X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Komu test najpozniej pokazal 2 kreski?
Odpowiedz

Komu test najpozniej pokazal 2 kreski?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie, komu test pokazał 2 kreseczki dopiero po terminie miesiączki?Bo tak patrząc na forum to pozytywy są już od 10-12 dpo i tak się zastanawiam która była w ciąży lub jest a test był pozytywny pózniej? Ja mam cykle 35 dniowe, dzisiaj jest juz 37dc okresu brak, testy nadal negatywne...

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Jak w temacie, komu test pokazał 2 kreseczki dopiero po terminie miesiączki?Bo tak patrząc na forum to pozytywy są już od 10-12 dpo i tak się zastanawiam która była w ciąży lub jest a test był pozytywny pózniej? Ja mam cykle 35 dniowe, dzisiaj jest juz 37dc okresu brak, testy nadal negatywne...
    To ilu dniowy masz cykl zależy od tego kiedy miałaś ovu.
    Mi najpóźniej test wyszedł 13 dpo.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl mam 35 dniowy, owulacja byla 20 dnia cyklu

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Cykl mam 35 dniowy, owulacja byla 20 dnia cyklu
    Nie rozumiesz chyba do końca. Stała jest faza lutealna. Jeśli wiesz ze ovu byla 20dc to do tego dodajesz długość fazy lutealnej i masz datę spodziewanej miesiączki. W jaki sposób potwierdzasz ovu? Miałaś monitoring?
    Jeśli Twoja fl ma 15 dni to faktycznie ten cykl powinien być 35 dniowy. Ale pierwsza faza jest ruchoma i najczęściej jeśli nie ma ciąży a @ nie przychodzi o czasie to albo cykl bezowulacyjny albo ovu się przesunęła ;)
    Jeśli jesteś 17 dpo to testy powinny coś pokazać. Jeśli chcesz mieć pewność idź na betę.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie rozumiesz chyba do końca. Stała jest faza lutealna. Jeśli wiesz ze ovu byla 20dc to do tego dodajesz długość fazy lutealnej i masz datę spodziewanej miesiączki. W jaki sposób potwierdzasz ovu? Miałaś monitoring?
    Jeśli Twoja fl ma 15 dni to faktycznie ten cykl powinien być 35 dniowy. Ale pierwsza faza jest ruchoma i najczęściej jeśli nie ma ciąży a @ nie przychodzi o czasie to albo cykl bezowulacyjny albo ovu się przesunęła ;)
    Jeśli jesteś 17 dpo to testy powinny coś pokazać. Jeśli chcesz mieć pewność idź na betę.
    Dokładnie. Mi ten cykl śmierdzi bezowulacyjnym.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Cykl mam 35 dniowy, owulacja byla 20 dnia cyklu
    U mnie tezt wyszedl pozytywny 11dpo przy 35 dniowych cyklach.
    12dpo test jest wiarygodny.

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Cykl mam 35 dniowy, owulacja byla 20 dnia cyklu

    Na moje oko owulacji nie bylo. A 20sc na pewno nie bylo. Nic żaden objaw o tym nie świadczy. Temperatura na tym samem poziomie, czasem lekko spada ale potem nic sie nie dzieje... a pozytywne testy wychodziły Ci dopiero po 20dc, wiec nijak nie pasuje...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 27 listopada 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam monitoringu cyklu, a wiec nie mam pewnosci, ze alurat tego dnia byla owulacja

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 28 listopada 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym miesiacu mialam straszne bole owulacyjne, a wiec jest to jakis objaw ,ze jednak owulacja byla?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    w tym miesiacu mialam straszne bole owulacyjne, a wiec jest to jakis objaw ,ze jednak owulacja byla?
    Niestety nie. Jeśli miałaś ovu to może zrób progesteron. Może tu jest problem bo temp po tym bólu nie podskoczyla jakoś fajnie. Teraz trochę niby ale wykres jest raczej mało czytelny.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tego 31 dc byla ovu? Nie wiem. Jakieś hormony bym jednak zrobiła i monitoring jeśli wszystkie wykresy tak wyglądają ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ _Hope_ : wczoraj bylam u ginekologa na wynikach moich badan hormonalnych,
    hormony w normie , nie ma jakichkolwiek zastrzezen, mialam rownize pobrana krew na badania bety... jutro wyniki,
    podbrzusze I jajniki dalej mnie bola :( mam nadziej,ze sie udalo, ale zas z drugiej strony bardzo sie boje,ze jedank nie

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    @ _Hope_ : wczoraj bylam u ginekologa na wynikach moich badan hormonalnych,
    hormony w normie , nie ma jakichkolwiek zastrzezen, mialam rownize pobrana krew na badania bety... jutro wyniki,
    podbrzusze I jajniki dalej mnie bola :( mam nadziej,ze sie udalo, ale zas z drugiej strony bardzo sie boje,ze jedank nie
    A jakiego masz proga?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka patrząc na Twój wykres to prędzej bym obstawiala owulcje w 32dc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ