X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak myślicie jestem w ciąży?
Odpowiedz

Jak myślicie jestem w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • As12345 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy to większe i bardziej wrażliwe piersi od 2 tygodni, ciemniejsze i bolące sutki.
    Temperatura 37-37,3 ale jestem przeziębiona (katar i gardło). Mimo wszystko temperatura utrzymuje się na takim samym poziomie. Gdybym była w ciąży byłby to gdzieś 7 tydzień. Końcówką 6 tygodnia robiłam test i wyszedł negatywny, teraz w 7 tygodniu robiłam 2 testy z czego jeden zepsuty bo nic nie pokazał, a na drugim na upartego blada przeźroczysta druga kreska pod kątem patrząc. Jeszcze dodam, że ciąża wg mnie jest nie realna współżyłam ale mój narzeczony nie dochodził we mnie, jest tego pewien. Co o tym myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idź do lekarza jeśli to 6-7 tydzień to potwierdzi Ci ciążę na 100%.

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewentualnie zrob bete. ja tez widzialam cien, ale beta rozwiała watpliwosci..

    Nieidealna
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem są małe szanse, ale dla pewności zrób bete ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ