X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jaka była wasza najdłuższa faza lutelna?
Odpowiedz

Jaka była wasza najdłuższa faza lutelna?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak wyzej, powiedzcie mi dziewczyny jaka była u was najdłuższa faza lutealna po potwierdzonej owulacji, a nie byłyście w ciąży. Czy ona zawsze trwa ok 14 dni? Czy są wyjątki?

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Tak jak wyzej, powiedzcie mi dziewczyny jaka była u was najdłuższa faza lutealna po potwierdzonej owulacji, a nie byłyście w ciąży. Czy ona zawsze trwa ok 14 dni? Czy są wyjątki?

    Każda z nas ma inną, indywidualna fazę lutealna. Ja najdłuższa mialam 17 dni, a standardowo mam 16.

    EDIT: 14 dni to tylko średnia, tak samo jak przyjęte jest potocznie, że cykl trwa 28 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2021, 21:31

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze średnia :)
    Ale jak to ja oczywiście mam test negatywny 13 dpo i Liczę na jakiś cud, a ze mam nieregularne okresy, teraz ogólnie przez leki wkoncu pojawia się owulacja to nie do końca wiem a objawów na okres nie mam 🤣

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak wyżej to indywidualna sprawa, często między jednym, a drugim cyklem jest dzień czy dwa różnicy. Na cykl wpływa dużo rzeczy choroby, leki, stres... Faza lutealna trwa bardzo różnie u kobiet (w zależności od cykli) 10-16 dni.
    Ja ostatnio mam 15-16 dni. Cykle po odstawieniu antykoncepcji 34-36 dni.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ