Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jaka była wasza najdłuższa faza lutelna?
Odpowiedz

Jaka była wasza najdłuższa faza lutelna?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak wyzej, powiedzcie mi dziewczyny jaka była u was najdłuższa faza lutealna po potwierdzonej owulacji, a nie byłyście w ciąży. Czy ona zawsze trwa ok 14 dni? Czy są wyjątki?

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7701 9971

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Tak jak wyzej, powiedzcie mi dziewczyny jaka była u was najdłuższa faza lutealna po potwierdzonej owulacji, a nie byłyście w ciąży. Czy ona zawsze trwa ok 14 dni? Czy są wyjątki?

    Każda z nas ma inną, indywidualna fazę lutealna. Ja najdłuższa mialam 17 dni, a standardowo mam 16.

    EDIT: 14 dni to tylko średnia, tak samo jak przyjęte jest potocznie, że cykl trwa 28 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2021, 21:31

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze średnia :)
    Ale jak to ja oczywiście mam test negatywny 13 dpo i Liczę na jakiś cud, a ze mam nieregularne okresy, teraz ogólnie przez leki wkoncu pojawia się owulacja to nie do końca wiem a objawów na okres nie mam 🤣

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak wyżej to indywidualna sprawa, często między jednym, a drugim cyklem jest dzień czy dwa różnicy. Na cykl wpływa dużo rzeczy choroby, leki, stres... Faza lutealna trwa bardzo różnie u kobiet (w zależności od cykli) 10-16 dni.
    Ja ostatnio mam 15-16 dni. Cykle po odstawieniu antykoncepcji 34-36 dni.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ