X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak nauczyć dziecko picia z bidonu
Odpowiedz

Jak nauczyć dziecko picia z bidonu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 21 lipca 2022, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie.Chciałabym oduczyć od picia z butelki

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 25 lipca 2022, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Logopeda dziecięcy poradził mi, żeby na początek skorzystać z tego àla kubeczka, którym zamyka się zwykłą butelkę. Te kubeczki bardzo często mają taki wystający, płaski element. Właśnie ten element trzeba położyć na ustach dziecka, co uczy prawidłowego położenia ust i ułatwia połykanie płynów. Dzięki niemu dzieci nabierają odpowiedniego nawyku. U nas to zdało egzamin.

    Bidony polecam od Contigo:
    https://kubekcontigo.pl/pol_m_Dla-Dzieci-1015.html

    Mają wiele wzorów oraz są dobrze wyprofilowane i wygodne ( można myć w zmywarce).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2022, 07:35

    Mammisima88 lubi tę wiadomość

  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sprawdził się najpopularniejszy bidon z obciążoną rurką B.box, chcąc nauczyć dzieci naciskałam na słomkę palcem jak dziecko próbowało pociągnąć płyn, bo dopiero jak dziecko zagryzie jakby tę słomkę płyn przepływa i tak pokazywałam aż dzieci same zagryzały i ciągnęły. Dobre bidony to też Tum Tum i Philips Avent tyle, że bez obciążnika co moim zdaniem jest minus, bo dzięki niemu w każdej pozycji dziecko wypije do końca.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ