X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kto testuje w niedziele 13 lipca?
Odpowiedz

kto testuje w niedziele 13 lipca?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlie20 gratuluje =)
    Rudoslawa zycze jutro dwoch kreseczek
    Tez bede testowac,ale dopiero za jakies 9dni.

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 14 lipca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Capucino- ja nie ufam testom Pepino, mi zawsze wychodzi na nich druga jasna kreseczka a ciąży nie ma. Jednak jak jest w Twoim przypadku nie wiem. Zrób test jutro jeśli kreska ciemnieje super. Albo zrób betę. Życzę, żeby Ciebie test nie oszukał <3

    dxomcwa16q3sloop.png
  • smerfetka0504 Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 15 lipca 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wczorajszej wizycie u gina i zleconym bhcg okazało się , że to 4 tydzień :) więc udało się :))

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje =)

  • smerfetka0504 Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :)

  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również gratuluję zafasolkowanym.
    Capucino jak tam? Nie widać Twojego wyjeesu, testowałaś jeszcze raz? Bladzioch się wzmocnił?

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testuje któraś w okolicach 26 lipca? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 6 dni jesli @ sie nie pokarze, a jesli bedzie negatyw to wtedy tak tak ty 26 lub 27 =)

  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna - Witaj :) - Ja mam zamiar testować w okolicach 26/07 :)
    zatestujemy razem?

    Zafasolkowanym - gratuluję!

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 życzę by pierwszy test pokazał 2 kreski. :)
    Emiliada 26 wybieram się ma betę. Trzymam kciuki za Ciebie i oby się u nas zazieleniło. :) Testujemy razem. :)

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja dołączam do tych testujących 26 lipca - wtedy mam termin @.

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Coraz nas więcej :) - nawet na późniejszy termin :)
    Od razu raźniej.
    nie wiem, jak Wam - ale mi się bardzo niecierpliwi :( i przy 5 cyklu starań mam jakieś nikłe nadzieje ... Eh .
    tak bardzo chciałabym się miło zaskoczyć :)
    Czujecie coś? ja mam tylko pobolewanie jajników i ćmiący ból krzyża... ale tak mam co miesiąc i co cykl.

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna - Oby było zielono :)
    U każdej z nas :)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna zycze tobie tego samego =) Mi sie tez juz bardzo niecierpliwi Emiliada, i tak co miesiac :/ Ale tak juz jest,jak sie o czyms ciagle mysli, to zawsze czas mija pomalu :/ Ja mam dlugie cykle, nieraz po 38 dni,to dopiero mi sie dluzy =) Musimy sie uzbroic w cierpliwosc..i tak nad tym nie myslec,to szybciej nam zleci.. wiem wiem.. to wlasnie najtrudniejsze :/ Zycze wam milego i slonecznego popoludnia ;)

    MalaCzarna, Emiliada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam żadnych objawów, bo u mnie dopiero 15 dc. Owu była 12 dc, więc jeszcze zagnieżdżenia nie było, jeśli w ogóle będzie (oby,oby,oby!!!). ;)

    Jak testujecie? Ja wybieram się na betę, nie ufam sikanym. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 20:23

  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna - ja siknę :) - tak sobie myślę, że na betę postawię, jak mi sikaniec nie da pewności całkowitej, że albo coś jest albo nie :)
    Aga241 - masz to co ja. :) ja mam strasznie nieregularne cykle... bo od urodzenia Córki w 19 tc - to wahają mi się od 31-38 dni... :/ zazdroszczę tym, co mają jak w zegarku 28 i basta! :)
    teraz byłam chora, więc sądzę, że nici... eh. Miałam zapalenie krtani, od czasu do czasu mnie gorączka męczyła.. także nie sądzę, żeby ten cykl był mój.
    Ale trzymam kciuki za nas wszystkie! :)
    76473esp8ywk6zm.gif

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie.. te co maja co 28 dni nie musza tyle co my czekac :/ cak bum okres i nastepny cykl..a my czekamy i czekamy az wkoncu i tak zawita @.. ale kiedys w koncu sie musi udac ! :D Jak narazie tez nie mam zadnych objawow.. ale przy pierwszej ciazy tez nie mialam az do 7 tygodnia ciazy. Wszystko mozliwe, kazda z nas jest inna =) Czekam na wasze pozytywne testy,abym mogla kazdej z was gratulowac <3 =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zanim zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne miałam cykle 29-35 dniowe. Po tym, gdy przestałam brać mam tak 28-30 dniowe, a tu ten cykl nagle 26 dniowy (chyba, a przynajmniej na to wychodzi, bo owu była 12 dc). Czyli u mnie pomimo tego, że raczej krótkie, to i tak wielka niewiadoma...

  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 18 lipca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna, w sumie fajnie :) ja na owy czekam 3 tygodnie :/ ehh a tak, ledwo skończy się plamienie - i pyk :) - można zacząć starania.
    A jak sprawdzacie owu? Robicie monitoring? czy testy?
    Ja niestety nie wiem nigdy (nie czuję, nie potrafię dobrze zinterpretować testu ani temperatury), kiedy miałam owu - przeliczam dopiero na koniec cyklu :P

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh... A u mnie nie wiadomo czy była owu. Za mały skok temperatury. :(

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ