Forum W oczekiwaniu na testowanie komu test najpózniej pokazał 2 kreski?
Odpowiedz

komu test najpózniej pokazał 2 kreski?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2019, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, korzystałyście może z takiego testu:

https://www.e-zikoapteka.pl/test-ciazowy-hcg-premium-plytkowy-ducenti-1-sztuka.html

jakieś opinie? czemu jest taki tani?

• Magda_Lena0801 Przyjaciółka

Wysłany: 25 kwietnia 2019, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ich nie używałam. Używam teraz z allegro i właśnie mi się kończą. Owulacyjne też mam z allegro i pierwszy cykl starań robiłam go dzień w dzień o tej samej godzinie (rozbieżność była minimalna do max 5 minut) i nigdy nie wyszła mi kreska ciemniejsza niż kontrolna, a owulacja była (potwierdzona u ginekologa). Robiłam też owulacyjny mi z rossmanna to pokazywały wyraźną kreskę taka jak kontrolna lub ciemniejsza, ale... Parę dni przed okresem i nie, nie był to zwiastun ciąży. Od tamtej pory trochę przestałam ufać testom owulacyjnym, chociaż wczoraj zrobiłam jednego, bo nakręciłam sie, że w tym cyklu się udało (sytuacja opisana w temacie: "pierwsze objawy") i oczywiście, nawet cienia cienia cienia nie było :)
    A więc podbijam. Które testy są niedrogie i wychodzą wiarygodnie? :)

Staramy się...

7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ