X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Kiedy ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna27 Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy 8 dni po stosunku, przy teście o czułości 25 pojawi się choć blada kreska przy ewentualnej ciąży? Staramy się o dziecko i nie mogę się już doczekać by zrobić test i rozwiać wątpliwości choć w pewnym stopniu.

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważna jest owulacja, a nie czas stosunku. Pytanie, ile dni minęło od owulacji? Poza tym, do wczesnego testowania polecam testy o czułości 10 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Gama Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9 dni po owulacji na teście o czułości 10 był ledwo widoczny cień, który wzięłam za negatyw. Dwa dni później już była bardzo jasna ale widoczna kreseczka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj zrobiłam tak sobie sikanca i oczywiście biel vizira ale patrzę dzisiaj a tam kreska... Zrobiłam teraz też i znów biel. Musiało po czasie coś wyskoczyć błędnego że ta kreska się pojawiła...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ