X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie komu test najpózniej pokazał 2 kreski?
Odpowiedz

komu test najpózniej pokazał 2 kreski?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, korzystałyście może z takiego testu:

    https://www.e-zikoapteka.pl/test-ciazowy-hcg-premium-plytkowy-ducenti-1-sztuka.html


    jakieś opinie? czemu jest taki tani?

  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ich nie używałam. Używam teraz z allegro i właśnie mi się kończą. Owulacyjne też mam z allegro i pierwszy cykl starań robiłam go dzień w dzień o tej samej godzinie (rozbieżność była minimalna do max 5 minut) i nigdy nie wyszła mi kreska ciemniejsza niż kontrolna, a owulacja była (potwierdzona u ginekologa). Robiłam też owulacyjny mi z rossmanna to pokazywały wyraźną kreskę taka jak kontrolna lub ciemniejsza, ale... Parę dni przed okresem i nie, nie był to zwiastun ciąży. Od tamtej pory trochę przestałam ufać testom owulacyjnym, chociaż wczoraj zrobiłam jednego, bo nakręciłam sie, że w tym cyklu się udało (sytuacja opisana w temacie: "pierwsze objawy") i oczywiście, nawet cienia cienia cienia nie było :)
    A więc podbijam. Które testy są niedrogie i wychodzą wiarygodnie? :)

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ