X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy beta wiarygodna
Odpowiedz

Kiedy beta wiarygodna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ola22 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 listopada 2023, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, przez 5 miesięcy brałam tabletki vines. Ostatnia tabletke przyjęłam 16 pazdziernika. A 20 października dostałam krwawienia z odstawienia które trwalo do 22 października. Moje pytanie jest następujące kiedy najlepiej zrobić bete ? Czy mogłam wogole zajsc w ciaze jeśli byłam "swiezo" po tabletkach? Bardzo bym chciała 😁
    Aktualnie jestem w 24 dniu cyklu I myślałam aby jutro zrobic bete co o tym myślicie? Bardzo dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2023, 17:47

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4408 7514

    Wysłany: 12 listopada 2023, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola22 wrote:
    Hej, przez 5 miesięcy brałam tabletki vines. Ostatnia tabletke przyjęłam 16 pazdziernika. A 20 października dostałam krwawienia z odstawienia które trwalo do 22 października. Moje pytanie jest następujące kiedy najlepiej zrobić bete ? Czy mogłam wogole zajsc w ciaze jeśli byłam "swiezo" po tabletkach? Bardzo bym chciała 😁
    Aktualnie jestem w 24 dniu cyklu I myślałam aby jutro zrobic bete co o tym myślicie? Bardzo dziękuję za odpowiedź pozdrawiam
    Wszystko zależy kiedy miałaś owulację i czy ją już miałaś po odstawieniu tabletek.

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Chłopczyk <3 💙
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ