Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto będzie testował w tym tygodniu ?
Odpowiedz

Kto będzie testował w tym tygodniu ?

Oceń ten wątek:
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi staraczko :( ale tzreba myśleć pozytywnie :)

    U mnie dziś 25 dc ,temperatura 37,23 ,w krzyżu mnie boli niesamowicie i lewy jajnik też pobolewa..tak dziwnie...jakby ból taki tępy,palący...sama nie wiem jak to opisać...ale z tymi plecami to miewam tak przed
    przyjściem @ ,więc nie nastawiam się zbyt na cud tym razem :) ale kto wie ;)

    relg2n0abn31771x.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasminku trzymam kciuki zeby jednak to był cud tym razem :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasminku ale masz piękną wysoką temp :) trzymam kciuki żeby jednak to była ciąża :)

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin ja też miałam takie objawy kiedy zafasolkowałam, a nie wiedziałam o tym, życzę Ci dwóch kreseczek. za wszystkie staraczki mocno trzymam kciuki z nadzieją, że szybciutko poszerzą grono ciężarówek:)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    no ja tez oczywiscie trzymam kciuki :) Mala kiedy chcialas testowac?? jutro??

    tak jutro zamiezam testowac bedzie to moj 35dc :) oliel mnie wredna @ nie wyprzedzi :( w czoraj tem mialam ladna bo az 36,91 a dzis znow troszke spadla na 36,89 wiec zobaczymy jutro jaka bedzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmin tez ja tez trzymam kciuki zeby sie udalo :) a temp masz naprawde piekna moja az tak nie wzrasta. Wiec wydaje mi sie ze ci sie udalo :)

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj tam Mala roznica o 0,02 to nic :)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja cały czas trzymam kciuki za was wszystkie,bardzo mi sie podoba to forum i będę z wami na dobre i złe :)

    ja testuje 10 września

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) byłoby cudownie gdyby się udało,czego Wam również wszystkim testującym,starającym życzę :)

    ale ja u siebie podchodze do tego trochę sceptycznie...tyle razy już sie rozczarowałam a to mimo wszystko boli :(

    relg2n0abn31771x.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasminku to amsz takie podejście jak ja, tez zawsze patrze z pesymizmem i powtarzam sobie " czemu miałoby sie teraz udac skoro tyle razy sie nie udało ? " a jednak @ i tak jest rozczarowaniem

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    jasminku to amsz takie podejście jak ja, tez zawsze patrze z pesymizmem i powtarzam sobie " czemu miałoby sie teraz udac skoro tyle razy sie nie udało ? " a jednak @ i tak jest rozczarowaniem

    dokładnie...wpadam wtedy w czarną rozpacz...i pierwszy dzień cyklu = nie podchodź do mnie :D

    relg2n0abn31771x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mam dziewcznki :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda z nas tak ma :)

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia wrote:
    dziewczynki ja cały czas trzymam kciuki za was wszystkie,bardzo mi sie podoba to forum i będę z wami na dobre i złe :)

    ja testuje 10 września

    Misia to testujemy podobnie ja zamierzam ok. 9 września:) trzymam za nas kciuki i modle się cichutko...oczywiście reszcie dziewczynek też życzę szczęścia przy testowaniu, to już tuz tuż:)

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nina a ja już mam stracha,a dopiero co tempka podskoczyła,mam nadzieje,ze juz nie spadnie :) a w 7dfl rozbie progesteron i zobaczymy mój pierwszy w zyciu ehh... nina to jestesmy juz dwie razem raźniej :)

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej, żeby nam obu się tym razem poszczęściło!! miałabym super prezent na drugą rocznicę ślubu:)

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczeta siedze teraz w pracy i czuje sie fatalnie kreci mi sie lekko w glowie, i muli mnie po zoladku niewiem czy to z nerwow. Niewiem jak wytrzymam do konca :-(

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, a czym tak się denerwujesz? nie ma co się stresować kochana, to nigdy nie pomaga, kiedy testujesz? jakoś na dniach chyba?

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który dokladnie masz dzis dc? kiedy @ ma byc? postaraj sie nie stresować

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 29 sierpnia 2012, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mierzę temp dopiero pierwszy cykl, więc jestem nowicjuszką, i mam pytanie, czy jednodniowy spadek temperatury, gdyby oczywiscie niebiosa mi sprzyjały, może pojawić sie 4 dn po owulacji i świadczyć o ciąży?? pobolewa mnie brzuch jak przed okresem od kilku dni i mam w sercu nadzieję..jak myślicie?testuję dopiero w sobotę...

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ