Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane moje dziewczęta :)
    To przemiłe że o mnie myślicie i pamiętacie <3
    Właśnie Flo mnie ściągnęła do Was, tupnęła nogą ;) więc jestem.
    Tak jak napisała wyżej - byłam u lekarza i mam diagnozę torbieli endometrialnej, która jak widać jest skuteczną antykoncepcją. Dostanę na następnej wizycie skierowanie na HSG i laparo, ale muszę powtórzyć jeszcze badania FSH i LH, no a eMek musi zrobić badanie... I tu można by powiedzieć jest największy problem :( cały czas z nim walczyłam o to, ale to długo by pisać, jednak po mojej wizycie u dr. chyba dotarło do niego że nie zrobią mi nic dopóki nie będzie tych głupich badań i jest już zapisany na badanie i do androloga. Wydaje mi się, że cały czas myślał, że jednak się obejdzie bez nich, a ostatnio z niego wyciągnęłam w końcu, że boi się je zrobić, nie ze wstydu a z tego że mogą wyjść źle i wszystko się popsuje...ehhh faceci! Trudny przypadek ten mój eMek, mały kryzys przeszliśmy przez to wszystko, ale już idzie ku dobremu mam nadzieję i walczymy walczymy walczymy! ;) Starać się w każdym razie nie przestaliśmy, ale dałam sobie trochę luzu od forum, bo i nie chciałam Wam ciągle marudzić, a i nic się za bardzo nie działo, więc nie miałam o czym pisać - teraz za to wyszła prawie książka :P

Anna Stesia cudoooooownie!!!! Gratuluję z całego serca <3 Rośnijcie zdrowo i łapię wiruski, na pewno spełnią swoją rolę :D

Flowwer, Bocianiątko, Anna Stesia, KateHawke, Sarna84, KateKum, Karma88, Lunaris, Czrna 81, gg88 lubią tę wiadomość

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boćku bedziesz miec sono czy zwykle hsg ?
    Jesli sono to zaloza Ci caly sprzęt do środka i na koniec wsadza usg dopochwowe zeby obserwować przepływ kontrastu.
    U mnie zanim zaczeli podawac kontrast pani dr obejrzala jajniki i pomierzyla pecherzyki. Takze spokojnie :)

Bocianiątko lubi tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka za długo tutaj jestem ;) powoli dziewczyny będą walczyć o kolejną pociechę

Nie wiesz co u Suri ?

Anna Stesia lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Kaczorka za długo tutaj jestem ;) powoli dziewczyny będą walczyć o kolejną pociechę

Nie wiesz co u Suri ?

Ale Ty tu musisz być, bo ktoś nas musi trzymać w kupie i przywoływać do porządku! :)tylko do pełni szczęścia brakuje brzuszka, fasolki i mnóstwa wirusków od Ciebie, ale może już niedługo <3

Flowwer, Bocianiątko, Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Ale Ty tu musisz być, bo ktoś nas musi trzymać w kupie i przywoływać do porządku! :)tylko do pełni szczęścia brakuje brzuszka, fasolki i mnóstwa wirusków od Ciebie, ale może już niedługo <3

9292c509865cd336gen.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 22:24

Bocianiątko, Anna Stesia, Lunaris, Maja84, Czrna 81 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka!!! <3 <3 <3 tęskniłam! :*** dobrze słyszeć, że idzie ku lepszemu :) nie znikaj nam tak! I jak masz potrzebę, to pomarudź czasem ale bądź! <3 wierzę, że przed nami już coraz mniej takich marudnych dni ;)

Meśka mam sono :) ale i tak już chyba stres mnie zjada... idę się trochę zrelaksować z M :)

Flo piękne! Mnie się właśnie taka cieszyjapa włączyła jak zobaczyłam Majeczkę :D

Meśka, Flowwer, Anna Stesia, Maja84, Czrna 81 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    3️⃣ IMSI Gameta 2021 - długi protokół:🍍🍍24 komórki - 17 zarodków🍍🍍💫❔🔮🧫✳️💚🍀
    2️⃣ ICSI OviKlinika 2021 - krótki protokół z antagonistą: 10 komórek - 1 blastka ❌
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1️⃣ ICSI/IVF nOvum 2019 - krótki protokół z antagonistą: 7 komórek - 3 trzydniowce❌
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    💉 Diphereline: Luty 2020- Sierpień 2020 💉
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    🧪IUI - 19.11.2018 :(
    🧪IUI - 24.10.2018 :(
    AMH 2.7 - stan zapalny endometrium wyleczony, endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 23:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Cześć kochane moje dziewczęta :)
    To przemiłe że o mnie myślicie i pamiętacie <3
    Właśnie Flo mnie ściągnęła do Was, tupnęła nogą ;) więc jestem.
    Tak jak napisała wyżej - byłam u lekarza i mam diagnozę torbieli endometrialnej, która jak widać jest skuteczną antykoncepcją. Dostanę na następnej wizycie skierowanie na HSG i laparo, ale muszę powtórzyć jeszcze badania FSH i LH, no a eMek musi zrobić badanie... I tu można by powiedzieć jest największy problem :( cały czas z nim walczyłam o to, ale to długo by pisać, jednak po mojej wizycie u dr. chyba dotarło do niego że nie zrobią mi nic dopóki nie będzie tych głupich badań i jest już zapisany na badanie i do androloga. Wydaje mi się, że cały czas myślał, że jednak się obejdzie bez nich, a ostatnio z niego wyciągnęłam w końcu, że boi się je zrobić, nie ze wstydu a z tego że mogą wyjść źle i wszystko się popsuje...ehhh faceci! Trudny przypadek ten mój eMek, mały kryzys przeszliśmy przez to wszystko, ale już idzie ku dobremu mam nadzieję i walczymy walczymy walczymy! ;) Starać się w każdym razie nie przestaliśmy, ale dałam sobie trochę luzu od forum, bo i nie chciałam Wam ciągle marudzić, a i nic się za bardzo nie działo, więc nie miałam o czym pisać - teraz za to wyszła prawie książka :P

Anna Stesia cudoooooownie!!!! Gratuluję z całego serca <3 Rośnijcie zdrowo i łapię wiruski, na pewno spełnią swoją rolę :D

Dzięki!:-* :-* <3

Jak dobrze Cię czytać! Zawsze wnosiłaś w nasze wątki mnóstwo fantastycznej energii i Twój brak jest dotkliwy (jesteś odpowiedzialna za to, co oswoiłaś ;-))! Szkoda, że tak się wszystko u Ciebie skomplikowało, ale z drugiej strony poznałaś wroga i wiesz, z czym masz walczyć (a że wróg często siedzi w głowie - naszej albo eMka to insza inszość). Tak się cieszę, że się odezwałaś! Razem łatwiej znosić trudy starań, więc bądź z nami! Nie skazuj nas na powtórną rozłąkę i tęsknotę! <3 <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 23:46

Bocianiątko, Maja84 lubią tę wiadomość

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziękuję że o mnie myślicie :) ja sercem jestem z wami niestety mało tu zaglądam tak jak Flowwer pisała mam wymuszona przerwę, testować nie będę w październiku ale trzymam kciuki za wszystkie :*

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży! Za dużo już tych kopniaków dostałaś w tym roku. Ale pamiętaj - masz tu ogromne w nas wsparcie, cokolwiek się dzieje!

Bajkaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Kaczorka! <3 to najpiękniejsze życzenia jakie mogłam dziś usłyszeć! :*** przepraszam Was że tak dziś jojczę strasznie... już się zbieram w sobie i obiecuję poprawę! ;)

Jojcz, nasz kochany Boćku, ile chcesz! Po pierwsze, dlatego że możesz. Po drugie, dlatego że szefowa wątku nie ma limitów na jojczenie i w dodatku może polikwidować takie limity u każdej z testujących!

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 23:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:

Nie wiesz co u Suri ?

Nie wiem, czy pamiętasz (choć pamięć masz świetną), że bodajże w listopadzie zeszłego roku, gdy dopiero stawiałam swoje pierwsze kroki na OVU, miałaś jakieś 600 wpisów, a ja Ci wmawiałam, że to na pewno będzie ten cykl (bo jeszcze nie wiedziałam, z jakimi problemami się mierzysz). Popatrz, ile od tego czasu się zmieniło. Masz plan walki, wiesz dobrze, czego się spodziewać oraz co się u Ciebie tak naprawdę dzieje, a w dodatku stałaś się naszym Dobrym Duszkiem, bez którego bylibyśmy jak dzieci we mgle. I to wszystko w ciągu niespełna roku! Pomyśl, co przyniesie kolejny! :-D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 23:46

Flowwer, Sarna84, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

PVkxp2.png
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 30 września 2017, 23:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Jojcz, nasz kochany Boćku, ile chcesz! Po pierwsze, dlatego że możesz. Po drugie, dlatego że szefowa wątku nie ma limitów na jojczenie i w dodatku może polikwidować takie limity u każdej z testujących!
    Tak więc ogłaszam, co następuje!
    PAŹDZIERNIK miesiącem BEZ limitow na jojczenie! :D Ale za to z SAMYMI DOBRYMI WIADOMOŚCIAMI! <3 <3 <3
    Tym samym miesiąc październik uważam za otwarty! :D
    Nie krępujcie się jutro meldować o kolejnych październikowych serduszkach! :)
    Dobrej nocki pełnej cudownych <3 <3 <3 ! :***

Anna Stesia, Yoselyn82, Flowwer, Sarna84, 91Ewela09, Lunaris, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    3️⃣ IMSI Gameta 2021 - długi protokół:🍍🍍24 komórki - 17 zarodków🍍🍍💫❔🔮🧫✳️💚🍀
    2️⃣ ICSI OviKlinika 2021 - krótki protokół z antagonistą: 10 komórek - 1 blastka ❌
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1️⃣ ICSI/IVF nOvum 2019 - krótki protokół z antagonistą: 7 komórek - 3 trzydniowce❌
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    💉 Diphereline: Luty 2020- Sierpień 2020 💉
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    🧪IUI - 19.11.2018 :(
    🧪IUI - 24.10.2018 :(
    AMH 2.7 - stan zapalny endometrium wyleczony, endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 1 października 2017, 05:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Nie wiem, czy pamiętasz (choć pamięć masz świetną), że bodajże w listopadzie zeszłego roku, gdy dopiero stawiałam swoje pierwsze kroki na OVU, miałaś jakieś 600 wpisów, a ja Ci wmawiałam, że to na pewno będzie ten cykl (bo jeszcze nie wiedziałam, z jakimi problemami się mierzysz). Popatrz, ile od tego czasu się zmieniło. Masz plan walki, wiesz dobrze, czego się spodziewać oraz co się u Ciebie tak naprawdę dzieje, a w dodatku stałaś się naszym Dobrym Duszkiem, bez którego bylibyśmy jak dzieci we mgle. I to wszystko w ciągu niespełna roku! Pomyśl, co przyniesie kolejny! :-D

Jak bym wiedziała wtedy z jakimi problemami będzie musiała się zmierzyć to bym odpusciła, serio..
    Masz dobrą pamięć :D

Anna Stesia lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 1 października 2017, 06:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem taka zadowolona ponieważ szefowa dała mi wolne do wtorku prawie to będę miała noce wyspane i jajeczka będą rosły na spokojnie bo na nocach jak człowiek nie wyspany to organizm gorzej działa

Flowwer, Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość

f2w3k0s3plke7odf.png
  • *KasiaS* Autorytet

Wysłany: 1 października 2017, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia w październiku :) ten miesiąc będzie nasz :)

Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 1 października 2017, 07:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja - może to marne pocieszenie dla Ciebie na ten moment, ale też kiedyś usłyszałam diagnozę o torbieli endometrialnej. Była laparo, hormony i zaraz po tym ciąża. Nie wiem jakie plany ma Twój ginekolog, ale czasami warto trochę poczekać, doleczyć, żeby później na spokojnie móc działać i doczekać się swojego szczęścia.

Kolejnego bobasa póki co nie planuję, ale dalej będę Was nawiedzać, kibicować i trzymać kciuki!

A co u Suri to nie mam pojęcia.. ona się chyba nigdzie nie udziela. Pamiętam tylko, że ma 3 tygodnie do przodu w porównaniu do mnie, więc może już się rozpakowała ;)

Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 1 października 2017, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że Suri nie daje znać.

Maja być z nami do towarzystwa jak ja a nawet nie testuje któryś miesiąc ;) i jeszcze kilka mies nie bedę ale mi tutaj z wami jest bosko !!!

Witam was w ten piękny październikowy poranek ♡

summer86, Bocianiątko, Rucola, Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 1 października 2017, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Witam Was serdecznie w październiku i z całego serca życzę żeby wszystkie marzenia się spełniły :*

summer86, Bocianiątko, Madżka89, Maja84 lubią tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 października 2017, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja w październikowych testach :) .Bocianiątko czy moge zostać dopisana na 28 :)

Bocianiątko, Alusiek84 lubią tę wiadomość

• 91Ewela09 Autorytet

Wysłany: 1 października 2017, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w październiku ❤
    Październik to miesiąc przestawienia sie z lata na zime, a co za tym idzie, miesiąc "łóżkowy". No więc kochane moje ogłaszam wieczorowy łóżking i ❤.
    A na koniec miesiąca będziemy zbierać ❤
    Powodzenia kochane ;)

Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 1 października 2017, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja <3 Dobrze Cię widzieć! Już nas więcej nie zostawiaj i jeśli potrzebujesz pomarudzić to od tego tu jesteśmy.

Flowwer, kiedy u Ciebie się wyjaśni jak długa ma być przerwa? A co do odpuszczania rok temu.. to chyba tak działa, że stopniowo nabieramy siły do mierzenia się z problemami. I wiem, że Tobie ta walka zostanie wynagrodzona!

Czrna 81, Maja84 lubią tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ