X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jakie szanse?
Odpowiedz

Jakie szanse?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vi89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 17 marca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie :) pokrotce opiszę moja sytuację. Owulacje mialam we wtorek 17dc (stymulacja lamettą, cykle ok 32 dni) wyhodowalam 2 pęcherzyki z czego pekl jeden. osttani stosunek mialam poznym wieczorek w niedziele - niestety mąż musial wyjechac. dzis sobota i kluje mnie prawy jajnik ten z ktorego byla owu. Jak myslicie czy jest jakakolwiek szansa na ciąze?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 marca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat kłuciem w jajniku bym sie nie sugerowała, ale czas serduszkowania mieliście dobry, wiec szansa, że sie uda jest, ale musisz niestety poczekać.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 18 marca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam owu we wtorek. Też czasem kłuje mnie ten jajnik. Jeszcze minimum tydzień musimy przeczekać żeby coś wiedziec

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 19 marca 2018, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    50%

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Potrzebuję rady. Dziś 35dc. Stosuje suplement Ovarin (na poprawę pracy jajników i owulacje) przez cały cykl i kiedy wstałam, zauważyłam, że mam brazowo-rozowe uplawy. Często takie miałam na max dwa dni przed miesiączka. Ale czy to jest w ogóle możliwe żeby szedł do mnie okres?
    Testy owulacyjne wykazały dwie możliwe owulacje, 25dc i 30dc. Zatem, czy to możliwe żeby testy owulacyjne i obserwacje śluzu się myliły? Ciążę wykluczam, choć nie powiem, bo staraliśmy się co drugi dzień współżyć, a w te dni przed 25 do 30dc codziennie. Co uważacie Panie o tym przypadku?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ErBe wrote:
    Witam. Potrzebuję rady. Dziś 35dc. Stosuje suplement Ovarin (na poprawę pracy jajników i owulacje) przez cały cykl i kiedy wstałam, zauważyłam, że mam brazowo-rozowe uplawy. Często takie miałam na max dwa dni przed miesiączka. Ale czy to jest w ogóle możliwe żeby szedł do mnie okres?
    Testy owulacyjne wykazały dwie możliwe owulacje, 25dc i 30dc. Zatem, czy to możliwe żeby testy owulacyjne i obserwacje śluzu się myliły? Ciążę wykluczam, choć nie powiem, bo staraliśmy się co drugi dzień współżyć, a w te dni przed 25 do 30dc codziennie. Co uważacie Panie o tym przypadku?


    ErBe, ale o co pytasz tak właściwie?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to, czy możliwe jest by wystąpiły w jednym cyklu dwie owulacje i jak interpretować to plamienie, czy mogło być to plamienie implantacyjne? (teraz już go nie mam).
    Stwierdziłam, że sprawdzę to za kilka dni testem ciążowym.

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwóch owulacji raczej nie miałaś. Głowy na pień nie położę, ze to się absolutnie zdarzyć nie mogło, ale z założenia nie powinno bez względu na oviarin. Co do plamienia to dobrze rozumiem, ze masz je cały cykl? może masz jakaś torbiel czy nadżerkę i to Ci krwawi. ja nigdy nie plamiłam w czasie owulacji ale to raczej by było jedno, dwudniowe plamienie. No i nie bardzo wiem, czemu ciąże wykluczasz skoro się o nią starasz.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś plamilam i dziś się to skończyło. Napisałam, że to 35dzien cyklu i dziś zauważyłam to. Nie dodałam przecinka po tym, że stosuję Ovarin cały cykl. Dlatego też post nie był zbyt wyraźny. Przepraszam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 13:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne by zajście w ciążę było tak łatwe.zwlaszcza, że raz poronilam, cykle mam 50 dniowe i nie współpracuje już z lekarzem, który mi te cykle stymulował. Razem z mężem chcieliśmy odpocząć od tych farmakologicznych starań. A tu proszę... Całkiem możliwe, że zapowiada się świąteczna niespodzianka. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2018, 13:51

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy 50 dniowych cyklach rzeczywiście może nie być łatwo, ale nie trać nadziei. trzymam kciuki, zeby to było krwawienie implantacyjne.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ