Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kolejny Cykl na straty??
Odpowiedz

Kolejny Cykl na straty??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bylam wczoraj u lekarza bo mialam wyznaczona wizyte jestem w 24 dniu cyklu a cykle mam 30 dniowe. Wiem ze jest za wczesnie zeby bylo cos jeszcze widac na Usg nie poszlam na wizyte w sprawie ciazy tylko tak na kontrole, ale jestem ciekawa czy skoro lekarka nic nie widziala to na 100% ciazy nie ma ? Czy moze byc taka sytuacja ze poprostu przez to ze jest za wczesnie to nic nie dostrzegla a szansa na ciaze jeszcze jest?

Zobaczcie na moj wykres . Co myslicie?
    http

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 15:24

Anna25
  • [email protected] Koleżanka

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie jest za wczesnie..ja bylam 5 dni po terminie @ I nawet nie chciala usg robic bo powiedziala ze I tak nic nie bedzie widac.

sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • [email protected] Koleżanka

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzylaam na wykres ladnie tempka rosnie:))))) powodzena

sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie pytalam w sumie o ciaze tzn zapytalam czy jesli sie udalo czy cos zobaczy cokolwiek ;) mowila ze za wczesnie i po badaniu mowila ze nic nie widac no zobaczymy bo wlasnie tez pokazywalam jej wykres i mowila ze bardzo ladny ale jak sie zakonczy zobaczymy za kilka dni. Jedynym objawem przed miesiaczkowym sa obolałe piersi wiec troche sie martwie ze dostane okres choc piersi mnie bola juz od tamtego wtorku czyli tydzien. Zobaczymy moze sie uda;)

Anna25
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w 23dc i gin widział tylko ciałko żółte i pogrubione endometrium. Myślę, że to stanowczo za wcześnie:)

• Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella no ale cos tam jednak zobaczyl a u mnie nic konkretnego ale sie okaze za kilka dni ;)

Anna25
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ i tak przylazła więc wiem tylko, że miałam owulację;] Trzymam kciuki:)

• Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha nie dziekuje;)

Anna25
  • Anitkaa Debiutantka

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że za wcześnie :) Trzymam kciuki! U mnie dziś pierwszy dzień nowego cyklu i kolejne starania :)

relgsg182ytgttos.png
  • Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może skończy się dobrze a jak nie to i ja rozpoczne Nowy cykl i nowe starania

Anna25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego