X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kiedy jest koniec fazy lutealnej?
Odpowiedz

kiedy jest koniec fazy lutealnej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faza kulturalna kończy się w dzień poprzedzający @. Plamienie to nie @, musi być krwawienie, także w Twoim przypadku faza lutealna kończy się w ostatnim dniu plamienia przed @. Temperatura nie ma znaczenia.


    Edit: OMG, przepraszam za tyle byków, pisałam z telefonu i jak widac autokorekta wykazała się niesamowitą błyskotliwością... Mam nadzieję, że mimo to zrozumiałaś...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 19:39

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ