jeżeli druga strona faktycznie nie chce... trzeba sporo rozmawiać i dojść wspólnie do kompromisu jakiegoś.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ