X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Krwawienie
Odpowiedz

Krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kokardka11 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 października 2023, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    26 wrzesnia dostalam okres. 1 października uprawialiśmy seks z chłopakiem i doszło do wytrysku (okres nadal mialam, koncowkę). Okres nadal mialam przez jeden dzień a później przez 2 dni nic. Po 2 dniach po stosunku znowu zaczęłam krwawić i trwało to 3 dni.
    Dziś mamy 11 października i zaobserowalam krew. Nie jest jej dużo ani mało. Byl nawet skrzep.

    Czy wiecie co to może być? Czy mogę być w ciąży? Jeśli tak to kiedy wykonać test?
    Ps. Nie mam bólów brzucha itd. Może tylko odrobinę tkliwe piersi przy dotyku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2023, 00:05

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 12 października 2023, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogą to być po prostu zaburzenia hormonalne. Ja miałam podobnie i u Mnie krwawienie trwało 15 dni, właśnie z takimi przerwami, pięć dni normalnego krwawienia, jeden dzień przerwy,znowu plamienie, krwawienie i tak na przemian przez dwa tygodnie. Lekarz powiedział,że to zaburzenia hormonalne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ