X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kreska widoczna pod światło
Odpowiedz

Kreska widoczna pod światło

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pytajaca1987 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tu po raz pierwszy, chciałabym się przywiać i zadać pytanie.
    Dwa dni przed okresem uprawiałam seks bez zabezpieczenia, jednak facet nie skończył. Dwa dni później dostałam miesiączki (trwała raptem dwa dni). Obecnie okres spóźnia mi się o 4 dni.
    Wczoraj wieczorem wykonałam test. Z godzinę wcześniej wypiłam sporo płynów. Test wyszedł negatywny, brak było widocznej drugiej kreski, odłożyłam go. Po kilku godzinach znów na niego spojrzałam i jest "widoczna" druga kreska, ale tylko pod światło. Normalnie jej nie widać. Pod światło widać jakby zarys kreski. Czy któraś z Was tak miała? Czy druga kreska jest zawsze widoczna bo jest fabryczna?

  • pytajaca1987 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomóżcie proszę proszę proszę

  • pytajaca1987 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę pomóżcie bo oszaleję :) Nie mam jak zrobić dzisiaj drugiego testu bo apteki w okolicy są zamknięte...

  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 11 lipca 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytajaca1987 wrote:
    Proszę pomóżcie bo oszaleję :) Nie mam jak zrobić dzisiaj drugiego testu bo apteki w okolicy są zamknięte...

    To miejsce testowe
    Nie jesteś w ciąży

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ