Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak to zrozumieć? Czy mogło się udać?
Odpowiedz

Jak to zrozumieć? Czy mogło się udać?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 12 lutego 2015, 10:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od 1 lutego zaczęły mi się dni plodne. Był wodnisty śluz. Kalendarzyk przewidział owulacje na 6 lutego. Był wtedy śluz wodnisty z domieszka białego nie czułam żadnego klucia w jajnikach. Nie kochałam się wtedy bo mój partner był w delegacji. W sobotę rano zalało mi majtki wodnistym śluzem i był galaretkowaty nie rozciągal się za bardzo. Natomiast w niedziele rano jak wstałam był przejrzysty rozciągliwy na jakieś 3-4 cm. Typowy książkowy ale też nie czułam klucia jajników . Wtedy kochałam się z partnerem i skończył we mnie. W poniedziałek był już wodnisty znów taki jaki przed owulacja. A dziś jest taki lepki dziwny trochę jak.woda.niby grudki nie umiem go opisać. Ale na majtkach zostawia białe ślady. Nie wiem co myśleć mam nadzieje ze się udało. Co o tym myślicie?? Proszę o pomoc. Jak to możliwe ze był wodnisty potem jeden dzień rozciągliwy a potem znów wodnisty.

  Wiadomość wyedytowana przez autora 12 lutego 2015, 10:04

 • Małgorzatka Autorytet
  Postów: 1245 1705

  Wysłany: 12 lutego 2015, 18:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie da się stwierdzić czy się udało po samym śluzie . zwłaszcza jeśli jesteś dopiero co po owulacji . Musisz cierpliwie czekać choć wiem jakie to trudne . Możliwe też że owulacja się przesunęła . Ale tego też się nie da stwierdzić na 100% tylko przez śluz . Ja miałam potwierdzona owulacje poprzez usg i jeszcze po miałam 3 dni taki płodny śluz :-) powodzenia i cierpliwości :-*

  "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
  oar83e3krqgkccev.png
  "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)