X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Krwawienie po owulacji
Odpowiedz

Krwawienie po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Saraxxxxxxx Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 marca 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam potrzebuje pomocy
    Mam cykle około 35 dniowe okres miałam od 1 do 7 lutego
    21 lutego pojawiły się dziwne plamienia (11 dni przed okresem)(blado różowy śluz z nitkami krwi ) trzy dni później tzn 24 lutego dostałam okres(chyba?) krwawienie było dziwne na początku z przerwami tzn było rano potem dopiero wieczorem 25 I 26 lutego krwawienie było bardzo silne plus bardzo duza ilość skrzepow ale nie było żadnego bólu brzucha I innych dolegliwości a przy innych okresach zawsze jest. Teraz jest 8 dzien okresu nie krwawię ale pojawia się identyczne plamienie jak przed okresem czyli nitki krwi w sluzie (bardzo mało) co to może oznaczać? To był okres czy jakieś inne krwawienie?Czy mogę na pewno wykluczyć ciążę? Proszę o pomoc

  • Saraxxxxxxx Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 marca 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam ze przez cały okres krwawienie występowało z przerwami oprócz czasu kiedy było bardzo nasilone

  • Ja.aiza Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 4 marca 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Już kilka miesięcy staramy się z mężem o dziecko.
    Mam długie cykle- 38-41 dni.
    Zrobiłam badania hormonalne i zmartwiło mnie wysokie LH.
    3 dnia cyklu LH 23,40 a FSH 6,79.
    Wyszedł mi też podwyższony testosteron 50,90.
    Co uważacie ? Martwię się, że to moja wina i nigdy nie zajdę w ciąże. Niedługo kończę 34 lata wiec najmłodsza już nie jestem, a bardzo chciałabym już mieć dziecko:(

  • Talalalaaa Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 6 marca 2022, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mojej opinii konieczna jest konsultacja gin-endo - lh masz faktycznie wysokie jak na fazę folikularną

  • Ana94 Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 20 marca 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saraxxxxxxx wrote:
    Witam potrzebuje pomocy
    Mam cykle około 35 dniowe okres miałam od 1 do 7 lutego
    21 lutego pojawiły się dziwne plamienia (11 dni przed okresem)(blado różowy śluz z nitkami krwi ) trzy dni później tzn 24 lutego dostałam okres(chyba?) krwawienie było dziwne na początku z przerwami tzn było rano potem dopiero wieczorem 25 I 26 lutego krwawienie było bardzo silne plus bardzo duza ilość skrzepow ale nie było żadnego bólu brzucha I innych dolegliwości a przy innych okresach zawsze jest. Teraz jest 8 dzien okresu nie krwawię ale pojawia się identyczne plamienie jak przed okresem czyli nitki krwi w sluzie (bardzo mało) co to może oznaczać? To był okres czy jakieś inne krwawienie?Czy mogę na pewno wykluczyć ciążę? Proszę o pomoc

    Hej czy wyjaśniło się u Ciebie skad te krwawienia .??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ