X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kolejny Cykl na straty??
Odpowiedz

Kolejny Cykl na straty??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bylam wczoraj u lekarza bo mialam wyznaczona wizyte jestem w 24 dniu cyklu a cykle mam 30 dniowe. Wiem ze jest za wczesnie zeby bylo cos jeszcze widac na Usg nie poszlam na wizyte w sprawie ciazy tylko tak na kontrole, ale jestem ciekawa czy skoro lekarka nic nie widziala to na 100% ciazy nie ma ? Czy moze byc taka sytuacja ze poprostu przez to ze jest za wczesnie to nic nie dostrzegla a szansa na ciaze jeszcze jest?

    Zobaczcie na moj wykres . Co myslicie?
    http

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 15:24

    Anna25
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie jest za wczesnie..ja bylam 5 dni po terminie @ I nawet nie chciala usg robic bo powiedziala ze I tak nic nie bedzie widac.

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzylaam na wykres ladnie tempka rosnie:))))) powodzena

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie pytalam w sumie o ciaze tzn zapytalam czy jesli sie udalo czy cos zobaczy cokolwiek ;) mowila ze za wczesnie i po badaniu mowila ze nic nie widac no zobaczymy bo wlasnie tez pokazywalam jej wykres i mowila ze bardzo ladny ale jak sie zakonczy zobaczymy za kilka dni. Jedynym objawem przed miesiaczkowym sa obolałe piersi wiec troche sie martwie ze dostane okres choc piersi mnie bola juz od tamtego wtorku czyli tydzien. Zobaczymy moze sie uda;)

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w 23dc i gin widział tylko ciałko żółte i pogrubione endometrium. Myślę, że to stanowczo za wcześnie:)

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella no ale cos tam jednak zobaczyl a u mnie nic konkretnego ale sie okaze za kilka dni ;)

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ i tak przylazła więc wiem tylko, że miałam owulację;] Trzymam kciuki:)

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha nie dziekuje;)

    Anna25
  • Anitkaa Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że za wcześnie :) Trzymam kciuki! U mnie dziś pierwszy dzień nowego cyklu i kolejne starania :)

    relgsg182ytgttos.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może skończy się dobrze a jak nie to i ja rozpoczne Nowy cykl i nowe starania

    Anna25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ