X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Moja kochana przypominajka ;) A jest sens żebym robiła jeśli poszłabym pojutrze a nie jutro?

    Ja cię tutaj przypilnuje !!!! A czy 7 czy 8 to bez znaczenia.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann masz jutro wizytę?czy mają z labu dzwonić jak wyjdą kiepskie wyniki

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja cię tutaj przypilnuje !!!! A czy 7 czy 8 to bez znaczenia.

    To potrzymam nas w niepewności do soboty, bo bardziej mi pasuje wtedy iść ;) Ale i tak cudów nie będzie, obstawiam że będzie podobnie do poprzedniego razu bo i czuje się podobnie. Dziś mi tylko cały dzień mdło, jakby na żołądku coś usiadło i uczucie gorąca w ustach i nosie jakbym miała się zaraz rozchorować :/ ale tempka pod pachą 36,8 więc na razie chyba spoko.
    A Ty jak się czujesz? Swędzenie ustało?

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    To potrzymam nas w niepewności do soboty, bo bardziej mi pasuje wtedy iść ;) Ale i tak cudów nie będzie, obstawiam że będzie podobnie do poprzedniego razu bo i czuje się podobnie. Dziś mi tylko cały dzień mdło, jakby na żołądku coś usiadło i uczucie gorąca w ustach i nosie jakbym miała się zaraz rozchorować :/ ale tempka pod pachą 36,8 więc na razie chyba spoko.
    A Ty jak się czujesz? Swędzenie ustało?
    Nawet lepszy wychodzi poziom prog w 8 dpo.
    Wit. C pomoże albo fasolek daje znać ;)
    A ja dalej ból brzucha jak na @ choć zawsze je miałam tydz przed @ a teraz jak nawet sobie pomyślę że z takimi bólami chodzić jeszcze 3 tyg to się odechciewa.
    Sutki dalej swędza i doszedł ból piersi chyba to wina wysokiego estradiolu

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Nawet lepszy wychodzi poziom prog w 8 dpo.
    Wit. C pomoże albo fasolek daje znać ;)
    A ja dalej ból brzucha jak na @ choć zawsze je miałam tydz przed @ a teraz jak nawet sobie pomyślę że z takimi bólami chodzić jeszcze 3 tyg to się odechciewa.
    Sutki dalej swędza i doszedł ból piersi chyba to wina wysokiego estradiolu

    Nieee za piękne by było, żeby fasolka i za wcześnie ;) wydaje mi się, że coś mnie chciałoby rozłożyć bo wczoraj przemarzłam troszkę wieczorem, ale że jestem nafaszerowana witaminami itp. to organizm pewnie walczy jak może :)
    A czemu aż 3 tygodnie?
    Mnie też dziś zaczęły boleć piersi ale tylko przy dotyku od spodu, a tak to zwiędnięte jak zawsze :P
    Mam pytanie z innej beczki, bo skoro my hybrydomaniaczki :D to może używasz stylografu? Myslę, czy sobie nie nabyć tego cudeńka i może wiesz czy fajne to jak się wydaje?

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, jesli wyjda pozytywy to beda dzwonic ze mam przyjechac po recepte. Oby bylo wszystko ok. Jesli nie zadzwonia do tego czasu to po pogrzebie sama do nich przekrece i jak cos to postaram sie na pn umowic nas na badanie nasienia. Nie ma co tracic czasu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli w sobote ok 18 wzielam zastrzyk z pregnylu to kiedy kiedy zakladac ze nastapila owulacja?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja 3 tyg bo od ovu do @ to 2 tyg a później @ więc zejdzie 3 tyg w bólach ehhh
    A ty to siostra bliźniaczka ? Bo wczoraj nad nim wisiałam chciałam kupiç bo fajny bajer ;) ja zachciewna więc i tak kupię hahahha

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann oby nie dzwonili!!! Ovu po prygnalu następuje od 24 do 48 godz od podania a również może nastąpić po 2h z naturalnego piku lh
    Ale najczęściej 34-38h ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Maja 3 tyg bo od ovu do @ to 2 tyg a później @ więc zejdzie 3 tyg w bólach ehhh
    A ty to siostra bliźniaczka ? Bo wczoraj nad nim wisiałam chciałam kupiç bo fajny bajer ;) ja zachciewna więc i tak kupię hahahha

    Hahaha to mnie teraz rozbawiłaś :D No ja właśnie teraz nad tym dumam i też chyba nabędę, bo im dłużej patrzę tym bardziej mówi do mnie "kup mnie" :P
    Aaa no to wszystko jasne, no tak przecież mówiłaś, że cię boli, o ja głupia :P
    Ale jak fasolka będzie, to wszystko wynagrodzi :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wytrzymam do niedzieli, zatestuje jutro. Od 6po mam drugą jasną kreske na teście owu i tak się jednak lekko nakręciłam. Do tego dziś miałam takiego nerwa, że pożarłabym żywcem. Wygląda to na pms bo raczej objawów ciążt nie mam ale te testy owu...

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Hahaha to mnie teraz rozbawiłaś :D No ja właśnie teraz nad tym dumam i też chyba nabędę, bo im dłużej patrzę tym bardziej mówi do mnie "kup mnie" :P
    Aaa no to wszystko jasne, no tak przecież mówiłaś, że cię boli, o ja głupia :P
    Ale jak fasolka będzie, to wszystko wynagrodzi :)
    Teraz czekam na paczkę z Indigo ♡ a te cacko też do mnie mówiło "kup mnie " więc żałować sobie nie będę ;)
    Tylko nie głupia!!!! Coś ty ... mądra blondynka :D a jak jest odrost na głowie to znaczy mózg się broni hahahaha
    Druga moja namiętność to szpilki i mam zakaz ich brania na wycieczkę. Dobrze że nikt mnie tam nie zna bo bedzę się czuć jak naga hihi

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymam do niedzieli, zatestuje jutro. Od 6po mam drugą jasną kreske na teście owu i tak się jednak lekko nakręciłam. Do tego dziś miałam takiego nerwa, że pożarłabym żywcem. Wygląda to na pms bo raczej objawów ciążt nie mam ale te testy owu...
    Ja bym poczekała do 10 dpo ale kto kobiecie odmówi jak szaleć to szaleć.
    Mnie brońcie od testowania wcześniej!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bylam dzisiaj u gin, taka jaks wyszlam podbudowana.
    Powiedziala ze da mi lutke na ten progesteron. Chociaz uwaza ze 11, to nie tak bardzo malo, ale recepte dostalam;-)
    i tu pytanie do tych z Was, ktore biora- mi kazala od drugiego dnia po owu brac przez 10 dni, tez tak bierzecie? I tez dowcipnie? nie wiem dlaczego, ale cos mi sie ubzduralo, ze lutka jest pod jezyk;-)

    No a poza tym, to dzis dopiero 10dc, a pecherzyk juz 19mm i rozciagliwy slu przy szyjce, wiec mamy ostro dzialac, bo chyba szybka owu bedzie.

    Co do endometrium to nie wiem ile ma mm, ale powiedziala ze jest ladne, trojwarstwowe. Na wszelki wypadek popijam jednak czerwone winko;-)

    Buziole Wam zostawiam i lece wykorzystac M ;-)

    Bocianiątko, Maja84, E_w_c_i_a, KateHawke lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam 13 dzien od podania pregnylu. Wiec od owulacji to bedzie gdzies 11 dzien. Kusi mnie..

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teraz czekam na paczkę z Indigo ♡ a te cacko też do mnie mówiło "kup mnie " więc żałować sobie nie będę ;)
    Tylko nie głupia!!!! Coś ty ... mądra blondynka :D a jak jest odrost na głowie to znaczy mózg się broni hahahaha
    Druga moja namiętność to szpilki i mam zakaz ich brania na wycieczkę. Dobrze że nikt mnie tam nie zna bo bedzę się czuć jak naga hihi

    Hahahahaha :) Wszystko się zgadza! Blond jest i odrost też jest ;) Znaczy, że mózg jeszcze walczy ufff :P
    Muszę spróbować indigo, ja jak na razie używam semilaca i neonail, ale właśnie o indigo też dużo słyszałam. To lecę też tam na przeszpiegi ;)
    Ja to ogólnie kocham buty. Nie mogę za często chodzić do sklepu z butami bo nigdy nie wyjdę bez jakiejś pary. Podobnie mam z torebkami :D
    A czemu masz zakaz? Bo dodatkową walizkę byś musiała wziąć? :P

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Ja jutro mam 13 dzien od podania pregnylu. Wiec od owulacji to bedzie gdzies 11 dzien. Kusi mnie..
    Możesz śmiało testować czasem bladzioch wychodzi:) choć w sobotę beta pewniejsza ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymam do niedzieli, zatestuje jutro. Od 6po mam drugą jasną kreske na teście owu i tak się jednak lekko nakręciłam. Do tego dziś miałam takiego nerwa, że pożarłabym żywcem. Wygląda to na pms bo raczej objawów ciążt nie mam ale te testy owu...
    U mnie też po owulacji są jaśniejsze kreski, wtedy test jest negatywny ;-) Więc owulacyjnymi nie ma się co nakrecać, mi nawet kilka razy wyszedł pozytywny około 8 dpo a pozniej znowu neg. nie wiem od czego to zależy :-)

    Więc zapewne i Ty masz negatywne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyn działajcie z partnerami <3 , no i oczywiście testujcie, liczę wkońcu na same plusiki :D

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Dziewczyny, nie wytrzymam do niedzieli, zatestuje jutro. Od 6po mam drugą jasną kreske na teście owu i tak się jednak lekko nakręciłam. Do tego dziś miałam takiego nerwa, że pożarłabym żywcem. Wygląda to na pms bo raczej objawów ciążt nie mam ale te testy owu...

    Testami owu się nie sugeruj. Jasna kreska to negatyw. U mnie cały cykl się ta druga kreska pokazuje a przed owu jest dopiero ciemna więc pozytyw. Raz też zrobiłam dzień przed @ bo się tyle naczytałam, że jak wyjdzie pozytyw to ciąża i była ciemna druga krecha ale ciąży nie było :(
    Ale testować możesz, a co! ;) Ja też sikam jak szalona za wcześniej niż powinnam, bo ja z tych niecierpliwych :P

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ