X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • MałaMi_87 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 7 lipca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Nie zdążyłam dzisiaj na pobranie krwi...😪 Jak ja mam teraz obliczyć ile powinnam mieć jutro? Jak piątkowy miałam 85? Dzisiejszy powinien być minimum 160?

    Sprawdź sobie tutaj 😊
    https://plodnosc.pl/kalkulator-beta-hcg/

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Starania od 12/2018r.

    6cs ciąża biochemiczna (5t4d)

    Przerwa od 12.2019 do 03.2020
    Skierowanie na laparoskopie podejrzenie -niepłodność pierwotna, niedrożne jajowody

    Marzec 2020-Laparoskopia
    · uwolnienie zwrotów
    · jajowody poskręcane (naprawione)
    · udrożnienie jajowodów (oba jajowody udrożnione pod dużym ciśnieniem ale udało się)

    Nasze wyniki: dobre
    Walczymy dalej 💪😍
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba znalazłam książkę dla staraczek 😂😂😂

    https://www.empik.com/za-duzo-mysle-poradnik-dla-analizujacych-bez-konca-petitcollin-christel,p1222736270,ksiazka-p?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=ecom-dynamiczna-ksiazki&fbclid=IwAR23w5088oTFkIQnmSTkrm2iSDTuX8wwPeytgf8te9N8G6ASQIghuT_du3E

    moni05, szona, agge, Beti82, aeiouy, Karolina, Tele...79, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 23:15

    moni05, Karolina, agge, Malgonia, aeiouy, szona, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!

    Ja po weekendzie z dziecmi rodzenstwa - ledwo zyje po wizycie tych zywiolow!!! Dodatkowo mielismy rodzinnego grila u rodzicow - i weekend nam minal bardzo szybko, milo i rodzinnie.
    Jutro ide juz do pracy... na sama mysl o tym juz mnie odrzuca...

    Magdullino - nie boj sie! Oby testy nie klamaly bo ja tez widze te cienie:) trzymam kciuki za jutrzejsza bete!

    Izape- jak pokazalam mezowi Twoja sukienke to powiedzial: "o jaka ładna, tez naucz sie szyc" a ja mu na to: "kochanie to dar, sama nauka nic tu nie da". Takze wow!

    Malina, Sasanka- ja tez tak sie obkupilam na tych promocjach! Istne szalenstwo!

    Misiaaa - ja tam Cie podziwiam za walke i sile jaka masz w sobie! Wiem, ze czasem rozne rzeczy przychodza czlowiekowi do glowy - bo i ja je miewam- ale nie mysl juz tak o sobie 😚

    Foczko obiboczko - lez i odpoczywaj 😊

    Monika- pisalas kiedys o wizycie u immunologa, dalabys mi znac (moze byc na privie) jakie zlecil Ci badania?

    Maria - podeslalam Ci zaproszenie. Chcialabym dolaczyc do Was na fb, jezeli mnie przyjmiecie oczywiscie;)

    Magduullina, agge, Izape_91, szona, moni05, MonikA_89!, Sasanka55, Malinaa90, Mama_Zuzia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy, zapraszamy 💕💕

    aeiouy, MonikA_89!, szona, Sasanka55, Angelika1313, Ochmanka lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia- jak bedziesz miala wynik,to wpiszesz w kalkulatro wynik piatkowy i dzisiejszy i on Ci przeliczy przyrost

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny powiem Wam że myślałam że poukładałam sobie już wszystko pięknie w głowie ale dzisiaj jak byłam u rodziców spotkałam przyszłą bratową która jest w 4 miesiącu ciąży i po powrocie do domu pękłam.. szlakby to trafił..dół taki że aż brak mi słów.. mój M próbował mnie pocieszyć ale ja nie potrafię znaleźć sensu w bezsensie..co za cholerna niesprawiedliwość..powinnam właśnie patrzeć na 2 śpiące córeczki a tymczasem mogę sobie... popłakać :(

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia- strasznie to smutne. Nawet nie probuje wyobrazic sobie tego co czujesz. Tule Cie mocno. Życzę Ci,zeby zycie wynagrodziło Cie cudownym,zdrowym maluszkiem.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy, z badań zaleciła mi takie: albumina, ast, alt, ggtp, białko całkowite, bilirubina całk., Kreatynina, kwas moczowy, mocznik, potas, sód, test obciążenia glukozą + insulina 3pkt, TSH, ft3, Ft4, Wit B12, Wit D3, przeciwciała przeciwko transglutaminazie tkankowej IgA, całkowite IgA oraz APTT.
    Ogólnie sporo badań miałam już zrobionych, więc na pewno do każdego podchodzi indywidualnie. Jak pójdę w sierpniu na wizytę, to ma mi jeszcze zlecić komórki NK i coś tam jeszcze z autoagresji. Minęło za mało czasu od stymulacji, więc stwierdziła że najpierw sprawdzi czy coś innego nie jest problemem. Mi na wszystkie badaniach wypisała skierowanie internista z Luxmed. Lekarz rodzinny też powinien wypisać. Płaciłam tylko za tą transglutaminaze i krzywą (nie miałam w pakiecie insuliny więc robiłam całą w innym laboratorium). Reszta była na pakiet, więc zaoszczędziłam duuuużo złotówek 😄

    Misiaa, rozumiem cię doskonale. Często łapie się na tym, że myślę ile mój synek miałby już miesięcy :/ jeszcze jak widzę synka szwagierki, to mi serce pęka. Wychowywali by się razem, bo byłby tylko miesiąc różnicy między nimi. Co chwila się dowiaduję o kolejnej ciąży w rodzinie albo u znajomych. Ciężko wtedy o pozytywne myśli dotyczące własnych starań. Pojawia się złość na tą niesprawiedliwość, która nam się przytrafiła. Zamiast cieszyć się szczęściem bliskich to płaczę w poduszkę, że nam takie szczęście zostało odebrane. Ale jeśli kiedykolwiek chce tulić takiego bobasa to muszę wziąć się w garść i dalej szukać przyczyn niepowodzeń. Te wszystkie emocje są normalne, nic na nie nie poradzimy. Trzeba swoje wypłakać, otrzepać skrzydełka i walczyć dalej, bo jest o kogo walczyć! W końcu nam się uda! Musimy w to wierzyć 😘 Dobrze, że mamy forum. Możemy wymienić się doświadczeniami i dzięki temu porobić badania, na które nasi lekarze sami nie wpadną, a potem patrząc na wyniki stwierdzą, że jednak warto było je zrobić, bo już wiedzą jak leczyć :)
    Kochana, przesyłam Ci dużo pozytywnej energii 🍀🌈

    szona, aeiouy lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Kurczę dziewczyny powiem Wam że myślałam że poukładałam sobie już wszystko pięknie w głowie ale dzisiaj jak byłam u rodziców spotkałam przyszłą bratową która jest w 4 miesiącu ciąży i po powrocie do domu pękłam.. szlakby to trafił..dół taki że aż brak mi słów.. mój M próbował mnie pocieszyć ale ja nie potrafię znaleźć sensu w bezsensie..co za cholerna niesprawiedliwość..powinnam właśnie patrzeć na 2 śpiące córeczki a tymczasem mogę sobie... popłakać :(

    Jesteś niewyobrażalnie silną osobą. Nie mam pojecia dlaczego niektórych los tak okrutnie doświadcza, jest to dla mnie niepojęte. Ale bardzo gleboko wierzę, że to wszystko zostanie Wam wynagrodzone. Płacz, krzycz, pozwól sobie na wszystkie emocje, ale niech nadzieja Cię nigdy nie opuszcza. Nie mamy pojecia co nas jeszcze czeka, a limit tragedii wykorzystałeś już z nawiązką. To cholerne słońce wyjdzie w końcu zza chmur!!! Tak czuję.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. Jestescie kochane :* wypłakałam się i jest mi delikatnie lżej..
    Trzymam kciuki za jutrzejsze bety i testy!

    Magduullina, MonikA_89!, Ania_85_, Ochmanka lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Karolina Ekspertka
    Postów: 183 698

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Zuzia popieram bycie foczką obiboczką 😂 Tak trzymaj! Cieszę się, że już lepiej :)

    Szona oby szybko udało się pozbyć tego dziadostwa, żebyś w kolejnym cyklu mogła działać bez przeszkód! Chociaż może jeszcze ten cykl Cię zaskoczy ;)

    Izape suknia jest po prostu boska 😲😲 Szczena mi opadła z wrażenia! Kochana masz ogromny talent ❤️

    Sylwia kciuki za jutrzejszą betę ✊ ✊ I tak jak dziewczyny piszą - wynik z datą wrzuć w kalkulator i pokaże Ci, czy przyrost jest w normie.

    MoniKa toż to książka dla mnie! 😏 Bo nawet pomijając starania to ja wszystko zawsze analizuje i nie potrafię wyluzować. Sprawdzę, czy nie ma jej w mojej bibliotece, bo aż tak nie wierzę w jej skuteczność, żeby wydawać pieniądze 😜
    A jeszcze wracając do Twojej diety, to jesli powinnas jeść więcej tłuszczy to poza tymi, gdzie jest widoczny gołym okiem (boczek, tłuste mięsa itp), dobrym jego źródłem są też wszelkiego rodzaju sery, awokado, mięsa nawet te mniej tłuste jak szynka, czy schab, ryby, zwlaszcza łosoś i makrela, a także orzechy.
    I wcale się nie dziwię Twojej reakcji na wieści o ciazach, czy widząc syna szwagierki :( To musi być bardzo trudne i bolesne :( Oby już niedługo Twój własny maluszek wynagrodzil Ci te wszystkie trudne momenty.

    Misiaa nawet nie próbuje sobie wyobrażać co przezywasz, bo nie jestem w stanie :( Powtórzę, że jesteś bardzo silna i w końcu szczęście do Ciebie przyjdzie.

    Aeiouy współczuję powrotu do pracy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2019, 22:11

    szona, MonikA_89!, Mama_Zuzia, Izape_91 lubią tę wiadomość

    ijnZp2.png

    08.2012 córcia ❤️
    06.2014 synek ❤️

    Czekamy na trzecie maleństwo TP 18.04.2020 ❤️
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 7 lipca 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :*
    Długo mnie nie było, trochę się dzieje, praca pochłania mnie bez reszty... Starania póki co na luzie, bez leków, bez spiny. Jednak reset głowy jest bardzo ważny :)
    Magdullina trzymam kciuki za jutrzejszą betę! :*
    Ja też mogę dołączyć na fb??

    Sasanka55, Pati96, Angelika1313, szona, moni05, Magduullina, MonikA_89!, Ania_85_, Ochmanka lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 lipca 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, jestem z Toba. Jestes silna i przetrwasz wszystko, zeby pozniej dostac za to nagrode. Tak bedzie!
    Choc w tej chwili nie jestem dobrym pocieszaczem, bo sama mam totalny psychiczny zjazd. Zaczynam czuc sie jak na okres i po prostu wiem, ze nadejdzie. Jest mi cholernie przykro. Juz sobie dzis poplakalam, ale czuje, ze to dopiero poczatek. Az za bardzo liczylam na ten cykl...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 8 lipca 2019, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja od jutra na zwolnieniu i postaram się wrócić do Was ❤️ tule mocno ❤️

    Magduullina, ElfiaKsiężniczka, OO83, moni05, Sasanka55, Pati96, MonikA_89!, Angelika1313, szona, Tele...79, moyeu, Karolina, 5ylwian, Mama_Zuzia, Malgonia, Szczesliwa_mamusia, Gosiek1993, aeiouy, Ania_85_, buba123, Izape_91, Malinaa90, agge, Arashe, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje kochane!!!
    Jade do pracy po na bete , wynik pewnie okolo 14-15 ,pojade odebrac stres masakra... :( po odbiorze wynikow pojade tak czy inaczej zarejestrowac sie do lekarza - gin czy bedzie tak czy inaczej. .. Trzymajcie prosze kciuki zebym jednak nie miala omamow co do pewnosci kresek ! I mojego mocnego przekonania ... :* milego dnia ja jednak zapewne bede musiala zajac czyms glowe dzis i nie bedzie mnie tu ..

    moni05, Sasanka55, MonikA_89!, szona, Tele...79, moyeu, Pati96, Szczesliwa_mamusia, aeiouy, Ania_85_, buba123 lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 8 lipca 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, sery uwielbiam, z mięs to jem tylko drób, schab i polędwiczkę wieprzową i zawsze wycinam cały tłuszczyk. Inaczej przez gardło mi by nie przeszło. Wędliny typu salami odpadają zupełnie, bo nie ma jak wyciąć tych tłustych białych oczek 🙃 Ryb ogólnie nie lubię, jem je tylko w wigilię i czasem jedną jestem nad morzem u babci. Więc praktycznie głównym źródłem tłuszczy jest oliwa z oliwek i nabiał, ale bez masła (bleh 😝). Orzechy wcinam, głównie migdały, fistaszki i laskowe. Brazylijskie mają niby sporo tłuszczu, ale mi nie podchodzą. Dieta mnie przeraża też przez to, że ja dość mało rzeczy lubię. Nie mam problemu z warzywami tylko właśnie z mięsem a w szczególności tłuszczem podchodzenia zwierzęcego. Ciężki ze mnie przypadek 😌

    Karolina lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddałam krew teraz czekać na wynik 🙄🙄🙄🙄nie wiem jak przeżyje te dni 😲😨

    Niercierpliwa v2.0, okularnica91, moni05, Malgonia, MonikA_89!, Szczesliwa_mamusia, Magduullina, Gosiek1993, Ania_85_, buba123, Izape_91, Malinaa90, agge, szona, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 8 lipca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Magdulina kciuki!

    Ja w końcu nie testowałam, @ jeszcze nie ma ale rano tak mi się chciało siusiu że popędziłam i nie wzięłam testu ze sobą, skapnęłam się jak już usiadłam 😂 wczoraj pod wieczór zaczął mnie brzuch tak leciutko ćmić, trochę pobolewał rano więc spodziewałam się @ zacznie się lada chwila, ale jak narazie cisza. Jeśli dzisiaj się @ nie pojawi to jutro rano zatestuję 😊

    Magduullina lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 8 lipca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91, trzymam mocno kciuki za piękny przyrost! (; I łączę się z Tobą w oczekiwaniu... Codziennie dopada mnie strach o Okruszka, ale staram się być silna. Przesyłam do Ciebie wiadro wsparcia *;

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ