X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kto pomoże?
Odpowiedz

kto pomoże?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 26 października 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem nowa i nie wiem nawet czy w odpowiednim miejscu o tym piszę z góry jak coś przepraszam.
    Bardzo was proszę o pomoc albo przynajmniej podpowiedz co się ze mną dzieje.
    Więc tak mam pcos moje cykle trwają ok 45 dni ostatnio miesiączkę mialam 13 września na usg byłam 5 października i lekarz potwierdził ze pojawił mi się pęcherzyk ale nie był to tzw. monitoring podkreślę, że pęcherzyk płodny praktycznie mi się nigdy nie pojawiał. 9 ,10 października wyszły mi testy owulacyjne później już nie wychodziły. Odkąd niby miałam tą owulację nie miałam tzw. suchych dni cały czas czułam że mam tam wilgotno. Od jakiegoś tygodnia niezbyt dobrze się czuje często jest mi niedobrze i bardzo boli mnie głowa zgoniłam to na pogodę. W czwartek coś mnie tknęło i nie wiem dlaczego zrobiłam test owulacyjny wyszły dwie bardzo mocne dwie kreski w piątek tak samo i tak do dnia dzisiejszego się to utrzymuje. W piątek zauważyłam że pojawił mi się dosłownie śluz płodny wodnisty bardzo rozściągliwy do soboty wieczorem się taki utrzymywał. Od wczoraj bardzo bolą mnie jajniki aż mam trudności z oddawaniem moczu i śluz jest taki twarożkowy jak przy infekcji. W sobotę zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny. W środę powinnam dostać @ jeżeli nie dostanę to dzwonię do swojego gina bo nie mam zielonego pojęcia co się ze mną dzieję w tym cyklu aż mnie to niepokoi :( Czy wy też miałyście takie zawirowania i co o tym myślicie? Dlaczego te testy są cały czas pozytywne i ten śluz rozciągliwy pod koniec cyklu? Nigdy tak nie miałam :/
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za pomoc :(

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 28 października 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że przytulanie w dni płodne było??

    Justysia2111
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 października 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że tak :) codziennie puki był śluz ;)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 31 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia nie wariuj.u mnie dwa miesiace z rzedu testy lh byly pozytywne przez caly tydzien.to moze byc bardzo wysokie stezenie hormonu i dlatego tak dluga ci wychodza.
    ja mam dwa dni lepkiego sluzu a potem caly czas istna woda do samej miesiaczki. Dwa miesiace temu trafil mi sie na tydzien przed miesiaczka taki twarozkowaty.to nic zlego, jego konsystencja zmienoa soe w zaleznosci od stezenia progesteronu.raz mozesz miec twarozek innym razem bialawa wode.tak dlugo jak nie pieczw nie swedzi i brzydko nie pachnie jest wszystko dobrze.
    nie podoba mi sie, ze boli ci przy sikaniu.bole jajnikow to norma ale to moze faktycznie swoadczyc o infekcji.
    bylas u tego ginekologa? Co powiedzial?

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 31 października 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ginekologa nie byłam bo objawy że tak powiem mi przeszły. Bóle jak na miesiączkę się utrzymują, śluz się zmienił na wodnisto-białawy , okresu nadal brak. Test robiłam ponownie wczoraj i niestety negatyw :( Łudzę się że tą owulkę miałam za tym drugim razem kiedy mi testy wychodziły bo jednak @ jeszcze nie ma i z jakiegoś powodu się spóźnia.
    Powiem szczerze że powoli zaczynam wariować przez tyle lat to mam takie etapy raz sobie odpuszczam, za jakiś czas znowu się do tego wszystkiego przykładam później mam dość odpuszczam itd. ale myślę że tutaj dużo dziewczyn tak ma ;) Teraz mam etap świrowania ponieważ lekarz mi dał spore nadzieje.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam Kasiu u Ciebie się sytuacja rozwija? mam nadzieję, że pomyślnie :)
    pamiętaj grunt to spokój i cierpliwość :) wiem wiem, że łatwo mówić, ale cóż innego nam zostaje ;)

    Pozdrawiam

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 4 listopada 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okresu nadal brak więc myślę, że owulke miałam 42 dc dziś jest 53 dc. Więc czekam do @ mam nadzieje, że nie przyjdzie a jeżeli nie dostanę do poniedziałku to zrobię test. Ogólnie zaczeły boleć mnie piersi jak to przed okresem, szyjka jest wysoko i temp. ciała mam podwyższoną ok 37.
    Nadal czekam ale w tym cyklu wyjątkowo długo....

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuksy żeby jednak @ nie przyszła. Powodzonka! :)

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)
    Też trzymam kciuki żeby nie przyszła ;)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ