X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 października 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Podobno też migdały :-D Tak, wiem, przy staraniach migdały, w ciąży migdały... Przy karmieniu może się już nie przydadzą ;-)
    Oj, właśnie doczytałam że już padła taka propozycja :-P

    Czarna81
    22 cs.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 października 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nawiedziła mnie infekcja... Jak nie urok to nie powiem co. Zawsze jak mi się wydaje ze coś mogło zaskoczyć to pojawia się ona! Tak samo było na wakacjach.... Muszę to szybko ogarnąć, żeby nie było ze i mi hsg przeleci i będziemy w plecy cykl : /

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 7 października 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    chyba talon na balon :D

    No balon, balon... to Ci urośnie już za kilka tygodni! Widzisz, że nie tylko ja widzę, że za dużo objawów u Ciebie!

    Ja bym nie wytrzymała tych dni, które sobie wyznaczyłaś na czekanie... Ale ja do cierpliwych nie należę. Nawet nie wiesz ile mnie kosztowało i kosztuje, żeby tu nie wrzeszczeć po dziewczynach, które wolą najpierw iść na betę, a potem sobie dopiero siknąć na pamiatke: SIIIIKAAAAAAJJJJJ, SIIIIIKKKAAAAAJJJ, SIIIIKKKAAAAAJJJJJJ!! Ja to mogłam sikać na kilka testów dziennie,nawet kiedy zostawaly białe, bo każde siknięcie dawało nadzieję: może teraz coś będzie? A jak już było, to sikałam dla ciemniejącej drugiej kreski, hehehe...
    Dlatego zawsze strasznie tu przeżywam kiedy wiem, że weteranki mają testować, ale szanuję ich decyzje i cierpliwość i gryzę się w jęzor, wbijam zęby w ścianę i czekam aż napiszą co i jak. I za każdym razem wierzę, że się uda. Bo w końcu musi się im udać!

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    chyba talon na balon :D

    Gdzie rozdają ? Piszę sie !!!

    Ja oglądam epokę lodowcową :D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    No balon, balon... to Ci urośnie już za kilka tygodni! Widzisz, że nie tylko ja widzę, że za dużo objawów u Ciebie!

    Ja bym nie wytrzymała tych dni, które sobie wyznaczyłaś na czekanie... Ale ja do cierpliwych nie należę. Nawet nie wiesz ile mnie kosztowało i kosztuje, żeby tu nie wrzeszczeć po dziewczynach, które wolą najpierw iść na betę, a potem sobie dopiero siknąć na pamiatke: SIIIIKAAAAAAJJJJJ, SIIIIIKKKAAAAAJJJ, SIIIIKKKAAAAAJJJJJJ!! Ja to mogłam sikać na kilka testów dziennie,nawet kiedy zostawaly białe, bo każde siknięcie dawało nadzieję: może teraz coś będzie? A jak już było, to sikałam dla ciemniejącej drugiej kreski, hehehe...
    Dlatego zawsze strasznie tu przeżywam kiedy wiem, że weteranki mają testować, ale szanuję ich decyzje i cierpliwość i gryzę się w jęzor, wbijam zęby w ścianę i czekam aż napiszą co i jak. I za każdym razem wierzę, że się uda. Bo w końcu musi się im udać!
    Ja już kilka cykli byłam niecierpliwa i potem był płacz i czarna dupa. Dopiero 6dpo owulce więc i tak nie ma to najmniejszego sensu :)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 października 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer zaprosiłam Cie można priv?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    szkoda ze nie wodzialyscie jak próbowałam zmywać w pospiechu plamy z materaca od starań jak facet powiedział, ze trzeba zdezynfekować tylko łóżko. Nie udało się. Trochę wstyd. Hahabaha.

    Wyobrażam sobie :D bo ja przeniosłam swoj z domu do domu i jego stan po naszych charcach uuuuuuuuu wstyd !! Muszę kupić nowy ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 października 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Flowwer zaprosiłam Cie można priv?
    Przyjęte

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże a myślałam że my jesteśmy nienormalni i mamy taki materac xD

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 października 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech u mnie chyba @ idzie.. nerwowa mega jestem.
    Wróciłam po 4 dniach do domu i zamiast się stęsknić wkurzam się na eMka.Z drugiej strony prosiłam go o jedną rzecz, żeby kupił mi jakieś owoce, bo mega miałam ochotę po 10 h jazdy.. Oczywiście był to za duży wysiłek.

    Chyba jakiś kryzys się u nas wkrada :( Nigdy nie byłam łasa na komplementy od obcych facetów, ale przez to że eMek totalnie nawala ostatnio w tym zakresie, zaczęłam zwracać uwagę na to, że ktoś inny mi coś miłego mówi.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 października 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj w objawy ciąży 6dpo to ja nie wierzę ;) właściwie przed 12-13 dpo w żadne objawy nie wierzę i ja nigdy ich tak wcześnie nie miałam.
    Ja sikam od 8 dpo ale nie rozkminiam każdego objawu :D każdy ma swojego bzika :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 21:46

    Frelcia, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 października 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Gdzie rozdają ? Piszę sie !!!

    Ja oglądam epokę lodowcową :D

    My zaraz oglądamy kac Vegas bo bedzie w tv a mój em lubi, zresztą ja też !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Oj w objawy ciąży 6dpo to ja nie wierzę ;) właściwie przed 12-13 dpo w żadne objawy nie wierzę i ja nigdy ich tak wcześnie nie miałam.
    Ja sikam od 8 dpo ale nie rozkminiam każdego objawu :D każdy ma swojego bzika :D
    Jestem tego samego zdania :)

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 października 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Boże a myślałam że my jesteśmy nienormalni i mamy taki materac xD
    ja próbowałam dbać o niego naprawdeeee, podkladalam zawsze koc dość gruby pod prześcieradło żeby tego uniknąć, ale jak widać nie wyszło.

    Opatentuje plastikowe przescieradla dla starający sie o dziecko. Problem z banki. Haha : p

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 października 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    ja próbowałam dbać o niego naprawdeeee, podkladalam zawsze koc dość gruby pod prześcieradło żeby tego uniknąć, ale jak widać nie wyszło.

    Opatentuje plastikowe przescieradla dla starający sie o dziecko. Problem z banki. Haha : p
    Są takie :D dla seniorów coby nie zasikiwali lozeczek ;) wystarczy zmienić nazwę, przepakowac i złoty biznes :D

    Amy333, Izape_91 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    ja próbowałam dbać o niego naprawdeeee, podkladalam zawsze koc dość gruby pod prześcieradło żeby tego uniknąć, ale jak widać nie wyszło.

    Opatentuje plastikowe przescieradla dla starający sie o dziecko. Problem z banki. Haha : p
    Albo takie maty jak dla dzieci albo psów :D

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Lejka Autorytet
    Postów: 272 490

    Wysłany: 7 października 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Oj w objawy ciąży 6dpo to ja nie wierzę ;) właściwie przed 12-13 dpo w żadne objawy nie wierzę i ja nigdy ich tak wcześnie nie miałam.
    Ja sikam od 8 dpo ale nie rozkminiam każdego objawu :D każdy ma swojego bzika :D

    Pamiętaj, że Frelcia miała podwójną owulację, która jest jak yeti: wiele słyszało, ale żadna nie doświadczyła :-) Więc u niej to spodziewam się wszystkiego! Nawet tego, że zaszła w ciążę będąc w ciąży... Akurat dzisiaj o tym czytałam: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/7,79309,20972887,kobieta-zaszla-w-ciaze-bedac-w-ciazy-na-swiecie-odnotowano.html

    A objawy (u mnie bylo to zmeczenie i wrażliwość na zapachy) to ja zawsze miałam zanim zaczęłam w ogole podejrzewać ciąże i sikać po testach. W pierwszej ciąży, gdy zapomniałam, że się staraliśmy, to właśnie to mi dalo do myślenia, bo nigdy nie mialam czegoś takiego, a potem też mimo białych testów od 8-9 dnia, to własnie po tym czułam, ze coś jest na rzeczy. Więc to też rożnie bywa. Każda z nas jest inna - dlatego jedne wymiotują gdy jeszcze nic nie wskazuje na ciąże, inne mają wrażliwe cycki, inne nosy, itd :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 22:00

    19.10.2017 - nasz drugi cud <3 <3 <3
    zem3x1hpg5sqvgam.png
    5.02.2017 - poronienie w 6 tc, ale... równocześnie początek szczęśliwego cyklu...
    27.11.2015 - nasze największe szczęście <3 <3 <3
    1usaj44jdjzlowlt.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 października 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na efekty drugiej ovu :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lejka wrote:
    Pamiętaj, że Frelcia miała podwójną owulację, która jest jak yeti: wiele słyszało, ale żadna nie doświadczyła :-) Więc u niej to spodziewam się wszystkiego!

    A objawy (u mnie bylo to zmeczenie i wrażliwość na zapachy) to ja zawsze miałam zanim zaczęłam w ogole podejrzewać ciąże i sikać po testach. W pierwszej ciąży, gdy zapomniałam, że się staraliśmy, to właśnie to mi dalo do myślenia, bo nigdy nie mialam czegoś takiego, a potem też mimo białych testów od 8-9 dnia, to własnie po tym czułam, ze coś jest na rzeczy. Więc to też rożnie bywa. Każda z nas jest inna - dlatego jedne wymiotują gdy jeszcze nic nie wskazuje na ciąże, inne mają wrażliwe cycki, inne nosy, itd :-)
    Wiesz co możliwe że to w ogóle były moje pierwsze owulacje kiedykolwiek :D albo to Clo zadziałało takie cuda. Nie mam pojęcia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu może być a pęcherzyk pusty i tak kiszka

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ