X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

Krwawienie implantacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny.
    Mam pytanie. Wczoraj czyli 9dpo zauważyłam na papierze trochę jasnej czerwonej krwi. Myślałam,że @ sie rozkręca ale później czysto... dzisiaj sprawdzałam w środku sluz zabarwiony na jasny brąz,a na zewnątrz nic. Do okresu 3 dni...Do tego czuję lekki bol brzucha, temperatura pod pachą 36,9, w pochwie 37,8. Bardzo bym chciała żeby to była implantacja :) A Wy jak myślicie? Miała tak któraś?

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno powiedzieć. Może to być implantacja, ale równie dobrze może to być @. Mierzysz temp. Codziennie, czy to twój jednorazowy pomiar? Poczekaj do terminu @ I jeśli krwawienie się nie pojawi, wykonaj test ciążowy.

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze codziennie.Wczoraj miałam spadek o 5 kresek. Dodam że to krwawienie zdarzyło mi się pierwszy raz...

  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w pierwszej ciąży krwawienie, na drugi dzien plamienie implantacyjne.

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 6 lutego 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że u mnie też będzie to ciąża ;)

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 6 lutego 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie życzę pozytywnego testu :)

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 7 lutego 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie ;) u mnie na razie negatywny :(

  • Seatel Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,nie wiem czy w tym miejscu pisze co powinnam,ale moja sytuacja wygląda tak: mam cykle 30-31 dniowe, 28 stycznia powinnam mieć @, w nocy z czwartku na piątek miałam krwawienie, w sumie to takie jak w pierwszy dzień @, ale od piątku rana to już nie było krwi lecz brązowy śluz, z dnia na dzień aż do poniedziałku miałam takjakby rozowawy śluz. I teraz moje pytanie, czy to było plamienie? Czy możliwe ze jestem w ciąży? Dodam że dziś robiłam test i wyszedł niestety negatywny. Od paru dni mam zawroty głowy i delikatne bóle podbrzusza.

    Seatel
  • Seatel Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha pisząc czwartek miałam na myśli 28 stycznia

    Seatel
  • Kasiulek77 Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seatel no i jak się sprawa zakończyła finalnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka6841 wrote:
    Mam nadzieję, że u mnie też będzie to ciąża ;)
    Hej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam sie sprawa zakończyła?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admin to pierd

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 28 marca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, bardzo proszę, czy możecie zerknąć na mój wykres? Plamię już któryś dzień. pierwszego dnia jeszcze miałam dni płodne, potem już nie, pierwsze dni plamienia to była dosłownie kropla krwi, a dziś całą wkładkę ponrudziłam. to chyba za szybko na implantację?

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Rudaaa Przyjaciółka
    Postów: 110 53

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, porada potrzebna. Zawsze jak czytałam o krwawieniu implantacyjnym to była mowa o czerwonym zabarwieniu, różowy śluz itp. No to teraz napisze jak t wyglądało u mnie. Cykle 28-29 dni. Owulacja 14 dnia. 11 i 12 dnia po owulacji brązowy, brunatny śluz. No i teraz 2 dni cisza. Tzn Brązowy śluz zniknął. Nie ma też okresu, ale wszystko mnie boli jak na okres. Wrażenie że zaraz dostane okres tez mam i z tego powodu jestem w wc przynajmniej co godz. Czy tak mogła sie objawić implantacja? Czy taki kolor sluzu tez jest przypisywany do tego zjawiska? I czy to plamienie może trwać 2 dni? Dodam tylko że nie było to mocne plamienie. Śluz był przy podcieraniu się i dosłownie 3 kropki przez cały dzień na wkładce.

    34bwleb4kv6s3vm1.png
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie było brazowawe/ bordowe. Trwało ponad tydzień i było praktycznie tylko tak jakby w środku nic prawie nie leciało

    Marilyn27 lubi tę wiadomość

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 18 maja 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Bardzo Was proszę o radę bo sama nie wiem co mam otym myśleć. Sytuacje opisze od początku.
    Ostatnią miesiączkę miałam 23 kwietnia, cykle mam około 33 dniowe. Około 11 miałam owulacje, przytuliłam się z mężem w dni płodne. Wczoraj czuli 25dc zauważyłam biały śluz następnie lekko różowy, było go tylko troche. Wieczorem już był czerwony ale noe tak intensywnie jak przy miesiączce i nie było skrzepów. Dzisiaj od rana dalej czerwone plamienia. Okres powinnam dostać 26 maja.
    Czy to może być plamienie implantacyjne? Na test myśle ze jeszcze za wcześnie, a myśle tylko o tym czy to może być ciąża czy dzieje się coś złego ☹️
    Proszę dajcie znać czy któraś miała coś podobnego, ewentualnie czy wie co to może oznaczać?

    Ściskam Was mocno ❤️

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nic zlego nie moze sie dziac :) W takich sytuacjach trzeba czekac, az sytuacja sie rozwinie, tzn. co bedzie dalej.
    Ja plamienie mialam w tylko jednej z trzech ciaz i to w tej pierwszej. Bylam w prac, poszlam do toalety i zauwazylam na bieliznie kilka kropelek raczej brunatnej krwi. Wiedzialam co to moze byc. Bylam w szoku. Pozniej szlam za pol godziny sprawdzic znowu i juz nic wiecej nie bylo, tak samo pozniej.

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara dzięki za odpowiedz ❤️ Ja na wkładce nic nie mam tylko na papierze praktycznie za każdym razem jak idę siusiu. No nic zostaje mi czekać do dnia spodziewanej @. Raczej przed nie mam co testować?

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Joiie Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 maja 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Staramy się z moim o dzidzie. W tym cyklu zaniepokoiło mnie kilka rzeczy. Od 4 dnia przed @ mam zabarwiony na brązowo śluz. Na początku był prawie ze czarny na wkładce, teraz jest koloru kawy z mlekiem. Strasznie bolą mnie piersi i brodawki, na lewej mam strasznie dużo widocznych żył, na prawej troszkę mniej. Do kresu zostały 2 dni. Testowałam dzisiaj, wczoraj i dwa dni temu jednak cały czas negatywnie. Powinnam poczekać do dnia spodziewanej @? Specjalnie kupiłam testy digital z clearblue bo podobno wykrywają wcześniej ;/ a, jeszcze jedna rzecz. Ten brązowy śluz trwał przez dwa dni, dzisiaj już jest normalny przezroczysty. Co to może oznaczać? :/ byłam na badaniach hormonalnych miesiąc temu. Lekarz powiedział ze wszystko jest w normie

    Joiie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ