Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 9 grudnia?
Odpowiedz

Kto testuje 9 grudnia?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 06:28

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Nadine Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować 9 grudnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 9 grudnia:) Co prawda zrobiłam to dzis ale to było głupie i bezsensu;)

  • Nadine Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest nas 3:)

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię betę 9 lub 10 grudnia jeśli wytrzymam :)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli nie dostanę okresu, to pewnie powtórzę test 9 grudnia, ale raczej nastawiam się, że @ się pojawi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ