X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kiedy najpóźniej dowiedziałyście się o ciąży?
Odpowiedz

kiedy najpóźniej dowiedziałyście się o ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 16 września 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądając forum, można spotkać się z informacjami, że niektóre dziewczyny dowiedziały się o ciąży np w 10 tygodniu lub jeszcze później.
    Ja mam znajomą, która do 5 miesiąca ciąży miała niby-okres i dopiero jak miesiąc później @ w ogóle nie przyszła, to dowiedziała się, że jest w ciąży.

    Może Wy też znacie takie przypadki ? :))

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam i zawsze jestem zdumiona, jak można nie wiedzieć tak długo o ciąży, choćby ze względu na ruchy dziecka. I ten niby okres też chyba nie wyglądał jak okres, a pewnie jak plamienie ;)

    AmVormittag lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Nie znam i zawsze jestem zdumiona, jak można nie wiedzieć tak długo o ciąży, choćby ze względu na ruchy dziecka. I ten niby okres też chyba nie wyglądał jak okres, a pewnie jak plamienie ;)

    No nie do końca... Moja koleżanka miała przez 3 miesiące NORMALNY okres.. Nie wiedziała, że jest w ciąży. Brzuch ją bolał, a lekarze podejrzewali nerki, leżała w szpitalu, badali te nerki, a nikt nie zrobił jej próby ciążowej.. Dowiedziała się dopiero jak kolejnego okresu nie dostała... W takt piosenki - wszystko się może zdarzyć... ;)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że wszystko może się zdarzyć to wiadomo :) Mimo wszystko jestem tym faktem zawsze zdumiona, choć wiem, że są kobiety, które ciążę znoszą doskonale (szczęściary!), bez żadnych przykrych objawów. Mam nadzieję, że dzieciątko koleżanki urodziło się zdrowe :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilirose wrote:
    Że wszystko może się zdarzyć to wiadomo :) Mimo wszystko jestem tym faktem zawsze zdumiona, choć wiem, że są kobiety, które ciążę znoszą doskonale (szczęściary!), bez żadnych przykrych objawów. Mam nadzieję, że dzieciątko koleżanki urodziło się zdrowe :)

    Oczywiście :)

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 17 września 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też ciężko w to uwierzyć, ale jak widać, takie rzeczy się zdarzają :)
    chociaż nie sądzę, żeby którejś z Nas, staraczek, by się to przytrafiło biorąc pod uwagę fakt obsesyjnego testowania i wnikliwej obserwacji wszelkich symptomów :))

    JusWik lubi tę wiadomość

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • madleni Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 6 października 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szwagierka dowiedziała się na początku 9 tygodnia. Zemdliło ja i dlatego postanowiła zrobić test. Poza tym nie miała żadnych objawów. Dziecko już jest na świecie i ma się dobrze :)

  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 6 października 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a ja Wam powiem, ze nie wiem ale cos dziwnego ze mna sie dzieje ... otoz jak wzystkie tu staram sie o dzidziusia i tak .. w tym cyklu owulka byla na 1000% trafilismy w sam raz ,k owu byla 16 wrzesnia 29 wrzesnia dostalam okres ale bardzo skapy 30 wrzesnia tez lecialo ale b.malo a 1 i 2 pazdziernika tylko plamienie i to takie ze jak bym palcow tam nie pchala to bym pewnie nawet o nim nie wiedziala .... testy nadal wychodza negatywne ale co mnie zastanawia to po pierwsze oczywiscie to skape krwawienie ( dostalam go 29 a miesiaczke powinnam dostac 30-09- lub 1-10) po drugie to to ze strasznie zaczely mi sie wlosy przetluszczac i cera co nie umyje buzie to zaraz znowu jak bym sie smalcem wysmarowala ( nie mialam tak ) wlosy to samo rano umyje wieczorem tluste no i jeszcze czuje takie jak by laskotanie , swedzenie w okolicy pepka nie skory tylko tam w srodku i nie caly czas ale tak kilka razy na dzien ... i tak sie zastanawim ze moze jednak sie udalo .... na jutro mam gina ... jutro 7 pazdziernika czyli by bylo 21 dni od owulki ... chym czy to mozliwe zby testy jeszcze nic nie pokazywaly ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 10:56

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 6 października 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajomy opowiadał, że jego koleżanka dowiedziała sie o ciąży dopiero jak rodziła. Podobno żadnych objawów poza przybraniem paru kilo na wadze, a, że była troche przy kości to nie było nic widać.

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • kassandra Autorytet
    Postów: 331 121

    Wysłany: 6 października 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem o przypadkach gdzie dziewczyny miaøy jyz ciaze potwierdzone u gina a testy nadal mialy negatywne ... ja od wczoraj dopiero senna chodze dzis przespalam caly dzien prawie, nwet telefonow nie slyszalam a polaczen nieodebranych 8 na jednym i 3 na drugim :) i nie wiem co jest dzis wieczorem zrobilam test i oczywiscie negat ale mam jeszcze jeden na jutro rano :) chodz nie wiem czy jest sens wogole go robic ... gin na jutro na 18 wiec wszystko sie wyjasni mam nadzieje ....

    a955ed6c3d328059e9acdaf02cabf69f.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to mozliwe...a to dlatego, ze nasz mozg nie rozpoznaje co sie z nami dzieje dopoki my tego nie zarejestrujemy...np...zdarza nam sie skaleczyc i nie odczuwac zadnego bolu dopoki nie zauwazymy ze krew nam leci...i to samo jest z ciaza....dopoki swiadomie nie zarejestrujemy ze jestesmy w ciazy to nie bedzie zadnych objawow :-) buzka ;-)

    amelia04072006, Milagros, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Jest to mozliwe...a to dlatego, ze nasz mozg nie rozpoznaje co sie z nami dzieje dopoki my tego nie zarejestrujemy...np...zdarza nam sie skaleczyc i nie odczuwac zadnego bolu dopoki nie zauwazymy ze krew nam leci...i to samo jest z ciaza....dopoki swiadomie nie zarejestrujemy ze jestesmy w ciazy to nie bedzie zadnych objawow :-) buzka ;-)
    :O zaimponowalas mi :D

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    błagam.. ściema
    no jak można nie wiedzieć, że jest się w ciąży.. co z ruchami dziecka?
    na tlc leciał serial ciąże z zaskoczenia..
    trzeba mieć chyba watę zamiast mózgu, żeby przez 9 mscy się nie skapnąć, że coś jest na rzeczy i dowiedzieć się, że się rodzi jak już dziecko wychodzi

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam koleżankę, która dowiedziała się w 4 miesiącu.
    Brała tabletki anty. Robiła przerwy i pojawiało się plamienie.
    Pracowała w Glasgow i przyleciała do Polski pozałatwiać sprawy i po kolejne recepty. Poszła na wizytę, babka jej robi usg a tam 4 miesięczny dzidziuś :)
    Ona z tych pulchniejszych to nie zauważyła niczego. Ostro fizycznie pracowała w tym Glasgow. No i szok jaki przeżyła to wie tylko ona :)

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 7 listopada 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu jakieś dziewczyny ,którym testy przez długi czas wychodziły negatywne ,a ostatecznie okazało się ,że zaciążyły ? Pierwszy raz mam wykres 3 fazowy ,12 dzień po skoku , ponad 37 stopni od 4 dni ,a testy negatywne. Zaczynam lekko świrować :P
    Brzuch muli i bardzo bolą mnie jajniki więc w sumie czekam na tę wredotę , tylko tempka mnie dziwi ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 17:24

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 7 listopada 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda wrote:
    Czy są tu jakieś dziewczyny ,którym testy przez długi czas wychodziły negatywne ,a ostatecznie okazało się ,że zaciążyły ? Pierwszy raz mam wykres 3 fazowy ,12 dzień po skoku , ponad 37 stopni od 4 dni ,a testy negatywne. Zaczynam lekko świrować :P
    Brzuch muli i bardzo bolą mnie jajniki więc w sumie czekam na tę wredotę , tylko tempka mnie dziwi ...

    Wielu osobom testy pozytywne wychodziły dopiero kilka dni po planowanej @ :) nie masz udostępnionego wykresu, więc ciężko to ocenić, ale czy nie myślałaś o tym, żeby iść na betę? Ile dni masz do planowanej @?

    Młoda lubi tę wiadomość

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 7 listopada 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpliwości rozsiane temperatura poleciała w dół

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 13:43

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ