X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lekkie kłócie podbrzusza, 7dpo. Czy ktoś tak miał?
Odpowiedz

Lekkie kłócie podbrzusza, 7dpo. Czy ktoś tak miał?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 6 marca 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie jak to jest, na testowanie nie pora, człowiek na te dni czeka z niecierpliwością bo szaleje... teraz nagle kłocie brzucha, jajnika ?nie bolesne ale zauważone. czy któraś tak miała ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 18:34

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 6 marca 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest możliwe. Niestety nie pozostaje Ci nic innego jak jeszcze trochę zaczekać. Takie kłócia mogą zwiastować zagnieżdżenie jak również zbliżający się okres...

    CzekamyNaDrugie lubi tę wiadomość

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • OlaK Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 7 marca 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Dziewczyny wiecie jak to jest, na testowanie nie pora, człowiek na te dni czeka z niecierpliwością bo szaleje... teraz nagle kłocie brzucha, jajnika ?nie bolesne ale zauważone. czy któraś tak miała ?

    Mam podobnie jak Ty. Dzisiaj 9dpo, od wczoraj lekkie klucie/ciągnięcie w jajniku. Z mężem od 3 lat staramy się o dziecko i ciągle nic. Niestety ale musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na testowanie

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 7 marca 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja jestem 5 dpo i dziś popolewa mnie podbrzusze,jajnik daje o sobie znać raz jeden raz drugi i strasznie bolą plecy. Nie mogę usiedzieć w jednej pozycji przez dłuższy czas.
    Miała tak któraś z Was czy świruje? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2021, 21:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzień przed pozytynym testem czułam takie jakby "bulgotanie" w macicy :) trzymam za Was kciuki! :)

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 9 marca 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mnie kuly jajniki. Siusiam co chwila. Wczoraj przed wczoraj i przed przedwczoraj skurcze dwlikatne. W sobote gesty sluz i kulka kropel krwi. Codzien testuje i negatywne. Dzis godzine temu zrobilam test i deliaktna kreska. Za chowle znow zrobilam i niestety tak niewiem co myslec . Potem 3 i 4 widac ale slabiutko bardzo pod swiatlo. Mysle zeby niepic ze 2 godizny i zrobie znowu i zobaczymy

  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 9 marca 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Tez mnie kuly jajniki. Siusiam co chwila. Wczoraj przed wczoraj i przed przedwczoraj skurcze dwlikatne. W sobote gesty sluz i kulka kropel krwi. Codzien testuje i negatywne. Dzis godzine temu zrobilam test i deliaktna kreska. Za chowle znow zrobilam i niestety tak niewiem co myslec . Potem 3 i 4 widac ale slabiutko bardzo pod swiatlo. Mysle zeby niepic ze 2 godizny i zrobie znowu i zobaczymy
    Chyba najlepiej robić rano :)

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 9 marca 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiii wrote:
    Chyba najlepiej robić rano :)
    Przygotowane na jutro sa testy tez 🥰

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 15 marca 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja wczoraj 8dpo i tak mnie kłuło podbrzusze jakby ktoś szpilki wbijał normalnie masakra podskakiwalam na fotelu...dziś w ciągu dnia też kłucia ale mniejsze. Nie wiem co o tym myśleć, okres ma przyjść za 4-5 dni ale póki co nie ma objawów ani okresu ani ciąży...do tego temperetura nie napawa optymizmem :/

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ